support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Kabriolet pre tunerov - Peugeot 307cc od Carzone Specials logo

Kabriolet pre tunerov - Peugeot 307cc od Carzone Specials

07.Sep.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Z našich nespočetných noviniek máme opäť niečo z optického tuningu na auto Firma Carzone Specials, preslávená na európskom trhu so svojimi nádhernými a extravagantnými spojlermi na rôzne značky, pripravila úplne nový bodykit pod menom „Samurai“ na všetky autá Peugeot 307cc. Okrem spojlerov Však auto obohatili a doplnili o niekoľko ďalších exkluzívnych doplnkov, čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Pár slov k sériovke:

Po úspešnom uvedení modelu 206 CC sa francúzska automobilka, s levom v znaku, Peugeot, rozhodla pokračovať v „ rodine “ s označením CC. Za svoj objekt si vybrala u ľudí čoraz obľúbenejší model 307, ktorý sa pod názvom CC dostal na trh v jeseni roku 2003. Najväčšou výhodou automobilov CC by mala byť pevná sklápateľná strecha, ktorá zabezpečí štýlovosť v lete a ochranu pred zlým počasím v zime.

Úpravy auta v réžií firmy Carzone Specials:

Peugeot 307cc je určený predovšetkým mladým ľudom a na to vsadili aj chalani z firmy Carzone, ktorá sa zameriava prevažne na vizuálny tuning. Predný spoiler a bočné lišty, ktoré predstavujú, sú plne kompatibilné s verziou 307. Ako je o firme Carzone známe, na svoje „hračky“ dávajú prevažne nárazníky extravagantných tvarov, ktoré pritiahnu pohľad nejedného nadšenca športových automobilov, bez ohľadu veku a pohlavia. V prednom nárazníku sa nachádza veľký otvor, ktorý je vyplnený čiernym ťahokovom a zabezpečuje príchod chladiaceho vzduchu ku chladiču. Ako to už býva zvykom, na boku nárazníka sa nachádzajú aj menšie otvory, ktoré umožňujú prísun vzduchu ku kotúčom predných bŕzd, zabraňujú tým prehrievaniu a zvyšujú bezpečnosť vozidla.

Takto vyzerá metamorfóza Peugeota 307cc z dielne firmy Carzone Specials:Zadný nárazník pokračuje v líniách automobilu a esteticky ich dopĺňa. Uprostred sa nachádza miesto pre EČV a vľavo pod nárazníkom „vykúka“ oválna koncovka ladeného výfuku. Víreniu vzduchu za automobilom zabraňuje difúzor, ktorý je prispôsobený kontúram spoilera. V poslednom čase veľmi žiadané, exkluzívne, šošovkové predné svetlá od francúzskej firmy Morette sa zapáčili zrejme aj tunerom z Carzone, ktorý ich umiestnili na 307- čku. Zadné LED svetlá ostali sériové. Zmena neobišla ani kapotu, ktorá je nahradená karbónovou a nachádzajú sa na nej logá zúčastnených firiem. Vonkajšiu krásu tohto kabrioletu dizajnovo dopĺňajú zrkadlá so smerovkami a krídlo, taktiež v karbónovom prevedení a pod automobilom sa nachádzajú neóny, ktoré ho v noci zviditeľňujú a odlišujú od ostatných vozidiel. Medzi ďalšiu lahôdku patrí aj čoraz požívanejšie otváranie dverí smerom nahor, takzvané LSD (Lambo Style Doors). Netreba však zabúdať ani na štýlové elektrónové disky, ktoré spolu s nízkoprofilovými gumami dopĺňajú exteriér automobilu.

Wallpaper "PEUGEOT 307cc CARZONE SPECIALS" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Pri pohľade do interiéru sa nedajú prehliadnuť športové a zároveň elegantné sedadlá Street tuner. Na ľavom A stĺpiku sa „usadilo“ niekoľko prídavných prístrojov pre lepšiu kontrolu nad vozidlom. Na ochranu pred požiarom je na pravom A stĺpiku namontovaný hasiaci prístroj, na hasenie menších požiarov v aute a jeho okolí. Ako to už u tunerov z Carzone býva zvykom, časti interiéru automobilu sú nalakované vo farbe karosérie a často doplnené aj o laminátové diely. V dnešnej pretechnizovanej dobe, má už väčšina domácností DVD prehrávač, ktorý našiel využitie aj v tomto „cé-cečku“. Monitory Pioneer sú dopasované do hlavových opierok predných sedadiel a zabezpečujú zábavu pre pasažierov počas jazdy aj po nej. Všetky diely od Carzone sú certifikované a homologované v krajinách Európskej únie a spĺňajú kritéria nemeckého TŰV (Technischer Űberwachungs Verein).

Tak čo hovoríte na Peugeot 307cc pod záštitou firmy Carzone Specials? Ešte k nemu nejakú peknú dievčinu a hurá na zraz.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Predný nárazník s mriežkami: 11.034,-Sk / ks
- Zadný nárazník s mriežkami: 10.273,-Sk / ks
- Rozširovacie lemy blatníkov: 5.480,-Sk / sada (4 ks)
- Bočné prahové nadstavce: 8.827,-Sk / sada (2 ks)
- Predné šošovkové svetlá Morette: 24.230,-Sk / sada (2 ks)
- Predná karbónová kapota: 22.455,-Sk / ks
- Zadné hliníkové krídlo, univerzálne, 130cm: už od: 4.999,-Sk / ks
- LSD krídlové dvere: 59.940,-Sk / sada (2 ks)

Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na tento francúzsky kabriolet v šatách firmy CARZONE? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17227x    hodnotenie: 28/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt