support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

CARAT TUNING PARTY I. ročník 2007 !

CARAT TUNING PARTY I. ročník 2007 !

23.May.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Bratislavký autosalón úspešne zahájil slovenskú tuningovú sezónu, na ktorú sa všetci veľmi tešíme. CARAT TUNING PARTY pri tejto príležitosti nemohla chýbať a prezentovala sa vlastným a jedinečným showcar-om, ktorý budete mat možnosť vidieť na všetkých domácich, ale aj niektorých zahraničných tuningových zrazoch. A samozrejme na CARAT TUNING PARTY I. & II. Na oslavu prvých narodenín CARAT TUNING PARTY po veľmi úspešnom nultom ročníku máme pre Vás všetkých pripravené už dve akcie na rok 2007.

Termíny, dokedy treba mať určite nachystané autá sú:

CARAT TUNING PARTY I. : 8. – 9. Jún 2007

CARAT TUNING PARTY II. : 10. – 11. August 2007


Programovo akcia ponúka opäť kvalitu a množstvo disciplín / možností zabaviť sa, ako žiadna iná akcia na Slovensku.

Piatok sa bude už klasicky niesť v duchu kvalitnej zábavy, ktorú zabezpečia opäť chalani z Kontrafaktu.  Po nich zábavu preberie Doc. Hormón a Ing. Vagimír s ich K-FUN Party, v ktorej budú na vás čakať rôzne zaujímavé ceny. V piatok sa vám taktiež po prvýkrát predstavia finalistky MISS TUNING 2007 a budete môcť hlasovať za vašu favoritku, ktorej budete držať palce počas veľkého finále. Toto sa tento rok bude konať práve počas CARAT TUNING PARTY II. Nočná strip show ukončí piatkovú noc a zaháji sobotný deň plný súťaží.

Kráľovskou disciplínou CARAT TUNING PARTY budú aj tento rok merané šprinty na štvrť míle. Trénovať sa bude dať opäť počas celého trvania akcie počas voľných NON-STOP šprintov, ktoré sú aj tento rok pre všetkých účastníkov ZDARMA!!!

Keďže CARAT TUNING PARTY rastie, rastie aj plocha, na ktorej sa koná. To nám umožnilo pre vás prichystať veľkú slalomovú trať, na ktorej si užijú všetci tí, ktorých nebaví jazdiť iba rovno. Po skončení šprintov bude celá plocha určená pre pálenie gúm, šmýkanie, blbnutie...

Počas konca minulej sezóny sa objavili názory, že slovenským zrazom chýba disciplína V-MAX. To sa stáva týmto rokom minulosťou a CARAT TUNING PARTY bude merať V-MAX na 1KM a to hneď tým, čo máte všetci najradšej – policajným radarom!!!

Všetci hifisti sa môžu tešiť na dB DragEMMU, ktorá žiaľ z dôvodu veľkej výstavy v Čechách nebude prítomná počas CARAT TUNING PARTY I. dB Drag bude prebiehať v piatok po zotmení a bude to prvé nočné meranie dB Dragu na Slovensku doplnené o neónovú show.

CARAT TUNING PARTY 2007

Show & Shine sa bude opäť riadiť pravidlami českého Tuningcupu – 13 kategórií. Ďalšia novinka, Škoda Scene sa bude hodnotiť ako dve kategórie a to Škoda Scene do roku výroby ’94 a po roku výroby ’94. Veríme, že to ocenia všetci majitelia nádherne upravených klasických “škodoviek”.

Na všetkých vás, čo sa radi rýpete v motore a vôbec netušíte, koľko tam tých koní naozaj je, bude čakať valcová motorová brzda, ktorá vám to hneď všetko objasní.

Pre malých, ale aj pre veľkých máme pripravené na akcii prekvapenie vo forme X-Box Stanu, kde bude 10 zosieťovaných X-Boxov 360 a bude sa pretekať v absolútnej novinke – FORZA 2. Bude sa hrať o kopu zaujímavých cien takže kto môže, nech trénuje! :)

Veríme, že v programe, ktorý sme pre vás na tento rok nachystali, si každý nájde to svoje a že všetci spoločne zahájime prvý ročník CARAT TUNING PARTY. Tentoraz už aj so zrazovými nálepkami !

Tešíme sa na vás všetkých, a vy, čo sa tešíte na CARAT TUNING PARTY I môžte už teraz kliknúť na www.eventim.sk kde je už spustený predpredaj vstupeniek za akciovú cenu!

Veľa trpezlivosti pri úpravách, kopu srandy, úspechov po zrazoch a najmä šťastných kilometrov v tomto roku vám prajú

Organzátori CARAT TUNING PARTY – Alex & David

CARAT TUNING PARTY 2007

Fotogaléria CARAT TUNING PARTY 2006 objektívom Petra Guczmanna:Ďalšia fotogaléria CARAT TUNING PARTY 2006:Tretia fotogaléria CARAT TUNING PARTY 2006:Zúčastnite sa aj vy akcie CARAT TUNING PARTY?


Staršie články na túto tému nájdete tu:

CARAT TUNING PARTY CARAT TUNING PARTY CARAT TUNING PARTY


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Organizátori CARAT TUNING PARTY
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 19985x    hodnotenie: 53/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt