support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Carat & Tuningklub zraz Hubice 2007

Carat & Tuningklub zraz Hubice 2007

26.Jul.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Miesto akcie: Hubice, Slovensko
Dátum akcie: 6.- 8. júl 2007

Carat & Tuningklub zraz Hubice 2007
Veru tak, je to už po ôsmykrát, čo dedinka Hubice neďaleko Bratislavy zažila tuningový ošiaľ. Naleštené autá, krásne baby, pískajúce gumy štartujúcich na šprinte, hlasná hudba, pohoda a pokec s kamošmi. To je Carat & Tuninklub zraz Hubice.

Ale poďme pekne po poriadku. Zraz sa ako tradične začínal v piatok poobede, kedy začali prichádzať prví fanúšikovia upravených áut.

Aj vďaka nepríjemnému vetru bol areál zaplnený pomenej ako minulý rok, no tí, čo prišli, určite neľutovali. Párty, na ktorej hral DJ Ajfel priviedla do varu mnohých a neprekazil ju ani krátky letný dážď.

V sobotu ráno to však prepuklo naplno. Autá postupne prichádzali z rôznych kútov Slovenska, ale ukázať sa prišli aj naši susedia, ktorí si odniesli prvé dve miesta za najlepšie auto zrazu, ale nepredbiehajme. Areál futbalového ihriska sa pozvoľna zapĺňal a väčšinou sa bolo na čo pozerať. Je radosť vidieť, že aj u nás sa pri úpravách kladie čoraz väčší dôraz na kvalitu spracovania a že kvalita nie je podmienená kvantitou.


Carat & Tuningklub zraz Hubice 2007
To už prebiehali merania EMMA aj dB dragu, kde si prišli na svoje všetci vyznávači dobrej hudby v aute alebo neskutočných tlakov, ktorým aj na Slovensku prepadá čoraz viac tunerov. Poobede začali šprinty – ako obvykle – na príjazdovej ceste od Šamorína, ktorá bola riadne uzavretá pre potreby zrazu. Šprintovalo sa po jednom aute, ktoré malo v cene vstupného zahrnuté dve merané jazdy.

Šprinty aj vďaka dobrej organizácii prebehli rýchlo a bez problémov. Po nich nasledovalo vyhodnotenie najlepšieho auta zrazu, ktoré zaslúžene získala zelená Octavia kombi, na druhom mieste sa umiestnila sivá Felicia z čiech a tretie miesto získal oranžový Golf turbo.

Väčšina ľudí po odovzdávaní cien začala odchádzať domov, čo bola škoda, keďže zraz bol teraz po prvýkrát trojdňový a tak prišli o zaujímavú afterparty.

Čo dodať na záver? Carat & Tuninklub zraz Hubice nesklamal a priniesol pestrý program a výbornú zábavu. Tento zraz bol už ôsmym v poradí a jeho obľúbenosť hovorí za všetko. Hubice – budúce leto sa opäť stretneme!Fotogaléria Carat & Tuningklub zraz Hubice 2007:Boli ste pozrieť na tuning zraze CARAT & TUNINGKLUB v Hubiciach? Páčilo sa vám ?


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12957x    hodnotenie: 48/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt