support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Ninja mriežky

Nový štýl pre Vaše auto - dizajnové mriežky Carpoint

20.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mriežky. Určite potrebná vec a súčasť tuningu, ktorá jednoznačne patrí medzi doplnky každého auta. Sú veľmi dôležité hlavne na ochranu proti vletovaniu častíc z náporového vzduchu, aby sa tieto častice nedostali priamo do miest, kde by to bolo časom prepotrebné a zbytočne znepríjemňovalo život vodiča. Veď aj taký hmyz, z ktorého minimálne polovica z toho sa zachytí na mriežke, nezachytí sa v motorovom priestore, a je tým pádom aj menej práce s čistením chladiča.

Každé vozidlo cestnej premávky (ktorého rýchlosť prekračuje nad 25km/h) by malo byť vybavené nárazníkom, a to z dôvodov bezpečnosti nielen posádky, ale hlavne aj chodcov, ktorí sú najzraniteľnejší na cestných komunikáciách. Avšak o nárazníkoch písať nebudeme, ale o mriežkach, ktoré sú súčasťami týchto nárazníkov. Tieto mriežky sa montujú hlavne na otvory, ktoré slúžia buď na prívod vzduchu, alebo na odtok vzduchu. Doteraz sa však používali klasické mriežky v štýle X alebo „cik-cak“, podobného vzoru, ako pletivo.

My sme pre vás vybrali nový imidž mriežky chladiča (maska), ktorá spolu s predným nárazníkom tvoria jeden dizajnérsky kúsok a hlavne neodlučiteľný celok. Pôsobia extravagantne, a svojimi vzormi prispievajú k lepšiemu vzhľadu auta. V prípade, že vaše auto je "pooblepované" peknými nálepkami, rôzne a pestré vzory týchto masiek, vám určite umocnia zovňajšok vášho auta. Stačí si len vybrať z ponúkaných vzorov. Takto si môžete oživiť exteriér vášho auta o modernizovanú masku chladiča, a otvory na prúdenie vzduchu.

Mriežky, ktoré majú vstupné otvory sú stále optimalizované z hľadiska prúdenia vzduchu. Tj. nie je obmedzované dostatočné privádzanie vzduchu ku chladiču resp. k brzdám, ale ani pri odvode vzduchu z kapoty či zadného nárazníka. Sú odborne prepracované, ako z estetického hľadiska tak aj z dizajnérskeho. K novému dizajnu vášho auta teda môžete pomôcť aj vy sami a to touto zaujímavou ozdobou. Tieto mriežky sú pevné, a sú aj určené nielen pre OFF-ROAD autá, ale pre všetkých, ktorí chcú zameniť už klasické „pletivo“.

Mriežka je ľahká, pevná, a je vyrobená z hliníka. Máte možnosť vybrať si zo širokej palety farieb. Pre tých náročnejších je to chróm. Mriežky sú v ponuke v rôznych variantoch (100x33cm, 150x30cm), či už vo veľkosti, šírke, hrúbke. Je tu možnosť výberu rôznych modelov.

My sme pre vás vybrali farbu striebornú. Je neutrálna a v dizajnérskej reči bude vzhľad vášho auta decentný, pre niekoho možno budete pôsobiť presvedčivo dynamicky, a čo je hlavné, budete mať rozšírenú výbavu najmä v oblasti pasívnej bezpečnosti (proti nežiadúcemu prívalu rôznych častíc do motorového priestoru vášho auta – hmyz a pod.), ale hlavne bude vaše auto vyzerať štýlovo a niečo extra, ako ostatní.

Stačí mať v sebe kúsok kreativity a už na cestách nebudete „obyčajní“ ...

Ste už zvedaví na naše nové dizajnové mriežky Carpoint? Nech sa páči, do galérie sem:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Carpoint Ninja mriežka malá (100x33cm), 5 typov na výber:499,-Sk / ks
- Carpoint Ninja mriežka veľká (150x30cm), 5 typov na výber:809,-Sk / ks


Všetky tieto nové, štýlové mriežky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Dodacie lehoty na tieto mriežky sa pohybujú okolo 5 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú u nás sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). I keď sa pri týchto výrobkoch jedná o relatívne jednoduchú aplikáciu tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným a skúseným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Na týchto obrázkoch si môžete pozrieť ostatné mriežky v našej ponuke:

preview
preview


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Uni alu mriežka, pletivo: 5x10mm, rozmer: 25x100cm, rôzne farby:už od 239,-Sk / ks
- Uni alu mriežka, pletivo: 10x15mm, rozmer: 25x100cm, rôzne farby:už od 239,-Sk / ks


Všetky naše ostatné, aj farebné mriežky rôznych tvarov a veľkostí môžete nakúpiť na našom webe tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Tieto mriežky si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na takéto skrášlenie auta? Nech sa pači, hlasujte:Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na tieto a iné mriežky vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15623x    hodnotenie: 2/5, 20 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt