support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autochladnicky Autochladničky - kvalitné kompresorové chladničky 12V/24V do auta logo chladnicky

Autochladničky - kvalitné kompresorové chladničky 12V/24V do auta

19.Jun.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vyzerá to tak, že toto leto bude naozaj horúce. Stúpajúca ortuť na teplomeroch však pre motoristov vždy predstavuje určité nástrahy, s ktorými sa ale dá ľahko vysporiadať ak máte to správne vybavenie. A medzi to patria aj chladničky do áut, kamiónov a karavanov - kempingových áut.

Kompresorová autochladnička je skrátka vybavenie, ktoré ocení nielen šofér ale aj posádka, či už cestujete za pracovnými povinnosťami, alebo na dovolenku a pri cestovaní vám veľmi pomôže.

Kúpa špičkovej kompresorovej chladničky do auta vás určite nebude mrzieť


Cez letnú sezónu sa cesty plnia šoférmi cestujúcimi na dovolenky to so sebou môže priniesť určité riziká, či už zdravotné alebo bezpečnostné. Dlhá jazda v rozhorúčenom aute rozhodne nie je zdraviu prospešná a rovnako sa to nedá povedať ani o dlhšom čase strávenom v plne klimatizovanom aute. Klesá pozornosť, pridáva sa únava, stres a v prípade cesty na dovolenku určite svoje zohrá aj akási nedočkavosť. Cestovanie si však môžete veľmi výrazne zlepšiť, najmä ak máte počas cesty so sebou kvalitné a svieže občerstvenie. A to vám zabezpečí niektorá z kvalitných kompresorových chladničiek od talianskeho výrobcu Indel B.

Ide pritom o svetovú špičku medzi výrobcami minibarov, trezorov a chladiacich skríň. Podstatnú časť výroby tvoria práve spomínané kompresorové chladničky, ktoré sú určené predovšetkým pre použitie v osobných autách, kamiónoch, karavanoch, či lodiach. V prospech jej kvalít hovorí aj fakt, že spoločnosť Indel B spolupracuje s viacerými výrobcami kamiónov, do ktorých dodáva svoje produkty. Mini chladničky od Indel B tak môžete nájsť vo výbave kamiónov Iveco, Renault, Volvo, či DAF, ale napríklad aj v autobusoch Irisbus Iveco. Priaznivcov štyroch kruhov by však mohlo napríklad zaujímať, že chladničku od Indel B nájdu aj medzi zadnými sedadlami v tej najvyššej výbave modelu Audi A8.

Indel B je profesionálnou kvalitou vo výrobe kompresorových chladničiek


Firma Indel B sa výrobe venuje už od roku 1967, ponuka tejto firmy je veľmi bohatá práve vďaka tomu, že najlepšie vie, aké majú zákazníci požiadavky. V ponuke kompresorových chladničiek nájdete naozaj rôzne druhy, či už z pohľadu tvaru a teda aj možností umiestnenia v interiéri, alebo z pohľadu výkonu kompresora.

Majiteľov osobných áut môže zaujať najmodernejšia chladnička Indel B TB15 a TB18, ktorá sa vyrába buď v menšom 15-litrovom resp. väčšom 18-litrovom prevedení. Chladnička predstavuje v súčasnosti absolútnu špičku, disponuje viacerými priehradkami slúžiacimi na praktické usporiadanie uložených potravín či nápojov. Táto chladnička do auta sa môže pochváliť moderným kompresorom Danfoss Secop DB1,4F so skvelými vlastnosťami. Okrem toho, že je o polovicu menší než ostatné porovnateľné kompresory, vyznačuje sa tiež nízkym príkonom 35 W. Chladnička Indel B TB15 váži len 8,2 kg a ponúka veľmi široký rozsah nastaviteľných teplôt od -24°C po +18°C.
Táto kompresorová chladnička sa dá veľmi jednoducho pripevniť bezpečnostným pásom vďaka vstavanému systému uchytenia, rovnako ľahko si ju môžete vďaka popruhu odniesť aj prevesenú cez plece. Takáto chladnička sa vám teda osvedčí v prípade potreby aj mimo vášho auta.

Možností umiestnenia kompresorových chladničiek je samozrejme oveľa viac, preto si pri výbere chladničky do auta rozmyslite, kde budete mať chladničku umiestnenú.

Kúpa kompresorovej chladničky do auta bude skvelou a dlhodobou investíciou, ktorú určite oceníte pri dlhších trasách, výletoch, alebo kamkoľvek kde to potrebujete, a to nielen cez leto, ale aj počas teplých dní v jari a začiatkom jesene.

Dať si vychladený nápoj, či udržiavať potraviny čerstvé a chutné je naozaj skvelé a na dlhých cestách to určite ocenia aj vaši najbližší priatelia a známi.

A keď sa púšťate do úprav svojej limuzíny a chcete vzadu vo svojom aute minibar, kompresorová autochladnička Indel B bude preň skvelým základom!

Prečo si kúpiť kvalitnú kompresorovú autochladničku Indel B?

- Viac než 45-ročné skúsenosti s výrobou chladničiek a minibarov
- Kvalitné prevedenie overené svetovými výrobcami kamiónov
- Neoceniteľná výbava pre každého šoféra, ktorý trávi v aute veľa času
- Skvelá pre dlhé cesty a to nielen v lete
- Tiché a výkonné kompresory s nastaviteľnými režimami
- Široký rozsah nastaviteľných teplôt až do cca. -20°C
- Napájanie 12/24V DC zo zapaľovača.
- Spoľahlivo udrží čerstvé potraviny a vychladené nápoje
- Rôzne možnosti použitia: v osobných autách, kamiónoch, v jachtách a lodiach

chladničky do auta autochladničky indel b

Tieto kvalitné AUTOCHLADNIČKY od výrobcu INDEL B si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo myslíte, patrí chladnička do auta, kamióna či do lode v horúcich letných dňoch? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch značky Indel B, tak navštívte našu podstránku:

INDEL B


Zoznam článkov o chladničkách do áut nájdete tu:

AUTOCHLADNIČKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 26319x    hodnotenie: 50/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt