support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Český tuning zraz v Prahe

Český tuning zraz v Prahe

07.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 21. - 24.4.2005

Motoristický týždeň v Letňanoch se tešil priazni divákov a v sobotu vyvrcholil program tuningovým zrazom nazvaným Tuning Praha. Pri vstupe za „dvestovkové“ vstupné každý z tunerov dostal samolepku zrazu a zaujímavý balíček v podobe igelitovej tašky s leštidlom, čističom okien, diskov a autošampón. V cene vstupenky bola aj vstupenka na akciu Auto Praha, čo bolo ešte príjemnejšie zistenie. Zaujímavosťou podujatia bola „Spanilá jazda Prahou“, ktorá bola doprevádzaná policajnou eskortou až do areálu zrazu.

Na zraze sa objavilo hneď niekoľko zaujímavých áut. Výborne upravený Nissan 100 NX žltej farby s čiernou kapotou alebo Audi TT od K-R Tuning, ktoré sa stalo spoločne s oranžovým Lamborghini Gallardo skutočnými esami zrazu. Nechýbali však ani autá ako Opel Calibra v úprave Catano, séria áut Škody Felicia a Fabia alebo aparatúra v obyčajnom sériovom Favorite. Poznámky: „Ten tam má snáď nahrávacie štúdio,“ boli v tomto prípade na mieste.

Súčasťou motoristického týždňa bola taktiež výstava novinek niekoľkých automobilových značiek. Nechýbala však ani výstava tuningu a autohifi pod jednou strechou. 1st Veteran US Car Club vystavoval v priestoroch areálu niekoľko amerík. Zaujímavou zbierkou „Corvettiek“ dopĺňal napríklad Mustang vo verzii Convertible alebo Plymouth.

Výstava Toys 4 Big Boys excelovala dokonalou zbierkou upravených motocyklov alebo ukážkou diaľkovo ovládaných kamiónov. Nechýbala ani výstava stanov, od ktorých však z pochopiteľných dôvodov nemáme ani jednu fotografiu :)

Auto Praha spoločne s Tuning Praha bola vydarenou akciou pokiaľ budeme hovoriť iba o sobote a peknom počasí. Dôvodom bol aj taktiež skutočne optimálny počet pivných a jedálnych stánkov ;-)

Fotogalériu z akcie sme vám pripravili tu:


Boli ste tiež na tomto podujatí? Ako sa vám tam ľúbilo?Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6597x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt