support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Volkswagen Nočná mora z „Carline“ street – Volkswagen Bora a Volkswagen Golf IV ! logo Volkswagen

Nočná mora z „Carline“ street – Volkswagen Bora a Volkswagen Golf IV !

16.May.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Expert na vizuálnu úpravu automobilov, firma Carline Tuning, pochádzajúca z Nemecka, sa rozhodla znovu šokovať verejnosť jednou zo svojich úprav - predným nárazníkom. Tentoraz si za objekt úpravcovia vybrali automobil značky Volkswagen s typovým označením Bora.

Volkswagen Bora od Carline


Volkswagen Bora
Tento automobil je výnimočný nielen svojím novým "frontbumperom", ale aj hlavne lakom. Ale však posúďte sami.

Nárazník je zrastený s maskou a vytvára tak robustný a očiam lahodiaci celok. Je rozdelený na jeden centrálny otvor (ten je rozdelený mriežkou), ktorý privádza náporový vzduch ku chladiču a dva bočné, ktoré usmerňujú prúd vzduchu ku predným kotúčovým brzdám.

Na jeho ľavej strane je miesto pre umiestnenie EČV (evidenčného čísla vozidla). Samozrejme nárazník je navrhnutý tak, aby bol vyrovnaný tlak na prednú aj zadnú nápravu a auto bolo čo najbezpečnejšie.

Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že ak k vám má prísť na víkend vaša svokra, nemusíte míňať peniaze na nápoje ktorej jej vraj pomôžu "odletieť", kúpte si tento nárazník namierte svetlomety o polnoci na svokru a garantujem vám, že tak skoro na návštevu nepríde (keby niečo ja som vám návod nedal :-)). Automobil je nastriekaný do krvavočervenej farby a doplnený airbrushom, sem - tam sa objaví nápis Street Warrior - "pouličný bojovník".


Medzi ďalšie úpravy, ktoré môžeme na automobile spozorovať sú:
  • číre svetlá, ktoré nahradili sériové
  • zatmavené sklá - na prednom okne s nápisom „Street Warrior“
  • karbónová kapota
  • 5 - lúčové chrómové disky ktoré sú obuté do nízkoprofilových pneumatík

Rovnaký nárazník ako sme vám predstavili si môžete zakúpiť aj na Volkswagen Golf štvrtej generácie - pár noviniek na tento automobil vám prinesieme aj o pár riadkov nižšie.

Minigaléria Volkswagen Bora tunovaná firmou CARLINE:Volkswagen Golf – štvrtá generácia:


Volkswagen Bora
Volkswagen Bora nie je jediným automobilom na ktorom v poslednej dobe úpravcovia z firmy Carline Tuning pracovali. Ďalším automobilom, ktorý nosí vo svojom znaku VW je Golf, ktorého sériovku vám určite netreba bližšie predstavovať. Takže sa pustime hneď do úpravy.

Tento dvojfarebný (hore čierny - dolu tmavošedý) "Golfík" štvrtej generácie sa určite stane miláčikom nielen mladých tunerov, ale aj starších vodičov. Jeho predný nárazník je rozdelený nielen otvormi (samozrejme vyplneným ťahokovom) ale aj farbou - tá rozdeľuje stredovú časť od bočných.

Na spodnej strane sa nachádza umiestnený spojler, ktorý usmerňuje vzduch pod automobilom. Bočné prahy sú dopasované tak aby ladili a celkovou siluetou upraveného "Golfíka". Na tomto automobile nájdeme aj pár chrómových doplnkov, ako napríklad sedemlúčové disky (na ktorých sú obuté nízkoprofilové pneumatiky), kľučky dvier, spätné zrkadlá.


Minigaléria Volkswagen Golf IV tunovaný firmou CARLINE:


Medzi doplnky, ktoré ponúka Carline Tuning na Volkswagen Golf IV patria aj nové zadné svetlá s čoraz viac obľúbenými LED - diódami.

No čo, vybrali ste si? Tak šup do garáže!!!! A nezabudnite, že svojich upravených miláčikov môžete prezentovať na našej stránke. Takže TUNINGU ZDAR priatelia!!!!

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník „NL look“ pre Volkswagen Bora:17 955,-Sk / ks
- predný nárazník „CI look“ pre Volkswagen Golf IV:17 955,-Sk / ks
- zadné brzdové svetlá LED Design pre Volkswagen Golf IV :13 455,-Sk / sada (2 ks)

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tohto auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carline Tuning sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Takmer všetky doplnky od firmy Carline Tuning si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARLINE TUNING bola založená v roku 1991 a sídli od počiatku svojho vzniku v Nemckom meste Sinsheim, severne od Stuttgartu. Patrí k najinovovanejším a najkompetentnejším tuningových výrobcov a úpravcov v Nemecku. Firma CARLINE dbá s veľkou zodpovednosťou nato, aby ich výrobky dodržovali kvalitatívne normy a aby samozrejme aj pasovali na dané auto. Firma CARLINE TUNING, ako aj väčšina nemeckých tuningových výrobcov, je samozrejme držiteľom certifikátu DIN EN ISO 9002. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein). Výrobný program firmy CARLINE má dva základné piliere. Tým prvým je výroba a predaj spojlerov pre autá značiek AUDI / BMW / FORD / OPEL / SEAT a VW a tým druhým je výroba exkluzívnych ľahko zliatinových diskov. V ponuke sú jednodielne, dvoj- a trojdielne disky frézované z hliníkových „monoblokov“. Aj tu realizuje CARLINE unikátnu a zákazkovú výrobu diskov najmä pre lepšie situovanú klientelu. Žiaľ sa takáto náročná výroba odráža aj v dodacích lehotách, ktoré sa zväčša pohybujú okolo 6 až 8 týždňov. Ale ten, kto má tieto kolesá vysnívané a očakáva extravagantný dizajn podľa vlastných predstáv, rád takéto čakacie doby príjme.

Pár impresií firmy Carline Tuning si pozrite tu:


Dlhodobým cieľom spoločnosti CARLINE TUNING bolo, je a bude dosiahnuť svojimi produktmi popredné miesta v dizajne a kvalitne tuningových doplnkov a to tak aby kvalita zodpovedala nadpriemerne trhovým požiadavkám a zároveň aj konkurenčným cenám.Táto firma realizuje sny na kolesách. Vo vlastných dielňach upravujú autá od VW Golf 1 až po MERCEDES SL 55 AMG a neraz takto realizovali aj výrobu unikátnych a exkluzívnych prototypov na zákazku, čo tieto dva priložené príklady viac než demonštratívne potvrdzujú:

Príklad 1: VW Bora Concept Car
Príklad 2: VW Golf IV Concept Car
Výrobky od firmy Carline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na aktuálne novinky firmy Carline? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácii k úpravcovi a rozumiete nemčine alebo angličtine tak mrknite aj stránky nášho partnera:

CARLINE TUNING


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Patrik Cabánik - "Patrix"
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 47993x    hodnotenie: 164/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt