support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bugatti Bugatti Veyron Linea Vincero d´Oro – nekompromisný luxus od Mansory logo bugatti

Bugatti Veyron Linea Vincero d´Oro – nekompromisný luxus od Mansory

08.Oct.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Existuje len veľmi málo úpravcov, ktorí dokážu vykúzliť také diela, že sa nad nimi rozum zdravého motoristu na chvíľu zastaví. Pretože nie každý si dovolí upraviť jedno z najluxusnejších superšportiakov na svete s použitím tých najluxusnejších materiálov. Veď sa len skúste zamyslieť nad kombináciou Bugatti Veyron + Mansory + zlato + karbón. Jediným možným výsledkom je najexkluzívnejší Veyron na svete!

Predstavovať vám Bugatii Veyron je ako prezradiť vám, že 2 + 2 sú 4. Kto na svete by nepoznal 1001 koňové monštrum, ktoré smie legálne jazdiť po cestách a ktorého cena je takmer jeden milión eur. A čo by ste ešte povedali na to, keby sa pod úpravu tohto klenotu podpísal svetoznámy tuner superšportiakov, firma Mansory? Jednoducho, wow!

Firma Mansory len prednedávnom predstavila vylepšenú verziu modelu Veyron Linea Vincero, ktorá je sama o sebe pojazdný klenot. No Mansory nám už neraz dokázal, že nič nie je preňho dostatočné a pod skalpel tak putovala aj táto exkluzívna verzia. Mansory ju nazval Linea Vincero d´Oro a zhmotňuje tie najorgazmickejšie kombinácie tých najfajnovejších materiálov – zlato a karbón. Už aj z fotografií je totižto jasné, že karoséria nie je ani náhodou pôvodná. Je kompletne celá vyrobená z karbónu a aby toho nebolo málo, tento karbón obsahuje „prímes“ v podobe vŕtaných vlákien medi s výsledkom v podobe krásneho kovového vzhľadu, resp. lesku. Z tohto materiálu sú vyrobené takmer všetky diely karosérie, ktorá dostala jemný zásah stylistov – od upraveného predného nárazníka s ešte nižším profilom a integrovaným LED dennými svietením, cez prednú kapotu, blatníky, prahové nástavces väčšími otvormi až po zadný difúzor.

Ak ste si mysleli, že razantnejšie sa k pretváraniu dizajnu už nedá pristupovať, tak len čítajte ďalej. Celokarbónovej karosérie totiž dvoria pozlátené detaily, ako disky kolies v turbínovým dizajnom, klučky dverí, spätné zrkadlá, viečko nádrže, ostrekovače svetiel, úžasná maska a pruhové lemy karosérie. Tomu sa hovorí mať vášeň pre svoju prácu.

S ničím pozadu za zvyškom nezaostáva ani interiér. Ten je obohatený najfajnovejšou, špeciálne upravenou kožou, karbónovými a zlatými doplnkami. Atmosféru interiéru dotvára príjemné LED osvetlenie.

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

bugatti veyron linea vincero d´oro

Bugatti Veyron Mansory Linea Vincero d´Oro:Váš názor na pojazdný klenot Bugatti Veyron Linea Vincero d´Oro od firmy Mansory ?


Ak sa chcete o firme Mansory s a ich úpravách dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj naše podstránky:

MANSORY


Viac informácií k možným úpravám áut značky Bugatti vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BUGATTI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8503x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt