support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo carat Autá, šprinty, sexy girls, miss: CAR AT TUNING PARTY XIII – najväčší motofestival opäť nesklamal! logo carat

Autá, šprinty, sexy girls, miss: CAR AT TUNING PARTY XIII – najväčší motofestival opäť nesklamal!

04.Jul.2016
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odberNázov: Carat Tuning Party XIII.
Akcia sa konala: 10.-12. jún 2016
Kde?: letisko Piešťany


Tri dni plné motorizmu, hudby, párty, skvelých atrakcií, nádherných žien a úžasných áut - to všetko a ešte oveľa viac mohli vidieť návštevníci piešťanského letiska počas najväčšieho a najpopulárnejšieho motofestivalu na Slovensku, ktorý sa konal v druhý júnový víkend.

Priam idylické počasie, rekordná návštevnosť, nadupaný line-up na dvoch hudobných stage-och, fantastické finále súťaže krásy Miss Carat Tuning, šampionáty v driftoch a šprintoch, leštenky v sekcii Total Dip Tuning Battle, súťaž stereosystémov dB DRAG, či akrobati na motorkách so stuntriderskou MOTOTV šou, prehliadka veteránov a exibícia legendárneho pretekára Giacoma Agostiniho (IT,) množstvo sprievodných atrakcií, programov, štýlová gastrozóna a skvelá atmosféra posunula festival CAR AT TUNING PARTY opäť o level vyššie, čím si obhájil dlhodobé prvenstvo nielen medzi motoristickými zrazmi, ale postupne sa radí aj medzi najvychytenejšie hudobné open-air podujatia na Slovensku.

V piatok si návštevníci festivalu užili obľúbené voľné šprinty a tréningy driftérov a večer už patril hudobnej produkcii, ktorú odštartovala mladá raperka Aless. Nadupané semifinále súťaže Restart Freestyle Battle naladilo publikum na správnu hip-hopovú nôtu a nechýbala ani piešťanská formácia KONTRAFAKT, ktorá opäť potvrdila, že na domácej pôde sa koncertuje najlepšie.

Koncertu predchádzalo pompézne finále MISS CARAT TUNING. Dvanásť nádherných slečien bojovalo o titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku. Scénografiu finále dotváralo 12 luxusných 3D obrazov – odliatkov tiel samotných CARATIEK, ktoré tri mesiace kreoval renomovaný umelecký výtvarník Slavomír Gibej. Finalistky predstavili novú sexy kolekciu merchandisingu festivalu CaTP, odprezentovali štýlovú značku MODA-EWA, predstavili tvorbu kreatívnej dizajnérky Matty Urbanič a v štýle svetových šou predviedli na mieru šité luxusné spodné prádlo ADMIRÁL dotvorené prekrásnymi doplnkami, krídlami, rozviatými sukňami a detailami, ktoré povýšili prehliadku na úroveň najprestížnejších fashion udalostí na Slovensku. Počas finále vystúpil spevák Andrew May s letným singlom “Summer Love” a sympatický raper ADiss potešil svojim vystúpením nejednu slečnu v publiku. Tou najkrajšou CARATKOU sa podľa 18- člennej poroty stala sladká blondínka Lenka Mošková zo Zlatých Moraviec. Prvou Vicemiss sa stala krásna Češka Patrície Skálová a brondzovú priečku obsadila nádherná rusovláska Dominika Horníková z Tatranskej Lomnice. Víťazky boli dekorované ručne vyrobenými korunkami od umelkyne Sáry Greňovej, ktorá vytvorila naozaj zaujímavé a hodnotné šperky, čím dokonalo podčiarkla celkový umelecký dojem finále.

Sobota už patrila Majstrovstvám Slovenkej republiky v šprintoch, ktorých sa zúčastnilo 142 šprintérov zo štyroch krajín - z toho 32 motocyklov a 110 automobilov. Počas dňa sa v kvalifikáciách a finálových súbojoch odjazdilo na 1/4-míli dokopy 518 meraných duelov.

Výsledky šprintov na 402m (víťazi v jednotlivých kategóriách):

Autá trieda PROFI:
P2: Jiří Nikl (Citroen BX) Česká republika
P3: Tomáš Polonec (Fiat 127 turbo) Slovensko
P4: Martin "MEXX" Friedschroder (Karmann Ghia) Rakúsko
P5: Pavol Buček (Tiger racing) Slovensko
P6: Damian Szczygiel (Toyota MR2 TDi) Poľsko

Autá trieda STREET:
S0: Andrej Rýs (Škoda Rapid) Slovensko
S1: Vladimír Vavrek (Fiat Punto GT) Slovensko
S2: Vlado Kocúr (Daewoo Nexia) Slovensko
S3: Lukáš Bobik (Honda Civic turbo) Slovensko
S4: Ivan Šoltýs (Porsche GT3 RS) Slovensko
S5: Robert Matysiak (Nissan GTR) Poľsko
S6: Tomáš Lupták (Seat Leon) Slovensko
S7: Ivana Kabátová (BMW 335xD) Slovensko

Absolútni víťazi:
1. Martin "MEXX" Friedschroder (Karmann Ghia) Rakúsko
2. Robert Matysiak (Nissan GTR) Poľsko
3. Ondrej Vasičák (Audi RS6) Slovensko

MOTOCYKLE:
M1: Šimon Švarba (Yamaha R6) Slovensko
M2: Ondrej Cerovský (Suzuki GSX-R) Slovensko
M3: Štefan Szabó (Kawasaki ZZR1400) Slovensko
M4: Stano Poživenec (Suzuki GSX-R) Slovensko
M5: Krzystof Dziura (Kawasaki) Poľsko

Najlepší absolútny dosiahnutý čas 9,319 s pri rýchlosti 235 km/h spomedzi áut získal rakúsky pretekár "MEXX" Friedschroder na unikátnom dragstri Karmann Ghia. V triede Motocykle cenu za absolútne najlepší čas prevzal poľský pretekár Krzystof Dziura na drag špeciáli Kawasaki, ktorý zajazdil čas 9,281s. a dosiahol na 402-metrovej trati max. rýchlosť 249 km/h.

Dychberúce akrobatické exibície priniesla stuntriderská MOTOTV Show s hviezdami -Zdenkom Rybárom, Janim Izsakom a woOdym, ktorí si na tzv. “FINAL BORDEL” prizvali driftérksych profíkov Marka Hučka a Maroša Nikša a predviedli exkluzívnu adrenalínovú šou, pri ktorej divákom tuhla krv v žilách.

Sobotný line-up bol na hlavnom stage-i nabitý zvučnými menami. Párty odštartoval bratislavský raper ADiss, svoju šou odpálila formácia L.U.Z.A. a DJ Hajtkovič, nasledovalo emóciami nabité finále RESTART FREESTYLE BATTLE s moderátorom Triskym. Do porotcovských kresiel zasadol Tafrob, Čistychov a Shomi, ktorí sa jednoznačne zhodli na víťazovi, ktorým sa stal raper KELSO.

Extrémne nočné drifty pritiahli k trati množstvo zvedavcov, ktorým driftéri ponúkli nevídanú adrenalínovú exibíciu.

Perfektný koncert odpálil raper MOMO, ktorý patrí k top slovenským raperom a skvelú zábavu rozprúdil funky kráľ Igor Kmeťo mladší s najväščími hitmi svojej kariéry. Na javisku sa dosýta vytancovali víťazky MISS CARAT TUNING a pre tých, ktorým bolo málo, do rána hrali DJ’s na IN DA CLUB stage-i. Nedeľa patrila nepochybne hviezdam driftov. Akčné jazdy riadeným šmykom najlepšie ustál v kategórii STREET Michal Warhan Varholy. Na druhom mieste skončil Denis DENDO Ožvold a tretie miesto obsadil Fero BULITER Jarolím. V kategórii PRO si zlato odniesol Marián Nikš, streibornú priečku obsadil Marko HUKOTA Hučko a brondz si vybojoval Roman Kolesár.

Organizátori CaTP už teraz pripravujú ďalšie skvelé vylepšenia na ďalší ročník najväčšieho motofestivalu na Slovensku!

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

Autá a mašiny vo fotogalérii:Súčasťou najpopulárnejšieho motoristického festivalu na Slovensku CAR AT TUNING PARTY bolo veľkolepé finále súťaže krásy MISS CARAT TUNING. Krásne CARATKY sa pred pätnástisícovým davom fanúšikov predviedli v plnej kráse. Tento ročník sa niesol v téme umeleckých diel. Fascinujúcu scénografiu dotvárali luxusné 3D obrazy – dokonalé a jedinečné odliatky tiel finalistiek, ktoré viac ako tri mesiace kreoval renomovaný umelecký výtvarník Slavomír Gibej. Samotný priebeh vzniku obrazov bol veľmi zaujímavý. Report z tvorby obrazov si môžete pozrieť v priloženom videu.

V prvej disciplíne sa dievčatá predviedli v novej kolekcii merchandisingu festivalu CaTP. Sexy športové oblečenie ukázalo, že CARATKY majú dokonalé a vyšportované postavy. Zaujímavú choreografiu pripravila finalistka s číslom 2, Romana Danišová, Disart, ktorá je uznávanou choreografkou a najnovšie jej vychádza tiež prvá kniha – zbierka básni “Chcem ti niečo povedať.” Nielen Romana, ale aj ostatné finalistky vynikali krásou, talentom, štúdijnými výsledkami, alebo športovými úspechmi. “Tohoročná zostava CARATIEK bola naozaj nesmierne vydarená. Dievčatá boli disciplínované, snaživé, milé, neintrigovali a prípravu i súťaž si poriadne užili,” konštatuje hlavná organizátorka festivalu, Lenka Rakár.

Na každú prehliadku bola pripravená špeciálna hudba, ktorú vytvoril klavírny virtuóz a producent Matúš Ferko – IEN ECHO.

V druhej módnej prehliadke sa predstavili dievčatá v štýlovom oblečení MODA-EWA. V tejto časti prehliadky absolvovali aj obávaný rozhovor s moderátormi rádia EUROPA 2, medzi ktorými nechýbala ani krásna Diana Hágerová. Možno aj vďaka nej prebiehali rozhovory vo veľmi príjemnej, priam priateľskej atmosfére a dievčatá sa zbavili aj posledných záchvevov stresu. Nasledovala pôsobivá kolekcia talentovanej dizajnérky Matty Urbanič, v ktorej CARATKY ukázali, že aj extravagantnejšie modely vedia predvádzať s gráciou a noblesou.

Najväčší úspech mala samozrejme prehliadka spodného prádla. Dizajnérka Viera Špačeková zo spoločnosti ADMIRÁL pripravila každej finalistke špeciálny model vo farebnom vyhotovení, ktorý ladil k jej 3D obrazu. Outfity doplnila čarovnými krídlami, rozviatými sukňami a elegantnými doplnkami, ktoré povýšili celú šou na jednu z najprestížnejších módnych udalostí na Slovensku. Celkový umelecký dojem zavŕšila mladá umelkyňa Sára Greňová, ktorá pre víťazky vytvorila prekrásne a hodnotné korunky a kytice zo šperkov.

O krásnu vizáž finalistiek sa postaral tím BEAUTY STUDIA IVANY CHRISTOVEJ na čele s krásnou Danielou Christovou. Vlasový styling mal na starosti čoraz populárnejší a medzi celebritami vyhľadávanejší Jirka Blatný z vlasového štúdia FREDERIC MORÉNO. Porota mala naozaj veľmi ťažkú úlohu. Každá CARATKA bola niečim výnimočná, niečim zaujímavá a jedinečná. Nakoniec sa zhodli, že titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku si zaslúži krásna blond bábika Lenka Mošková zo Zlatých Moraviec. Najnižšia spomedzi všetkých finalistiek, ale s najväčším odhodlaním, nasadením a profesionálnym prístupom. Ešte pred troma rokmi by Lenka mohla o titule kráľovnej krásy len snívať. Vážila totiž viac ako 80 kíl a jej telo bol samý tukový vankúš, faldík a celulitída. Asi ťažko si vtedy vedela predstaviť, že by jej bacuľatú tvár mohla zdobiť nádherná korunka krásy. Lenka však zabojovala, poctivo cvičila, dodržiavala prísny jedálniček a dnes sa môže pýšiť postavičkou, ktorú jej mnohé môžu závidieť. Patrí medzi šťastné typy žien, ktoré chudnú len z potrebných partií a tak jej po niekoľkomesačnom snažení ostali štíhle nohy, úzky driek a k tomu prirodzené veľké prsia, ktoré jej dotvárajú imidž totálnej sexbomby. Lenkina radosť z výhry bola neuveriteľná a bolo videť, že ostatné krásky jej to úprimne prajú.

Striebornú priečku si odniesla dokonalo krásna česká modelka Patrície Skálová. Úspešná a vychytená sexi dračica je prototypom správnej kočky, ktorá má rada extrémne športy, thaiský box, rýchle autá, cestovanie a nezdravé jedlá. Druhou Vicemiss sa stala étericky krásna rusovláska Dominika Horníková, ktorá vyniká absolútnou prirodzenou krásou, alabastrovou pokožkou a prirodzene ryšavými vlasmi. Študentka, ktorá je zároveň aj úspešnou tanečníčkou a milovníčkou rýchlych áut, patrí medzi vyhľadávané modelky a fotomodelky.

Až tri vedľajšie tituly si odniesla sexi blondína, bývala reprezentantka v tenise, Kristína Kucianová z Banskej Bystrice, ktorú zdobia šerpy:

MISS TIP CARAT TUNING 2016, MISS AUTO A ŽENA CARAT TUNING 2016, MISS FREDERIC MORÉNO CARAT TUNING 2016.

Dve šerpy a hodnotné vecné výhry získala výnimočne krásna študentka práva, Ivana Stotková z Bratislavy, ktorá sa stala MISS MODA EWA CARAT TUNING 2016 a MISS MANMAGAZIN CARAT TUNING 2016.

Najzaujímavejší hlas podľa poslucháčov rádia EUROPA 2 má Veronika Faturíková z Dubnice nad Váhom, ktorá získala titul MISS SEXY VOICE EUROPA2 CARAT TUNING 2016.

MISS BODYSLIM CARAT TUNING 2016 sa stala sexi mamička Lucia Holá z Hradnej.

Porota, ktorá rozhodovala o výsledkoch súťaže bola v zložení:

Lenka Rakár – hlavná organizátorka CAR AT TUNING PARTY, Lukáš Adamec – spevák, Daniela Christová - BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ, Slavomír Gibej – umelecký výtvarník, autor obrazov – odliatkov finalistiek, spoločnosť BUSTA.SK, Mária Lechmanová – speváčka, muzikálová herečka, Samuel Pokorný – WAKELAKE Zlaté Piesky, Kristína Mečko – speváčka, filmová a televízna herečka, Matúš Ferko – producent, klavírny virtuóz, autor hudby k prehliadke Miss CT, Lenka Zavažanová – BODYSLIM, Jirka Blatný – Hairstylista FREDERIC MORÉNO, Marek Krajčír – majiteľ portálu JOB FOR MODELS.com, Lucia Mokráňová – CARATKA, finalistka reality šou FARMA, Ladislav Kováč – Auto Exclusive, Ria Staňová – 1. Vicemiss Carat Tuning 2015, Eva Zelníková – majiteľka značkového obchodu MODA EWA v Žiline, Ľubomír Sabo – LSZ PHOTOGRAPHY, Zuzana Senášiová - LSZ PHOTOGRAPHY, Zuzana Plačková – známa z reality šou a TV programov, Ondrej Adamec – šéfredaktor portálu MANMAGAZIN.SK

CARATTUNINGPARTY.sk

Text: LeRa Video: STEELART / LIVINGROOM Foto: Forky ( iHASHTAG.eu ,) Vlado Faragula Photography, Martin Magál – Maggi ( gregi.net ,) Eddy Photo

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

carat tuning party 2016

Caratky - Missky vo fotogalérii:VIDEO: CarAtTuning Party 2016Teaser CAR AT TUNING 2016CAR AT MISS TUNING 2016 - fotenie kalendára:Módna prehliadka CAR AT MISS TUNING 2016:Mgr.art. Slavomír Gibej – výroba odliatkov:Finále - CAR AT MISS TUNING 2016:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportáží zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2274x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt