support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Super novinky od firmy Carline na štvorkového Golfa a iné autá

Super novinky od firmy Carline na štvorkového Golfa a iné autá

24.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A máme pre Vás ďalšie novinky, tentoraz sme vytiahli opäť niečo z nemeckej produkcie. Spoločnosť CAR LINE je už pre nás tunerov relatívne známa firma. Čo nám nového priniesla tento krát? Predovšetkým sú to predné nárazníky na VW Golf 4, ktoré majú agresívny a netypický dizajn. Pripomínajú však staré zlaté časy športových veteránov, ktorých predok – nos auta bol oblého tvaru. Takýto tvar však CAR LINE upravil do dnešného štýlu. Po vymenení originálu a nasadení tohto u nás veľmi nezvyčajného nárazníka na Golf „štvorku“ od CAR LINE, je vidieť, že kus tvorivej práce dizajnérov sa odzrkadlila v podobe výsledného efektu. Vertikálne jednoduché mriežkovanie robia z prednej masky skutočného dravca v netypickej podobe. Prívod vzduchu nie je obmedzený, ba priam naopak, veľmi dobre naháňa vzduch do chladiacej sústavy. Keďže „golfíky“ sú stvorené aj na brutálnu úpravu po motorickej stránke, takéto „grily“ – predné mriežky s vertikálnymi otvormi, budú určite prínosom pre kadejaké intercoolery a olejové chladiče na zvýšenie výkonu. Nielen vzhľadovo, ale aj po účelnej stránke, je táto voľba prinajmenšom zaujímavá.

Ste zvedaví, ako tieto ultra agresívne nárazníky vyzerajú na Golfe? Tak viďte tu:

preview
preview

V ponuke máme tento nárazník za túto cenu:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník „NL-Look“ (aj verzia pre modifikáciu na VW Bora vizuál): 16.375,-Sk / ks


Kúpte si tento nárazník rovno tu:

katalog
Objednávka nárazníkuZopár obrázkov z ich ostatného sortimentu noviniek spojlerov a diskov sme Vám pripravili sem:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník AUDI A3: 16.605,-Sk / ks
- bočné prahové nástavce AUDI A3: 9.405,-Sk / sada
- predný nárazník (dizajn, viď VW Bora) AUDI A3: 17.955,-Sk / ks
- zadný nárazník AUDI A4: 14.805,-Sk / ks
- predný nárazník AUDI TT: 22.455,-Sk / ks
- predný nárazník VW Bora: 17.955,-Sk / ks
- predný nárazník VW Polo 9N: 13.905,-Sk / ks
- bočné prahové nástavce VW Polo 9N: 8.955,-Sk / sada
- zadný nárazník VW Polo 9N: 13.455,-Sk / ks
- predný nárazník VW Touran: 16.605,-Sk / ks
- disky Carline NW5, NW6, NW8, NW9 a CM10: na dopyt

Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carline Tuning sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Takmer všetky spojlery od firmy Carline Tuning si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ďalšou zaujímavou novinkou od CAR LINE sú zadné brzdové LED svetlá, založené teda na diódovej technológii, ktorú už všetci dozaista poznáme. Takéto LED svetlá sú nielen lepšie, z hľadiska bezpečnosti (kvôli zvýšenej svietivosti), ale hlavne aj imidžu. Tieto zadné brzdové svetlá od CAR LINE sú trošku nezvyčajné. Pri pribrzdení sa rozsvieti najprv kruhová časť červeného svetla, náhle na to krížová časť, a vzniká pri tom zaujímavý efekt. Pri upustení brzdového pedálu, vzniká efekt presne opačne. Najprv zmizne krížová svetelná časť, a následne kruhová. Smerovka je taktiež skladaná z led-diód, a jej dizajn opäť potvrdzuje fantáziu tvorcov týchto brzdových svetiel. Okrem „šípky“ je pridaná aj vertikálna osvietená malá časť oranžovej farby, ktorá je súčasťou smerovky. Svetlá sú plne homologizované. Čierne vnútro svetiel sa dá dokonca lakovať do farby auta alebo inej farby podľa chuti.

Prvé, exkluzívne obrázky nových futuristických svetiel na Golfa 4 si pozrite tu:
Tieto nové doplnky od firmy Carline Tuning sú rozhodne zaujímavým optickým tuningom pre majiteľov štvorkových Golfov nielen na zrazoch, ale aj po bežnej premávke. Týmito doplnkami a radikálnym štýlom určite ohúrite okoloidúcich, alebo vodičov, ktorí také niečo ešte nevideli ;-) Pevne veríme, že sa tieto tuningové novinky budú páčiť všetkým majiteľom danej značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu.

Malá ilustračná animácia funkcie týchto nových svetiel:

svetla carline vw


V ponuke máme tieto radikálne svetlá za túto cenu:

Popis doplnkuMOC s DPH
- zadné LED-diódové svetlá „Ultra-Look“ pre VW Golf 4: 11.990,-Sk / sada


Kúpte si tieto svetlá rovno tu:

katalog
Objednávka svetielpreview
Firma CARLINE TUNING bola založená v roku 1991 a sídli od počiatku svojho vzniku v Nemckom meste Sinsheim, severne od Stuttgartu. Patrí k najinovovanejším a najkompetentnejším tuningových výrobcov a úpravcov v Nemecku. Firma CARLINE dbá s veľkou zodpovednosťou nato, aby ich výrobky dodržovali kvalitatívne normy a aby samozrejme aj pasovali na dané auto. Firma CARLINE TUNING, ako aj väčšina nemeckých tuningových výrobcov, je samozrejme držiteľom certifikátu DIN EN ISO 9002. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein). Výrobný program firmy CARLINE má dva základné piliere. Tým prvým je výroba a predaj spojlerov pre autá značiek AUDI / BMW / FORD / OPEL / SEAT a VW a tým druhým je výroba exkluzívnych ľahko zliatinových diskov. V ponuke sú jednodielne, dvoj- a trojdielne disky frézované z hliníkových „monoblokov“. Aj tu realizuje CARLINE unikátnu a zákazkovú výrobu diskov najmä pre lepšie situovanú klientelu. Žiaľ sa takáto náročná výroba odráža aj v dodacích lehotách, ktoré sa zväčša pohybujú okolo 6 až 8 týždňov. Ale ten, kto má tieto kolesá vysnívané a očakáva extravagantný dizajn podľa vlastných predstáv, rád takéto čakacie doby príjme.

Pár impresií firmy Carline Tuning si pozrite tu:


Dlhodobým cieľom spoločnosti CARLINE TUNING bolo, je a bude dosiahnuť svojimi produktmi popredné miesta v dizajne a kvalitne tuningových doplnkov a to tak aby kvalita zodpovedala nadpriemerne trhovým požiadavkám a zároveň aj konkurenčným cenám.Táto firma realizuje sny na kolesách. Vo vlastných dielňach upravujú autá od VW Golf 1 až po MERCEDES SL 55 AMG a neraz takto realizovali aj výrobu unikátnych a exkluzívnych prototypov na zákazku, čo tieto dva priložené príklady viac než demonštratívne potvrdzujú:

Príklad 1: VW Bora Concept Car
Príklad 2: VW Golf IV Concept Car
Výrobky od firmy Carline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na aktuálne novinky firmy Carline? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácii k úpravcovi a rozumiete nemčine alebo angličtine tak mrknite aj stránky nášho partnera:

CARLINE TUNING


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Carline Tuning vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 25352x    hodnotenie: 78/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt