support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo chevrolet H&R Chevrolet Cruze – zníženie podvozku pre štýlový sedan prosím logo podvozky

H&R Chevrolet Cruze – zníženie podvozku pre štýlový sedan prosím

08.Apr.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma H&R je uznávaným výrobcom a profesionálom na podvozkové komponenty, ktorý má za sebou už nejeden projekt. Vyvíja športové podvozkové kity a samostatné podvozkové súčasti pre takmer každý druh a model auta. Najnovšie mu „pod ruky spadol“ nový Chevrolet Cruze, ktorému nadelil vcelku bohatú podvozkovú nádielku.

Nový Chevrolet Cruze. Pravidlá sú na to, aby sa menili. Keď sa inšpirácia stretáva s vozovkou. Rukopis značky Chevrolet je zrejmý v prevedení pretiahnutých svetlometov, dizajnu vozidla pripomínajúceho kupé a masívnej mriežky chladiča. Tieto a ďalšie pôsobivé prvky za prekvapivo nízku cenu – takto Chevrolet Cruze mení pravidlá. Takýmto predslovom láka automobilka Chevrolet a zároveň predstavuje svoj najnovší počin, Chevrolet Cruze.

Chevrolet v poslednom čase mierne zmenil svoj postoj k poňatiu slova dizajn a toto Cruze je toho pekným dôkazom. Sedan s prvkami štýlového kupé si len tak s hocijakým iným autom nepomýlite. Chevrolet sa pýši aj svojim úsporným turbodieslom, ktorý je nasťahovaný pod kapotou nového Cruze. Ide o štvorvalcový dvojliter VCDi, ktorý produkuje 150 konských síl a 320 Nm.

Firma H&R si pre nový Chevrolet Cruze pripravila vcelku príjemnú lahôdku – set športových znížených pružín, zníženie podvozku o-30mm a set rozširovacích podložiek pod kolesá, H&R TRAK+. Vďaka tomuto podvozkovému kitu auto získalo nielen skvelý športový a dynamický vzhľad, ale zlepšili sa taktiež jeho jazdné vlastnosti a stabilita v zákrutách. Bezpečnosť jazdy nadovšetko.

chevrolet cruze H&R springs


chevrolet cruze H&R springs


hr logo h&r


H&R SPRINGS


Pojem H&R už počula určite väčšina z vás, no neuškodí, ak si ho trošku viac priblížime. H&R Springs je pomenovanie jednej americkej firmy, zaoberajúcej sa výrobou profesionálnych podvozkových komponentov. Jej začiatky sa datujú niekde okolo konca roku 1970, kedy si Pán H a Pán R zmysleli, že sa budú živiť výrobou podvozkov. Prešlo už viac ako 30 rokov a dnes je firma H&R jedným z najlepších, ak nie najlepším výrobcom podvozkových častí. Zaoberajú sa výrobou tlmičov, pružín, kompletných podvozkových setov, stabilizátorov, rozširovacích podložiek, systémov náklonu kolies a iného príslušenstva. Ich produktové portfólio pokrýva väčšinu európskych, amerických a japonských automobilov, preto si každý príde na svoje.

Všetky produkty od firmy H&R si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako na Vás pôsobí úprava Chevrolet Cruze s podvozkom H&R? Nech sa páči, hlasujte:Viac informácií k možným úpravám áut značky Chevrolet vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

CHEVROLET tuning


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy H&R Springs, tak navštívte našu podstránku:

H&R Springs


Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10362x    hodnotenie: 26/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt