support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Vyfarbená „Stilovka“ od Carzone Specials logo

Vyfarbená „Stilovka“ od Carzone Specials

07.Nov.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nie je až takým zvykom upravovať „kombíčka“. Predsa len sú o niečo dlhšie a majú vzadu prebytočnú „krabicu“ :) Ale to je údel rodinných áut. Lenže chlapci z firmy Carzone Specials na to veľmi neberú ohľad. Tak isto ako aj v bežných autách, aj v „kombíčkach“ vidia určité čaro, ktoré sa oplatí zvýrazniť. Predstavujeme vám nový Fiat Stilo Multi Wagon začarovaný firmou Carzone Specials !

„SÉRIOVKA“ FIAT STILO MW:

Model Stilo bol predstavený v troch karosárskych verziách:

  • ako 3 – dverová verzia (4182/1784/1475) – má viac športovejší charakter,
  • Ako 5 – dverová verzia (4253/1756/1525) – príjemný a elegantný vzhľad,
  • Ako „kombík“ s označením Multi Wagon (4516/1756/1570) – príjemné rodinné auto určené
  • aj na dlhšie výlety.
Vybrať si pritom môžete zo 6-tich typov prevednia (Active/Racing/Family/Dynamic/M. Schumacher/Uproad). V ponuke je tiež možnosť bohatej nadštandartnej výbavy, ako napríklad dažďový senzor, strešné okno, telefón, navigačný systém, atď...

V ponuke sú nasledovné motory:

  • Motor 1.4 16V (A/R/F) s viac bodovým vstrekovaním paliva (MPI) dosahuje výkon 70kW, čo je asi 90 koní,
  • Motor 1.6 PDA 16V (R/F) dosahuje výkon 77kW so 105 koňskými silami pod kapotou,
  • Motor s objemom 1.8 litra, so 16 ventilmi (D) dosahuje výkon 98 kW čo je 133 koní
  • Motory 1.9 Multijet 8V (U) a Multijet 16V (D/R/F/M. SCH) s priamym vstrekovaním „Common Rail“ a turbodúchadlom dosahujú výkon 120 a 150 koňských síl pri 88 a 110kW.
Kombinovaná spotreba týchto motorov sa pohybuje v rozmedzí od 6.5 do 11.3 litra na 100 km v závislosti od typu motora.

Tu si môžete stiahnut a pozrieť krátky reklamný spot na Fiat Stilo MW (formát MPG):

preview
download
[ 4,51 MB ]

FIAT STILO V OBLEČENÍ OD CARZONE:

O firme Carzone Specials je všeobecne známe, že sa venuje hlavne vizuálnym úpravam áut. Urobili tak aj pri premene tohto „kombíčka“ s označením Fiat Stilo Multi Wagon, ktorý máte možnosť vidieť na priložených fotografiách.

Kompletný bodykit usadený na Fiat Stilo MW budí dojem dravého športovca, ale zároveň nežného rodinného miláčika. Všetko je zladené do čiernej metalízy, ktorá pôsobí ozaj športovo. Pritom je celá úprava decentná, „neprečačkaná“ a hlavne jedinečná. Čo na to poviete ?!

Všetko sa začína mohutným predným nárazníkom (kompatibilný aj s 5-dverovou verziou), ktorý si je možné objednať v dvoch typoch „Samurai“ alebo „Futura“. Ten je spojený s maskou, ktorá je vyplnená decentným čiernym ťahokovom (Vy si samozrejme môžete doobjednať aj iný štýl mriežok – ninja mriežky). Pritom bol z masky odstránený znak Fiat a v strede nárazníka, medzi otvormi privádzajúcich chladný vzduch ku chladiču motora, je miesto pre EČV (evidenčné číslo vozidla). Pod ním sa nachádza internetová stránka firmy Carzone. Po bokoch predného nárazníka sa nachádzajú otvory, taktiež vyplnené čiernym ťahokovom, ktoré privádzajú nátlakový vzduch k predným kotúčovým brzdám, čo zabraňuje prehrievaniu.

Tu sa môžete pozrieť detailnejšie na predné nárazníky od CARZONE:

preview
previewBočné prahy (kompatibilné aj s 5-dverovou verziou), ako dalšia súčasť tohto bodykitu, prebúdzajú rešpekt a zároveň pôsobia decentne, ale pri tom agresívne. Tie dokonale ladia s líniami karosérie auta a dopĺňajú jemný vzhľad dverí. Zadná časť prahov je formovaná tak, aby vytvárala dojem dvoch otvorov, ale zároveň pôsobila štýlovo. Snáď sa to chlapcom z Carzone podarilo :)

Celé auto dotvára zadný nárazník (na trhu dostupný 25/11/2005), ktorý je členený na 2 časti: Bočné otvory dopomáhajú odvádzať zohriaty vzduch od kotúčov zadných bŕzd (vo verzii MW) a 2 otvory bližšie ku stredu nárazníka sú určené pre vytŕčajúce koncovky výfukov. Chlapci z Carzone pritom celý nárazník tvarovali tak, aby nebránil v otváraní kufra a zároveň aby pôsobil ozaj agresívne.

Celý dravý vzhľad dopľňujú elektrónové chrómové disky obuté do nízkoprofilových pneumatík. Toto bol nový Fiat s označením Stilo MW oblečený chlapcami z Carzone Specials. Čo na to poviete ?

V tejto galérií si môžete pozrieť upravené Stilo od Carzone Specials:Všetky dielce si môžete objednať samostatne alebo ako kompletný bodykit. Treba pritom spomenúť, že všetky výrobky firmy Carzon Specials, vrátane aj tohto bodykitu, spĺňajú podmienky nemeckého TÜV. Spolu s tovarom dostanete aj podrobný návod pre montáž. My však odporúčame zveriť túto robotu do rúk odborníkov kvôli prípadným komplikáciám.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s maskou a mriežkami:12.199,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:10.199,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami:11.399,-Sk / ks
- predný nárazník "Futura" s maskou a mriežkami:12.270,-Sk / ks
- predná maska chladiča:1.999,-Sk / ks
- držiak prídavných prístrojov na "A"-stĺpik:1.499,-Sk / ks
- predná kovová maska chladiča "Iron Style":3.399,-Sk / ks


Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: Seat / Model: Leon
Značka: VW / Model: Golf 3...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na nový Fiat Stilo MW od Carzone Specials? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14353x    hodnotenie: 28/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt