support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo chevrolet Chevrolet Camaro SS ´Black Cat´– čierna mačka od Schmidt Revolution logo chevrolet

Chevrolet Camaro SS ´Black Cat´– čierna mačka od Schmidt Revolution

28.Feb.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecký profesionálny výrobca vysokokvalitných zliatinových diskov, firma Schmidt Revolution, opäť dokazuje svoje umenie, ktoré najnovšie predvádza na krvilačnom predátorovi menom Chevrolet Camaro. Celý projekt dostal trefné označenie Black Cat Camaro.

Chevy Camaro je auto, ktoré netreba nijak zvlášť predstavovať. Jeho meno rezonuje v ušiach každého fanúšika štyroch kolies, zvlášť tých spoza veľkej mláky. Prvá generácia tohto kultového auta prišla na svet pred viac ako štyridsiatimi rokmi a počas svojho vývoja si získala priazeň nespočetného množstva ľudí po celom svete.

Húževnaté, svalnato vyzerajúce auto s veľmi čiperným motorom pod prednou kapotou, bolo a je snom množstva mladých, ale aj vyzretých mužov. Avšak všetko na svete je postupne modernizované a nevyhlo sa tomu ani toto populárne americké auto – Chevy Camaro. V americkom aute poriadne vlastenecké srdce – 6,2 litrová V8 s produkciou veľmi živých a hlavne hlasitých 426 konských síl (318 kW) a 569 Nm. Viva la muscle cars!

CHEVY CAMARO SS BLACK CAT SCHMIDT REVOLUTION


Firma Schmidt Revolution sa pri tomto projekte očividne rozhodla, že vytvorí niečo unikátne a hlavne „nebezpečne“ krásne. Už na začiatku bolo jasné, že pôjde o niečo výnimočné, pretože Projekt je trefne pomenovaný ako „Black Cat“. Prvou zmenou, ktorá sa na tomto Camare udiala je temná, matná čierna lakovačka karosérie, ktorá sa k takémuto auto hodí viac než veľmi. Z hľadiska exteriérového dizajnu je toto jediný zásah zo strany nemeckého úpravcu. Zvyšok úprav je zameraný viac menej na performance.

Najväčším zásahom zo strany úpravcu bola inštalácia výkonného kompresora z dielne Speed Box za 9000 eur, ktorý sa s radosťou postará o pozdvihnutie výkonnostnej krivky tohto auta, konkrétne až na hodnotu 625 koní! Ak k tomuto číslu prirátame krvilačný zvuk, o orgazmické stavy je tak postarané. O zvukovú kulisu od motora dozadu sa pre zmenu postará oceľový výfukový systém Borla.

Poslednou zastávkou úpravcu bol podvozok, kam putoval športový podvozkový kit od firmy H&R spolu so stabilizátormi. Úpravca pre toto auto zvolil vskutku impozantné obutie, za ktorým sa skrývajú disky so sedem-lúčovým dizajnom modelovej rady Rhino vo veľkosti 10x22 palcov vpredu a 11x22 palcov vzadu (dostupné taktiež vo veľkosti 9x20 palcov).

chevrolet camaro ss schmidt revolution

chevrolet camaro ss schmidt revolution

chevrolet camaro ss schmidt revolution

chevrolet camaro ss schmidt revolution

Chevrolet Camaro SS ´BLACK CAT´ v úprave Schmidt Revolution:schmidt logo

SCHMIDT REVOLUTION


Spoločnosť Schmidt Revolution pochádzajúca z nemeckého Bad Segebergu je lídrom v produkcii kvalitných odľahčených diskov.
Firma vznikla v roku 1985 a celý čas až dodnes sa venuje výrobe vysokokvalitných diskov. V portfóliu tejto prestížnej firmy nájdeme najrôznejšie dizajny jedno-, dvoj- a trojdielnych diskov – retro, street, show, a iných. Všetko od veľkostí 13" až po veľkosti rozmerov diskov 23 palcov.
Dôkazom o tom, že sa firma prispôsobuje požiadavkám trhu svedčia tiež aplikované najnovšie technológie vo výrobe ako technológia Radinox a DurChrome povrchová úprava.

Aký je váš názor na úpravu auta Chevy Camaro v štýle ´Black Cat´ od Schmidt Revolution ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Schmidt Revolution, tak navštívte našu podstránku:

SCHMIDT REVOLUTION tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Chevrolet vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

CHEVROLET tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11365x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt