support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Čierna matná wrap fólia pre Mercedes-Benz CL 500 Premium Edition od Famous Parts logo mercedes

Čierna matná wrap fólia pre Mercedes-Benz CL 500 Premium Edition od Famous Parts

08.Jul.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Úpravca so sídlom v nemeckom meste Ratingen prejavuje svoju náklonnosť k Mercedesu CL ďalším počinom. Po modeli CL63 odetom do špeciálnej sivej matnej fólie tu máme umiernenejšieho elegána CL 500 v štýlovom čiernom prevedení. Matné fólie však ani zďaleka nie sú jedinou úpravou, ktorej sa toto exkluzívne kupé dočkalo. V spolupráci s Prior Design vzniklo opäť veľmi zaujímavé dielo, ktoré nebude mať problém zjednať si rešpekt a zaslúžiť obdiv publika.

Mercedes Benz CL 500 dostal od Famous Parts slušivý čierny kabát


Spoločnosť Famous Parts robí zaujímavé tuningové diela a sústredí sa predovšetkým na poriadne drahé modely. Zároveň si poctivo vyberá s kým bude spolupracovať a potom kombinuje výrobky jednotlivých dodávateľov do vkusného celku. Výnimkou pritom nie je ani ich najnovší počin – Mercedes CL 500 Premium Edition. Upravovalo sa opäť s prihliadnutím a dôrazom na čo najlepší vzhľad. Autori tejto úpravy opäť siahli po rozširujúcom bodykite od Prior Design. Hovoriť môžeme o rozšírených prahoch a výraznejších nárazníkoch. Do predného nárazníka boli zároveň dosadené led diódy pre denné svietenie.

Od bodykitu sa dostávame k samotnému pokrytiu karosérie. Tým je matná čierna wrap fólia mimoriadnej kvality, ktorá zvýrazňuje maskulínne tvary tohto luxusného kupé. Bočnú líniu zdobí sivý pás s označením spoločnosti Famous Parts. Celkovú tmavú atmosféru dotvárajú fólie okien a výrazné 21-palcové disky Brabus Monoblock E. Musíme pochváliť ako sa vo Famous Parts pohrali s detailmi, čierna fólia si totiž našla cestu aj do výplne predných svetlometov.

Mercedes CL 500 od Famous Parts je vybavený elektronickým systémom znižovania svetlej výšky. Za pozornosť stojí aj výfuková sústava pochádzajúca z modelu CL63 AMG. Koncovky tejto sústavy však pochádzajú z modelu SL65 AMG Black Series. Z technických zmien je to všetko, od upravenému Mercedesu CL 500 môžeme teda očakávať výraznejší zvukový prejav a o máličko vyšší výkon, konkrétne čísla si však vo Famous Parts nechali pre seba.

Opäť ďalší dôkaz, že skombinovať sa dajú naozaj rôzne tuningové prvky, a konkrétne tomuto Mercedesu CL to ale opäť mimoriadne sluší. Zostáva už len čakať či sa tomuto kupé povenujú vo Famous Parts aj po tretí raz.

mercedes benz cl500 black edition famous parts

mercedes benz cl500 black edition famous parts

mercedes benz cl500 black edition famous parts

mercedes benz cl500 black edition famous parts

mercedes benz cl500 black edition famous parts

mercedes benz cl500 black edition famous parts

väth vaeth logo

FAMOUS PARTS


Spoločnosť Famous Parts sa od roku 2009 špecializuje na komplexné úpravy prémiových vozidiel. V ich portfóliu nájdete viacero modelov značky BMW, Mercedes, Audi či Porsche. Pri svojich tuningových počinoch sa dokážu ich návrhári poriadne odviazať, výsledkom čoho sú odvážne a nekonvenčné úpravy. Vďaka svojim exkluzívnym partnerom pracujú vždy s tými najlepšími materiálmi a spolupracujú s poprednými výrobcami športových diskov. Vo Famous Parts sa nebránia ani v spolupráci s ostatnými dielňami, len nedávno dokončili spoločný projekt s Prior Design.


Váš názor na úpravu športového kupé Mercedes-Benz CL500 v čiernej prémiovej edícii firmou Famous Parts ?:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy FAMOUS PARTS, tak navštívte našu podstránku:

FAMOUS PARTS tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuningVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3147x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt