support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Carat Tuning Party II 2007 !

Carat Tuning Party II 2007 !

24.Jul.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Čas nám letí rýchlejšie ako otáčky počas ostrých šprintov a Carat Tuning Party II sa nezadržateľne blíži. Termín je vám už istú dobu známy, ale pre istotu si ho zopakujme: 10. – 11. August 2007. Miesto konania klasicky - Letisko Pieštany.

Na CTP I sa zúčastnilo pre nás rekordných vyše 4000 účastníkov a sme presvedčení, že toto číslo prekonáme ešte počas nášho prvého ročníka práve počas Carat Tuning Party II.

Všetci, ktorí sa zúčastnili doterajších Carat Tuning Party si určite nevedia predstaviť piatok bez kvalitnej zábavy. Na najbližšej akcii tomu bude rovnako. O skvelú zábavu sa tentokrát postarajú chalani z Turbo Boost, DJ Spank bude mať pripravený našlapaný set, počas ktorého už budu úradovať Doc. HormonIng. Vagimír s ich K-Fun párty, ktorá sa naposledy tešila obrovskej popularite. Okolo polnoci sa môžete tešiť na striptíz a potom trochu netradične vystúpia LeRa Band, ktorí budu mať pripravené trochu rokovejšie veci na vyblbnutie (Prodigy,…), aby sa vám lepšie zaspávalo.

CARAT TUNING PARTY II 2007


sobotu na Carat Tuning Party II vyvrcholí tohtoročná súťaž Miss Tuning tak všetci páni pozor, aby ste to nepremeškali. Pôjde o program plný napätia a krasných báb, ktoré sa budú spovedať Alexovi Štefucovi až do chvíle, kým sa nenájde tohtoročná Miss Tuning. Hlasovať sa dá do poslednej chvíle, tak máte ešte možnosť podporiť svoju favoritku. Viac info na www.misstuning.sk.

Kráľovskou disciplínou CARAT TUNING PARTY II budú aj tento rok merané šprinty na štvrť míle. Trénovať sa bude dať opäť počas takmer celého trvania akcie na voľných šprintoch, ktoré sú aj naďalej pre všetkých účastníkov ZDARMA!!!

Slalomová trať je umiestnená na novej polohe, aby bolo možné súčasne slalomovať a aj využívať obidve brány letiska na plynulý vstup a vystup. Trať bude dlhá cca 600 metrov a bude postavená pánom Friedlom, ktorý rovnako bude zastrešovať celý priebeh slalomovania. Kategórie budú dve a to do 1600ccmnad 1600ccm.

Maximálna rýchlosť sa bude opäť merať policajným radarom stojacím na 1km od štartu. Na CTP I sa vytvoril rekord 231 km/h (Porche Turbo) a veríme, že ho ešte tento rok o trochu posunieme. Opäť bude na všetkých účastníkov V-Max čakať foto na pamiatku priamo od policajtov.

Pozrite si obrázky fotiek z radaru, stojaceho na prvom kilometri od štartu (CARAT TUNING PARTY I):


Všetci hifisti sa môžu už teraž tešiť na sobotu 11. Augusta, keď na CARAT TUNING PARTY II budú počas celého dňa prebiehať dB DragEMMA merania.

Show & Shine sa bude opäť riadiť pravidlami českého Tuningcupu – 13 kategórií. Nová kategória rozdeľujúca Škodu na staršie (do roku výroby `94) a novšie (po roku výroby `94) sa nám osvedčila, a zostáva aj na Carat Tuning Party II.

Valcová motorová brzda sa tešila naposledy veľkému úspechu, tak ju máme pre vás pripravenú aj na CTP II, aby ste si všetci mohli overiť, koľkože sa vám tých koní podarilo pod kapotu nahnať.

Pre malých ale aj pre veľkých bude na akcii opäť X-Box Stan, kde bude 10 zosieťovaných X-Boxov 360 a bude sa pretekať v absolútnej novinke – automobilové preteky FORZA 2. Bude sa hrať o kopu zaujímavých cien takže kto môže, nech trénuje!

Veríme, že v programe, ktorý sme pre vás tentokrát nachystali, si každý nájde to svoje, a že všetci spoločne ukončíme prvý ročník CARAT TUNING PARTY 10. a 11 Augusta 2007 na Pieštanskom letisku.

Tešíme sa na Vás všetkých, a Vy, čo sa tešíte na CARAT TUNING PARTY II môžete už teraz kliknúť na www.eventim.sk kde je už spustený predpredaj vstupeniek za akciovú cenu!

Veľa trpezlivosti pri úpravách, kopu srandy, úspechov po zrazoch a najmä šťastných kilometrov v tomto roku vám prajú

Organizátori CARAT TUNING PARTY – Alex & David

Fotografie z Carat Tuning Party I (2007) si môžete pozrieť tu:Carat Tuning Party I z dňoch 8. až 9.júna 2007:Prídete navštíviť druhý zraz Carat Tuning Party na piešťanskom letisku? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Staršie články na túto tému nájdete tu:

CARAT TUNING PARTY CARAT TUNING PARTY CARAT TUNING PARTY


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Carat Tuning Party

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný
a Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12155x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt