support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo citroen cobra technology & lifestyle logo citroen

Citroën C4 Aircross (kompaktné SUV) – ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle

19.Jul.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Sympatické kompaktné SUV Citroën C4 Aircross priamo vychádza z príbuzného modelu Mitsubishi ASX. Citroën je však pre tých, ktorí uprednostnia ladný francúzsky dizajn a jemnosť. Francúzom sa podarilo skombinovať výnimočné schopnosti v ľahkom teréne s peknými krivkami, ktoré budú pôsobiť sviežo aj po rokoch. Citroën C4 Aircross bude na prašnej poľnej ceste pôsobiť skoro ako šperk. Ak sa vám ale zdá byť C4 Aircross príliš krehký, vylepšiť si ho môžete ochrannými doplnkami od Cobra Technology & Lifestyle, ktoré zvýraznia jeho dobrodružnejšiu náturu.

CITROËN C4 AIRCROSS: JEMNÝ CROSSOVER MÔŽE BYŤ ODOLNEJŠÍ


Svoje dlhoročné skúsenosti s výrobou rôznych ochranných prvkov pre motorové vozidlá sa rozhodla firma Cobra Technology & Lifestyle zužitkovať aj pri najnovšom zástupcovi automobilky Citroën v triede kompaktných SUV. Tento model ponúkne svojmu majiteľovi pohon všetkých štyroch kolies s automatickým prerozdeľovaním krútiaceho momentu a zaujímavé jazdné vlastnosti, ktoré ocení predovšetkým v ľahšom teréne. Ak sa s ním chystáte na menej zjazdné cesty, chcete s ním zdolávať trasy s prevýšením a poriadne hrboľatým terénom, možno trochu zaplačete nad trochu nešťastne vyriešeným predným nárazníkom, ktorý je podľa nášho názoru o niečo nižšie, než by sa na takéto auto patrilo. Z tohto pohľadu je nová sada ochranných rámov od firmy Cobra Technology & Lifestyle ideálnym riešením a k dispozícii máte hneď niekoľko možností ako svojmu Citroënu C4 Aircross vylepšiť vzhľad, zvýšiť jeho odolnosť a tým pádom aj celkovú úžitkovú hodnotu.

OCHRANNÉ RÁMY OD COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


O čo teda presne ide? Ide o predný a bočný ochranný diel. V prvom prípade hovoríme o prednom ochrannom ráme, ktorý je tvarovaný špeciálne pre model C4 Aircross. Trubky rámu majú v priemere až 60 mm, a po technickej stránke spĺňajú všetky potrebné normy a sú pre tento model schválené. K rámu si môžete nechať aj vymeniť pôvodnú mriežku chladiča za chrómovú, prípadne nechať si domontovať k mriežke aj LED pre denné svietenie.

Ak chcete ochranu pre Citroën C4 Aircross o niečo nenápadnejšiu, tak riešením môže byť jednoduchý ochranný rám s priemerom 48 mm umiestnený práve ku kritickej spodnej hrane predného nárazníka. Tým pádom vám nebude robiť problém ani schádzanie z prudkého kopca, pri ktorom je práve táto časť vozidla veľmi náchylná na poškodenie. K dispozícii sú tiež bočné ochranné rámy, ktoré vám vďaka svojmu tvarovaniu zároveň uľahčia nastupovanie do tohto pohľadného crossoveru.

Všetky diely sú samozrejme v chrómovom prevedení a pridajú Citroënu C4 Aircross o niečo viac lesku. Ten je však v tomto prípade až na druhom mieste, najdôležitejšou je ochrana a vďaka týmto prvkom sa stáva z tohto kompaktného SUV omnoho odolnejší pomocník.

citroen c4 aircross ochranne ramy doplnky led denne svietenie cobra technology & lifestyle

citroen c4 aircross ochranne ramy doplnky led denne svietenie cobra technology & lifestyle

citroen c4 aircross ochranne ramy doplnky led denne svietenie cobra technology & lifestyle

citroen c4 aircross ochranne ramy doplnky led denne svietenie cobra technology & lifestyle

citroen c4 aircross ochranne ramy doplnky led denne svietenie cobra technology & lifestyle



COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


V roku 1982 začala firma Cobra Technology & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technology & Lifestyle nájdete v tejto galérii:



logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technology & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Ako sa Vám pozdávajú ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle pre kompaktné SUV Citroën C4 Aircross ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Citroën vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

CITROËN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15237x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt