support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Carstyling Tuningshow Budapešť HungExpo 2009 - siedme nebo tunerov

Carstyling Tuningshow Budapešť HungExpo 2009 - siedme nebo tunerov

24.Apr.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Návšteva výstavísk rôznych druhov, napríklad záhrady, stavebníctva, je nie vždy veľká zábava, aj keď sto ľudí sto chutí a každému sa páči niečo iné, to je samozrejmé. No raz za čas naozaj neuškodí trochu sa „vyžiť“ ináč než len výlety typu „do mesta na pivko“, či len stereotyp „práca-domov“. Existujú aj rôzne zábavné centrá, divadelné či kinosály, no pre skutočného tunera existuje len jedno miesto, kde môže zrelaxovať a zároveň sa poriadne zabaviť. Položme si teda otázku, aká výstava môže byť pre tunera balzamom na dušu ak nie nejaká, v ktorej sa nenachádza aspoň stovka brutálne upravených áut, kopa polonahých hostesiek a nespočetné množstvo decibelov a to všetko na jednom mieste?! No, aj taká bola výstava Carstyling Tuningshow 2009 v Maďarsku ;-).

MAĎARSKÁ SHOW SVETOVÉHO FORMÁTU


11. - 13. apríla 2009 sa maďarské hlavné mesto stalo útočiskom všetkých tunerov strednej európy a okolia. V tom čase sa totižto Maďarsko stalo miestom jednej obrovskej tuningovej show, ktorá tak neoficiálne odštartovala tuningovú sezónu 2009. Cobra Tuning Team Slovakia pritom samozrejme nesmel chýbať! ;-).

Celá táto show sa odohrala v obrovskej hale HungExpo, ktorá je počas každého roka hostiteľkou nespočetného množstva najrôznejších výstav. Hala leží neďaleko centra Budapešti, čo je ozaj veľké plus. Pokiaľ ide o náš „výlet“, tak úsek Bratislava-Budapešť nám zbehol vcelku rýchlo, keďže cesta na tejto trase je viac než fajn. Po príchode na miesto, cca. o desiatej hodine doobeda, sme sa s našim autom uvelebili na parkovacích miestach pre VIP hostí, resp. pre PRESS hostí. Pravdupovediac sme ani presne nevedeli, čo nás po vstupe do areálu HungExpo arény čaká, no už len prístupová hala, obrovský stánok s občerstvením, biely ´08 Ford Mustang a čierna ´08 Chevy Corvette nám dávali jasne najavo, že s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o veľkú vec!!!

Všetko totiž nasvedčovalo tomu, že vo vnútri to bude poriadna bomba a tak tomu aj bolo! Hala HungExpo je vnútri tak obrovská, že človek zo začiatku nemal šajnu, ktorým smerom sa má najprv pozrieť. Celá hala bola komletne zaprataná neuveriteľnými upravenými kúskami na štyroch kolesách z rôznych častí sveta. Tu bola zaparkovaná 1969 Chevrolet Corvette Stingray, tam zasa auto z filmu Back to the future - De Lorean DMC 12, v ďalšom kúte haly bolo možné zazrieť upravený Mustang a ďalšie svetové automobilky. Perfektné na Carstyling Tuningshow 2009 bolo to, že úplne každý, kto sa tejto show zúčastnil, si prišiel na svoje.

tuning show hungexpo 2009


Dôvodom bolo nesmierne množstvo vystavovaných kusov, ktoré boli upravené tými najrôznejšími spôsobmi. Človek si tam mohol nájsť VW scénu, čize šialene upravené Golfy v štýle cult, Polo, Passaty a Beetle, ďalej japonskú scénu so zastúpením v podobe dvojice nadupaných Nissan Skyline a Nissan Silvia vo verziách S13 a S14, svoj stánok si taktiež našli upravené leštenky poháru AZ Pneu Cup, či American Muscles stánok s Dodge Charger a Ford Mustang.

Obrovský stánok mala firma ABT Sportsline, ktorá okrem iného vystavovala aj svoju upravené Audi R8 (!!!), okolo ktorého sa točilo pekné množstvo ľudí.

tuning show hungexpo 2009


Možností, kam sa pozrieť bolo neúrekom, pretože na každom metri stálo auto, ktoré sa od iných niečím líšilo a bolo výnimočné. Na tohtoročnej Carstyling Tuningshow bolo možné vidieť ozaj nádherné tuningové kúsky, majstrovské diela v podobe airbrush nástrekov, brútalnych audio zástavb a na svoje si prišli aj potencionálny kupujúci, ktorí si mohli vybrať z ozaj širokého sortimentu tuningových dielov. Je celkom zbytočné opisovať, aké nádherné autá sa tam vyskytovali, pretože najlepším rozprávačom tohto príbehu sú fotografie, ktoré sme pre vás zhotovili.

tuning show hungexpo 2009


Okrem nádherných áut sa na show, ako je zvykom, objavili aj vskutku krásne baby, resp hostesky, ktoré nielenže robili kulisu upraveným autám, ale taktiež spríjemňovali pobyt prítomným pánom a častokrát v ozaj veľkom štýle :-D. Pokiaľ sa bavíme o spríjemňovaní večera pánom, musíme spomenúť aj vystúpenie sexy anglickej skupiny Fuel Girls, ktorá svoje show prezentuje všade vo svete na najrôznejších druhoch automobilových výstav. A musíme povedať, že tieto baby plné sexepílu naozaj vedia, čo robia a každé ich vystúpenie je plné erotiky, vzrušenia, ráznych a odvážnych scén, ktoré naozaj nikoho nenechajú chladným.

tuning show hungexpo 2009


V areáli HungExpo sa taktiež nachádza pomerne priestranná asfaltová plocha, na ktorej po celé dni prebiehala stunt show na motorkách, driftová exhibíca a drift taxi. Chalani na upravenej Silvii S14, Lexuse a BMW predvádzali svoje driftovacie zručnosti a bolo sa ozaj na čo pozerať. Zaujímavé to bolo taktiež vo chvíli, keď sa k ním pridali Fuel Girls baby a vytvárali tak vskutku impozantné kreácie :-). Viac vám povedia fotografie.

Tohtoročná Carstyling Tuningshow sa skutočne vydarila a každý, kto tam bol si určite prišiel na svoje a potešil sa tak nádhernými autami, krásnymi babami a úchvatnou show.

tuning show hungexpo 2009

tuning show hungexpo 2009

tuning show hungexpo 2009

Carstyling Tuning Show HungExpo 2009:


Carstyling Tuning Show HungExpo 2009 - hostesky:


Carstyling Tuning Show HungExpo 2009 - Fuel Girls:


Carstyling Tuning Show HungExpo 2009 - objektívom Milana Dzadíka:


CarStyling Show monster energy Fuel Girls budapest 2009 april:Tuning Show Budapest Carstyling 2009:Tuning Show Budapest Carstyling 2009 Fuel Girls časť 1.:Tuning Show Budapest Carstyling 2009 Fuel Girls časť 2.:Tuning Show Budapest Carstyling 2009 foto-video od tunera Erika:Boli ste sa aj Vy pozrieť do Budapešti na Carstyling Tuning Show 2009 v HungExpo aréne? Pokiaľ áno, ako bolo?


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Foto: Slavomír Majerník, Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18062x    hodnotenie: 37/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt