support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

CARAT TUNING PARTY VIII. – tuningová párty  (22.–23. jún 2012, letisko – Piešťany)

CARAT TUNING PARTY VIII. – tuningová párty (22.–23. jún 2012, letisko – Piešťany)

29.May.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Názov: Carat Tuning Party VIII.
Termín: 22.-23. jún 2012
Miesto: letisko Piešťany


A je to tu! Čas nám neúprosne beží a určite všetci tušíte, čo to znamená. Pomaly, ale isto sa blíži jedna z najhlavnejších akcií slovenskej motoristickej - tuningovej scény, na ktorej nesmie nikto chýbať! Carat Tuning Party VIII. sa bude konať 22. - 23. júna 2012, tradične na letisku v Piešťanoch.

Carat Tuning Party ako jediná akcia ponúka všetky disciplíny ako drift, šprint, slalom, Show&Shine, dB Drag, na jednom mieste, a k tomu ešte aj najväčšiu párty, ktorú by si nemal nechať nikto ujsť. Poďme sa v skratke pozrieť, čo je pre vás pripravené na tento rok. Začnime s novinkami.

NOVINKY NA CARAT TUNING PARTY VIII.


Po prvýkrát sa na Carat Tuning Party predstaví prvý oficiálny slovenský Show&Shine šampionát Chevron Tuning Battle 2012 – môžete sa tešiť na tie najkrajšie autá zo Slovenska a okolitých krajín.

Každého určite poteší novo zavedená Drift Taxi služba, vďaka ktorej si budete môcť užiť jazdu na sedadle spolujazdca driftérskeho špeciálu.

Ďalším prekvapením bude trochu netradičný a šialený šprint vrtuľník vs. auto, ktorý určite spestrí už ja tak napäté šprinty. Vrtuľník bude mimo tohto šprintu pripravený aj ako Aero Taxi, takže okrem Drift Taxi si budete môcť užiť trochu adrenalínu z lietania.

A aby toho nebolo málo, tak sme sa ešte rozhodli pozvať rakúsky low rider Porno Benz, ktorý sa pre Vás roztancuje počas soboty.

Po organizačnej stránke sme pre Vás pripravili novinku v podobe otvorenia druhej brány na vjazd. Tento rok otvárame brány letiska už od 14:00 hod. Veľmi dôležitá informácia pre všetkých je, že druhá brána bude určená výhradne pre majiteľov vstupeniek z predpredaja, ktorý je už teraz spustený na nasledovnom linku cez Eventim portál - PREDPREDAJ VSTUPENIEK.

Cena vstupenky v predpredaji je 13,-EUR a na mieste (pred aj počas akcie) 15,-EUR.

carat tuning party 2012

Sobota bude výhradne patriť všetkým profesionálnym disciplínam, ktoré sú v takejto koncentrácii sústredené jedine na Carat-e:

2. kolo King Of Drift Slovakia 2012

2. kolo Slovenského šprintérskeho šampionátu 2012

3. kolo Racing Tuning Battle 2012 (v minulosti známe ako Show&Shine)

ProRacing slalom – dĺžka slalomu viac ako 1 km

dB Drag

najväčšie klubové parkovisko na Slovensku – kluby sa už môžu registrovať cez email carattuningparty@gmail.com


Piatkový program začína voľnými šprintmi, ktoré si môže zajazdiť každý návštevník zadarmo, driftérskymi tréningami a taktiež stavbou a páskovaním klubových parkovísk. Piatková párty na Carat Main Stage-i začne od 21:00 hod. a bude už tradične plná skvelého programu. Nebudú chýbať headlineri zrazu – Rytmus, Ego a známe pecky skupiny Kontrafakt. O prestížny titul Miss Carat Tuning zabojujú krásne finalistky, ktoré predvedú horúcu módnu šou, okorenenú extravagantnou moderátorskou dvojicou z K-Fun-u a Erikou Barkolovou. Tešiť sa môžete aj na bojovú exhibíciu MUAY THAI TITAN GYM, tanečnú skupinu Shakers, speváčku LeRu, raperov Bacila a Rakbyho a na množstvo prekvapení.

rytmus

miss carat tuning party

miss carat tuning party

Po polnoci roztancujú davy návštevníkov DJ-i z Le Grande House, Charlie Clubber, Lady M a EKG. O skvelú tanečnú párty sa postará druhý tanečný stage In Da Club, kde sa predstaví špička housových, DnB a dubstepových DJ-ov.

Všetkým určite odporúčame pozrieť naše minuloročné video, ktoré asi najlepšie vystihuje jedinečnú atmosféru, ktorá je jedine na Carat Tuning Party

tuning party carat 2012

Ako to prebiehalo na 7.ročníku Carat Tuning Party 2011 ? pozrite sa sem:Čo viac dodať. Snáď len, že si treba dobre poznačiť termín 22. - 23. jún 2012 v kalendári, aby sme si opäť všetci spoločne užili tu najväčšiu motoristickú párty tohto roka!

Kompletné a aktuálne info o akcii nájdeš vždy na oficiálnej webstránke www.carattuningparty.sk a na FB event page - Carat Tuning Party VIII. - FACEBOOK

Vidíme sa na Carat-e!

Prídete sa aj Vy pozrieť na najväčšiu slovenskú tuningovú párty Carat Tuning Party VIII. ? Nech sa páči, hlasujte tu:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportáží zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.carattuningparty.sk

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 19264x    hodnotenie: 15/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt