support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Stĺpikové držiaky budíkov od Carzone

Stĺpikové držiaky budíkov od Carzone

05.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalšou našou skvelou novinkou od firmy Carzone Specials sú držiaky budíkov a prídavných prístrojov. Ich montáž je jednoduchá ale tú si opíšeme neskôr. Svojou prítomnosťou na predných stĺpikoch, po ľavej resp. pravej strane, nebránia výhľadu cez sklo, pretože sú riešené tak, aby boli súmerne nasmerované s uhlami stĺpikov z pohľadu vodiča. Tým aj zorný uhol na cestu ostane zachovaný a tieto stĺpiky nie sú žiadnou prekážkou vo výhľade. Tento doplnok nielenže vyzerá fantasticky, ale je to skutočne skvelá pomôcka pre rýchlu informáciu o danom stave vášho vozidla resp. motora. Tieto držiaky sú vhodné pre každého, kto si chce skrášľovať celé auto vrátane interiéru. Alebo aj pre tých, ktorým sa páči byť ako v pilotnej kabíne lietadla. Ako vidíte, fantázii sa medze nekladú a tak môžete tunovať svoje auto podľa svojich predstáv.

Výhodou týchto stĺpikových držiakov je tá, že sú vyrábané na presný typ a model auta, čo zabezpečuje perfektné dosadenie na „A“ stĺpik auta. Nie v každom aute je totiž možnosť namontovať prídavné prístroje alebo držiaky budíkov na samotnej palubnej doske, napr. keď nie sú pre ne vymedzené otvory alebo plochy pre umiestnenie. Najhoršou alternatívou by bolo snáď nutné modifikovanie resp. vŕtanie do palubnej dosky, ktorá sa týmto zásahom často celkovo znehodnotí. Nie každému tunerovi sa to môže páčiť.

Pár ilustračných obrázkov carzoňáckych držiakov:

preview
preview
preview


Preto začal vyrábať Carzone tieto stĺpikové držiaky budíkov, ktoré sa montujú jednoduchým prilepením na plast alebo vnútorný kryt „A“ stĺpika v interiéri vášho auta. Priemer pre osadenie prídavných prístrojov a manometrov je 52mm. Všetky držiaky sú vytvarované tak aby ukazovali priamo smerom na vodiča. Carzone ponúka zatiaľ držiaky s troma otvormi pre budíky, v pláne sú ale aj pre 2 resp. 4 prístroje. Momentálne sú dostupné pre autá ako Renault Megane Mk2, BMW E36, Peugeot 307, Peugeot 106, Fiat Stilo, Renault Scénic 1, BMW Mini Cooper, Opel Corsa B, Ford Escort, Seat Ibiza 1996 a 2000, Seat Cordoba 1996 a 2000, VW Golf 2 a VW Golf 3. V blízkej dobe sa však pracuje na modifikáciách pre ďalšie rozšírené značky áut.

Tu je galéria obrázkov namontovaných držiakov v interiéroch áut v praxi:


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
držiak pre prídavné prístroje 3x52mm, pre rôzne typy áut 1.499,- Sk / ks

Dúfame, že sa tieto držiaky prístrojov budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom interiérového a motorového tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky tieto držiaky budíkov od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Potrebné manometre a prídavné prístroje do carzoňáckych držiakov si vyberte a kúpte tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Ford / Model: Fiesta MK5
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páčia tieto držiaky? Môže byť? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13994x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt