support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Volvo V40 –  bezpečný elegán v tuningovom rúchu od Carzone Specials logo

Volvo V40 – bezpečný elegán v tuningovom rúchu od Carzone Specials

21.Feb.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Automobilka Volvo sa koncepčne preslávilo predovšetkým vysokou bezpečnosťou svojich vozidiel. Avšak nielen bezpečnosť bola na vysokej úrovni, ale aj dizajn je odlišný od ostatných automobiliek. Volvo malo vždy svojský dizajn, ktorý sa uberá smerom uhladeného elegána v luxusnom šate. Tieto automobily sú luxusnejšou triedou v ponuke automobiliek a možno málokoho by napadlo urobiť mu tuningovú tvár. No predsa sa nájdu aj takí, ktorí chcú pohodlie vo vnútri a agresívny, či športový vzhľad zvonku. Firma Carzone Specials sa rozhodla postaviť úpravu na modeloch V40 a S40.

Niečo o Volvo V&S 40


Volvo V40
Volvo V40 nájdeme v ponuke až so siedmimi agregátmi, z čoho sú dva dieselové. Najsilnejší benzínový motor s piatimi valcami disponuje výkonom 220k a krútiacim momentom 320 Nm.

Tento motor bol použitý aj v nedávno predstavenom Forde Focuse ST, ktorý zožal veľký úspech. Dieselový motor dosahuje 136k a krútiaci moment 320 Nm, ktorý je zhodný s benzínovým.

Elegantný dizajn, ktorý je vyzdvihnutý oblými líniami, špičkové technológie a pohodlie sú argumentami tohto vozu. A čo tuning?


Tuning od Carzone Specials


Volvo V40 Carzone Specials
Tuning Vám ponúka firmy Carzone Specials, ktorá si zobrala pod krídla už spomínané modely Volva. Avšak skúste sa zamysliet, koľko automobilov značky Volvo stretnete na ulici.

A čo v nejakej tej úprave. Áno je to veľmi nízke číslo a na Slovensku priam nulové. Takže toto je naozaj niečo iné.

Carzone Specials Vám ponúka body kit s drsnejším výzorom. Predný, zadný nárazník, prahy a pre „kombička„ strešný spojler. Carzone vytvorilo úpravu, ktorá zmení celý chrakter už spomínaných modelov Volva. Celý body-kit potláča elegantné tvary Volva a dodáva mu novú zaujimavejšiu tvár.

Predný nárazník vo výrazne oblých a nafúknutých tvaroch vystupuje výrazne dopredu a opticky preťahuje dĺžku celého auta. Veľký náduch v strede jemne dopĺňajú otvory po bokoch a športovosť dodávajú dva v tvare kruhu na každej strane.

Celý dojem je umocnený aj zboku, kde sa na predný aj zadný nárazník spájajú prahy v jednoliatom štýle.

Volvo V40 Carzone Specials
Zadná časť je celá v štýle tvrdého športovca. Celý nárazník je hladký, až na spodnú časť, ktorá je v štýle difúzoru. Originál difúzor na športových vozidlách spĺňa nielen estetickú stránku, ale funkčnú a usmerňuje prúdenie vzduchu pod autom.

V tomto prípade sa jedná čisto o vizážnu tvár – zato však veľmi vydarenú. Kombi verzie získajú touto úpravou pekne „tučné“ krídlo, ktoré rozhodne svedčí týmto „uhladeným elegánom“.

Myslím si, že to bol rozhodne krok správnym smerom, nakoľko sa môžeme stretnúť u upravených kombíkov hlavne s hliníkovymi krídlami, je toto krídlo nielen príjemnou zmenou, ale rozhodne trefou do čierneho.

Pokiaľ ste teda „podnikateľom“ a tuning vám nie je vzdialený, je tu pre vás firma Carzone Specials, ktorá myslí aj na Vás „tunerov v obleku“.

Všetky spojlery na tento model sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein).

V tejto galérii si môžete pozrieť už upravené Volvo V40 v kombi verzii:


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s mriežkami:12.750,-Sk / ks
- zadné, strešné krídlo nad okno (iba model V40):7.330,-Sk / ks
- zadný nárazník s mriežkami:12.320,-Sk / ks
- držiak prídavných prístrojov na "A"-stĺpik:1.699,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:7.650,-Sk / sada (2 ks)
- alu disky kolies "Oxigin", chrómové aj klasické verzie:na dopyt
- mračítka predných svetiel:750,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: Seat / Model: Leon
Značka: VW / Model: Golf 3...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo poviete na toto upravené bezpečné auto Volvo V40 od Carzone Specials? Prosím, hlasujte:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.crossrebel.com + archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Jakub Drgoň
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 23097x    hodnotenie: 44/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt