support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Carat Tuning Party VII – 24-25.jún letisko Piešťany – najväčšia tuning párty je tu

Carat Tuning Party VII – 24-25.jún letisko Piešťany – najväčšia tuning párty je tu

16.Jun.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Názov: Carat Tuning Party VII.
Termín: 24-25.jún 2010
Miesto: letisko Piešťany


Tak a je to už tu - Carat Tuning Party už za pár dní na letisku v Piešťanoch!

Dovoľ, aby sme Ti v skratke predstavili, čo sme pre teba pripravili, budeme sa snažiť byť čo najstručnejší, pretože je toho opäť viac ako pred rokom a to je už čo povedať - Carat Tuning Party sa drží svojho hesla - progres progres progres...

Takže po príjazde si zaparkuješ auto na určené parkovisko, kam Ťa presne navedú naši organizátori, ktorých počet sme navýšili oproti minulému roku, aby všetko prebiehalo čo najhladšie. V piatok sú pre teba prichystané voľné šprinty, ktoré sú aj tento rok zadarmo, takže si užijete šprintovania koľko len chcete. V piatok budú prebiehať už aj tréningy driftérov, ktorý sa budú pripravovať na sobotné finálové tandem battles...

V piatok 24.júna od 21:00 začne tá najväčšia tuningová párty Slovenska !

Party začne na našom hlavnom stage-i o 20:30 vystúpením hip-hopovej skupiny Vagabund + Dj Mikro, potom sa Ti predstavia naše tohtoročné finalistky Miss Carat Tuning počas 90 minútovej show. Rytmus a Kontrafakt Ťa riadne rozpumpujú ako sa na ich koncerte na Carat Tuning Party patrí. Potom bude nasledovať veľké večerné prekvapenie, po ktorom príde už tradične strip show a afterparty, ktorej bude veliť od gramcov Dj Mikro. Celou párty Ťa bude spravádzať Erika Barkolová a chalani z K-Fun, ktorí udržujú správnu úroveň “štipľavosti” tejto jedinečnej párty. Na Carate myslíme aj na fanúšikov tanečnej scény a pre tých sú už klasicky pripravené dodatočné stage, ktorým budú šéfovať Charlie Clubbers a In Da Club.

Garantujeme, že v piatok sa na Carate nudiť nebudeš tak neváhaj a uži si akciu naplno a už od piatku ;)

A to, že piatkovou párty to iba začína, vie už veľa ľudí. Ale pre tých, ktorý sa chystajú zúčastniť tento rok na Carate po prvýkrát, tu máme stručný popis sobotného programu.

carat tuning party 2011

Program Carat Tuning Party – sobota 25.jún


Najväčšia open FMX Show Slovenska! - 100KA FMX RACING SHOW O čo ide: Najväčšia a najextrémnejšia “dvojkolesová show Slovenska” na ktorú sme patrične hrdí. Priprav sa na 60 dychberúcich minút počas soboty od 12:00 do 13:00, počas ktorých sa Ti predstaví SVETOVÁ ŠPIČKA FMX! A že nekecáme tak tu je iba stručný line up show: Libor Podmol - majster sveta FMX, William Van Den Putte - belgický jazdec svetovej série Nigh of the Jump, a ďaľší skvelí jazdci.

Kompletný line up nájdeš na www.carattuningparty.sk

• Oficiálny pretek slovenského šampionátu v driftovaní - KING OF DRIFT SLOVAKIA
O čo ide: Očakáva sa účasť cca 20 najlepších driftérov zo Slovenska, Čiech a prípadne aj okolitých krajín, ktorí budú bojovať o cenné body v tomto extrémnom a atraktívnom motošporte. Títo chalani predvedú svoju zručnosť kontrolovať auto v riadenom šmyku v rýchlosti až 100km/h, pre informáciu, niektoré autá dosahujú výkon až 400k a to už nieje taká sranda držať v kontrolovanom šmyku ;)

• Oficiálny pretek slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motoriek
O čo ide: základná disciplína na Carate - šprint na 1/4 míle, alebo 403 metrov. Priprav sa na účasť cca 200 áut a motoriek, ktoré sa budú snažiť o jediné, zajazdiť najrýchlejší čas vo svojej kategórii. Práve tu budeš mať možnosť vidieť ale aj počuť, čo dokážu 400 - 500 - 600 koňové autá, keď sa im poriadne šliapne na krk ;) No a samozrejme sa môžeš zúčastniť aj ty, lebo registrovať sa môže každý, kto vlastní auto a vodičák. Ideš do toho? :)

Carat Tuning Slalom - organizovaný Vladom Friedlom a spoločnosťou PRO RACING
O čo ide: Carat Ti aj tento rok dáva možnosť zajazdiť si s tvojím vlastným autom, alebo s profi pretekárskym autom ktoré Ti na mieste prenajme PRO RACING, na jednej z najprofesionálnejšie pripravenej a najdlhšej slalomovej trati Slovenska. Priprav sa na 1300 metrov ostrých a pomalých, ale aj dlhých a rýchlych zákrut, kde si môžeš zmerať svoje schopnosti proti kamošom, ale aj ostatným účastníkom Carat-u. Táto disciplína je tiež odporúčaná všetkým, ktorí presne netušia, kde sú limity ich áut a práve tu to môžu bezpečne zistiť.

Carat Tuning Show & Shine
O čo ide: disciplína stará ako samotný Carat. Je to súťaž, v ktorej sa prezentujú iba tie najkrajšie a najštýlovejšie upravené automobily. Priprav sa na šialenosti, ako vzduchové podvozky, pozlátene motory, interiéri kompletne obšité v koži, 20 a viac palcové kolesá, atď, atď... v tejto súťaži neexistujú limity a preto každý používa svoju fantáziu naplno - kto to nezažil nemôže pochopiť, aké autá existujú ;)

Db Drag / Sound Quality
O čo ide: Súťažná disciplína určená pre tie najextrémnejšie audio systémy. dB Drag je súťaž, v ktorej sa súťažiaci snaží vytvoriť čo najväčší akustický tlak v automobile. Reálne sú hodnoty vyše 150 dB a to je hluk, ktorý vytvára Boeing keď štartuje. Tu uvidíš naozaj extrémy, ktoré ti pohnú vnútornosťami - doslova! :) A sound quality je zas súťaž určená pre fanatikov do hudby, ktorý sa použitím tých najšpičkovejších komponentov snažia docieliť kvalitu zvuku ako v koncertnej sieni.

Tak a to sú všetky oficiálne súťaže a atrakcie, ktoré na teba čakajú počas Carat Tuning Party VII. K tomu si predstav ešte skvelú hudbu, krásne Missky, kopu sprievodných atrakcií ako napríklad paintballové ihrisko a získaš približnú predstavu, ako to vypadá na najprestížnejšej motoristickej akcii Slovenska - na Carat Tuning Party VII už tento víkend 24. - 25. júna 2011 na letisku v Piešťanoch.

MISS CARAT TUNING PARTY 2011


miss tuning carat party 2011

Kompletne a najaktuálnejšie info nájdeš na www.carattuningparty.sk a v našej skupine na Facebooku - Carat Tuning Party - FACEBOOK

Takže vidíme sa na Carate už čoskoro!

...a zabudli sme to najdôležitejšie čo robí Carat tou naj akciou - a to sú tí najlepší ľudia, ktorí sa každoročne stretávajú na Carate, aby si spoločne užili skvelú zábavu, pokecali so starými kamarátmi a spoznali nových... Všetkých spája vášeň pre autá a tuning a to je to najhlavnejšie! Tešíme sa na Teba aj tento rok ;)

carat tuning party

Prídete sa aj Vy pozrieť a zažiť atmosféru na Carat Tuning Party VII. ? Prosíme, hlasujte:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.carattuningparty.sk

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21265x    hodnotenie: 17/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt