support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo brzdy Farebné, športové, kvalitné brzdové a spojkové hadice HEL Performance logo hadice

Farebné, športové, kvalitné brzdové a spojkové hadice HEL Performance

31.Jan.2020
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Ak ste sa rozhodli pre výkonnostné úpravy vášho auta alebo z iného dôvodu potrebujete vylepšiť váš brzdový systém, ideálnym riešením sú brzdové hadice HEL Performance. Výborne sa osvedčili v aj v pretekárskych špeciáloch a teraz tieto kvalitné doplnky môžete dopriať aj vášmu autu.

Ak sa orientujete vo svete motoršportu a tuningu, zrejme ste už počuli o značke HEL Performance. Aktuálne sú produkty pod touto značkou distribuované do viac než 72 krajín po celom svete. Ako sme už spomenuli v úvode, brzdové hadice HEL si svoje uplatnenie našli aj v pretekárskych špeciáloch. Práve tento fakt dosvedčuje celkovú kvalitu týchto brzdových hadíc, keďže v prípade pretekárskych áut je kladený maximálny dôraz na odolnosť a bezpečnosť.

Brzdové hadice HEL Performance sú známe svojou mimoriadnou kvalitou


Tento fakt si uvedomuje aj výrobca a preto sú všetky produkty pred uvedeným na trh dôkladne testované nielen v laboratóriách ale práve aj na pretekárskych okruhoch. V tých najnáročnejších podmienkach je možné overiť si najvyššiu kvalitu týchto brzdových hadíc.

Brzdové hadice HEL Performance sú vyhotovené z tých najkvalitnejších materiálov. Konkrétne hovoríme o nehrdzavejúcej oceli a titáne, ktorý je mimoriadne odolný voči tlaku a tiež voči korózii. Pre ešte lepšiu ochranu hadíc je povrch hadíc vybavený polyvinylchloridovou vrstvou. Brzdové hadice HEL Performance sú k dispozícii pre väčšinu modelov takmer všetkých značiek (vrátene prémiových a športových). Všetky brzdové hadice HEL Performance zároveň spĺňajú požiadavky FMVSS-106. Nechýbajú im ani bezpečnostné certifikáty od organizácií: DOT (USA), NHTSA (USA), TUV (Nemecko), ADR (Austrália), LTSA (Nový Zéland), IDR (Izrael) a MOT (Veľká Británia).

Dobrou správou je, že brzdové hadice HEL Performance si môžete vybrať v rôznych farebných prevedeniach, tak aby pasovali k ďalším častiam vášho auta. K dispozícii je prevedenie čierne, modré, karbónové, priehľadné, zlaté, zelené, oranžové, červené, priehľadné modré, priehľadné fialové, priehľadné červené a žlté. Pri priehľadom prevedení je vidno jednotlivé vlákna brzdovej hadice.

Hlavné výhody brzdových hadíc HEL:
- Spracované z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a titánu
- Polyvinylchloridová ochranná vrstva
- Možnosť výberu z rôznych farieb a prevedení
- Vhodné pre širokú paletu modelov rôznych značiek
- Dlhoročné skúsenosti firmy v rámci segmentu
- Spĺňajú požiadavky FMVSS-106


Športové, farebné, brzdové a spojkové hadice HEL


brzdova hadica hel

brzdova hadica hel

brzdova hadica hel

brzdova hadica hel

brzdova hadica hel

brzdova hadica hel

hel brzdové hadice

Športové brzdové (ale aj spojkové) hadice HEL si môžeš zakúpiť aj tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 26. Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)hel logo

HEL


Pôvodná spoločnosť niesla názov Hose-Equip pričom bola založená ešte v roku 1985. Už čoskoro po svojom príchode na trh získala v rámci svojho segmentu výbornú povesť, vďaka kvalitným produktom. Firma sa venovala výrobe priemyselných hadíc a hydraulických dielov. Od roku 2000 sa spoločnosť už pod názvom HEL Performance zamerala na brzdové hadice. V popredí tejto značky vždy stála kvalita materiálov a nie snaha znižovať výrobné náklady. Aj preto sú brzdové hadice tohto výrobcu tak hojne využívané v motoršporte.Viac informácií k hadiciam ti radi poskytneme. Zoznam článkov o hadicách nájdeš tu:

HADICE


Viac informácií k brzdám ti radi poskytneme. Zoznam článkov o motorovom tuningu nájdeš tu:

BRZDY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2399x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt