support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Opel Astra Futura v „objatí“ firmy Carzone Specials logo

Opel Astra Futura v „objatí“ firmy Carzone Specials

29.Nov.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Svet je malý a tak isto ako nové správy o teroristyckých útokoch, tak aj žhavé novinky v oblasti motorizmu neostávajú dlho bez povšimnutia. Opel Astra teda dlho neostala len tak na „ocot“. Hneď si ju do parády zobrala firma Carzone Specials a tu je výsledok, ktorý určite stojí za povšimnutie. Opel Astra Futura od Carzone Specials!

Klasická Opel Astra H:

„Stačí jediný pohľad a hneď je jasné: Nový Opel Astra je vozidlom zrodeným pre radosť z jazdy.“ Takto Vám automobilka Opel predstavuje ich novú Astru. Celkom výstižná veta, nie? Nová Astra je príjemné rodinné auto v podaní 5-dverovej, 3-dverovej alebo Combi verzii. Ponúka veľmi široké možnosti a širokú škálu dopnkov.

Opel Astra bol predstavený v 5 modeloch a to, každý z nich ešte v type 5-dverový alebo Caravan:

 • Opel Astra Essentia
 • Opel Astra Enjoy
 • Opel Astra Cosmo
 • Opel Astra Sport
 • Opel Astra Elegance
Pomerne slušná je aj ponuka motorov:

V ponuke sú nasledovné motory:

 • 1.4 Twinport Ecotec (90 k) – v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Elegance,
 • 1.6 Twinport Ecotec (105 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 1.6 Easytronic Twinport Ecotec (105 k) - v modeloch Essentia, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 1.7 DT (80 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Elegance,
 • 1.7 CDTI Ecotec (100 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 1.8 Ecotec (125 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 1.9 CDTI (120 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 1.9 CDTI (150 k) - v modeloch Essentia, Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 2.0 Turbo Ecotec (170 k) - v modeloch Enjoy, Cosmo, Sport, Elegance,
 • 2.0 Turbo Ecotec (200 k) - v modeloch Cosmo, Sport.
Medzi nadštandartnú výbavu patria napríklad 18“ elektróny, vyhrievací systém Quickheat, prevodovka Easytronic, elektronická klimatizácia, ...

Tu si môžete pozrieť ako vyzerá nová Opel Astra:

preview
preview
preview

Carzoňácka astrička:

Firma Carzone Specials a venuje hlavne vizuálnym úpravam áut. Najnovšie si zobrali na „mušku“ novú Opel Astru. Ich výsledok si môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Nová Opel Astra s novým kompletným bodykitom vzbudzuje určitý rešpekt. Vyvoláva v človeku všelijaké pocity a otázka teraz znie, z akej strany sa na tú Astru pozrieť. Z každého uhla pohľadu ponúka niečo iné, niečo nové, niečo, čo vraví: „Pozri si ma zblízka...“. Skúsme to.

Celá zmena tejto Astry sa začína pri mohutnom a dravom prednom nárazníku (kompatibilný s troj aj päťdverovou verziou). Zaujímavé je, že pôvodná „Opelácka“ maska ostala. Žeby chcel chlapci z Carzone ponechať tú „pravú atmosféru“? :-). V strede nárazníka sa nachádza veľký otvor privádzajúci chladný vzduch ku chladiču motora zakrytý strieborným, náramne sa tam hodiacim ťahokovom. Presne nad ním sa náchdza miesto pre EČV (evidenčné čislo vozidla). Na stranách od stredového otvoru sú umiestnené o niečo menšie otvory tvarované do športového charakteru, vyplnené ťahokovom, ktoré privádzajú taktiež chladný vzduch ku kotúčom predných bŕzd. Úplne na kraji sú ešte umiestnené dva malé otvory, ktoré slúžia viac menej ako dekor, ale tiež dopomáhajú chladnému vzduchu ku brzdám. Aj tie sú potiahnuté strieborným ťahokovom. Celý predný nárazník pritom ladí s krivkami karosérie novej Astry a pritom je tvarovaný dosť športovo, čo ešte potvrdzuje kvality chlapcov z Carzone Specials.

Opel Astra pod rukami chlapcov Z Carzone Specials:


Úprava pokračuje ďalej pri bočných prahoch (kompatibilné s päť-dverovou verziou). Sú tvarované tak, aby vyjadrovali osobitosť a športovo ladený charakter. V zadnej časti prahov sa nachádzajú dva otvory potiahnuté strieborným ťahokovom, ktoré privádzajú chladný vzduch ku zadným kotúčovým brzdám. Zabraňujú tak ich prehrievaniu. Tieto prahy spolu s karosériou auta vytváraju príjemný súlad jedinečnosti a výnimčnosti.

Celá táto premena sa končí pri zadnom nárazníku (kompatibilný s päť-dverovou verziou). Ten tvorý dokonalú líniu so zadnými svetlami a dotvára ich výrazný tvar. V spodnej časti po bokoch sa nachádzajú dva otvory vyplnené strieborným ťahokovom, ktoré slúžia jednak ako dekor a tiež pomáhajú teplmému vzduchu von od zohriatých zadných kotučových bŕzd. Medzi nimi sa nachádza priestor pre dve vytŕčajúce koncovky nerezového výfuku. Nad ním sa nachádza priestor pre EČV (evidenčné čislo vozidla).

Celú úpravu dopľňujú elektrónové chrómové disky obuté do nízkoprofilových pneumatík.

Tak toto bola Opel Astra Futura pod parádou chlapcov z Carzone Specials. Čo na ňu poviete?

Všetky dielce si môžete objednať samostatne alebo ako kompletný bodykit. Treba pritom spomenúť, že všetky výrobky firmy Carzon Specials, vrátane aj tohto bodykitu, spĺňajú podmienky nemeckého TÜV. Spolu s tovarom dostanete aj podrobný návod pre montáž.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s maskou a mriežkami:12.259,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:10.279,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami:11.849,-Sk / ks
- držiak prídavných prístrojov na "A"-stĺpik:1.499,-Sk / ks
- alu disky kolies "Oxigin", chrómové aj klasické verzie:na dopyt
- koncovky výfuku, "Center design", rôzne prevedenia a veľkosti:na dopyt

Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: Seat / Model: Leon
Značka: VW / Model: Golf 3...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na novú prerobenú Astru od firmy Carzone Specials? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14865x    hodnotenie: 39/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt