support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo naradie Brúsky, pištole, nitovačky, klincovačky, uťahovačky - pneumatické náradie za super ceny logo naradie

Brúsky, pištole, nitovačky, klincovačky, uťahovačky - pneumatické náradie za super ceny

10.Apr.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Do každej správnej garáže patrí kvalitné náradie, či ste domáci kutil alebo len „sviatočný“ majster. Vybrať si to správne je dnes celkom obtiažne, pretože z každej strany sme zaplavovaní najrôznejšími druhmi a značkami náradia, v ktorých sa je problém vyznať. Odpoveďou na túto dilemu je poľský výrobca profesionálneho náradia YATO.

Firma Yato funguje na trhu už od roku 1990 a jej portfólio je doslova preplnené najrôznejšími druhmi a modelmi ručného, elektrického, pneumatického, stavebného a iného náradia. Jej poslaním je výroba a distribúcia kvalitného, odolného a najmä trvácneho náradia na všemožné druhy prác. Okrem ručného náradia nájdeme v ponuke firmy Yato tiež prostriedky na vybavenie autodielní a garáží prostredníctvom dvihákov, kladiek, skriniek na náradie, púmp atď.

Na svoje si prídu aj záhradkári, ktorý v ponuke firmy Yato nájdu obrovské množstvo užitočných pomôcok ako sú hrable, kosačky, motorové píly, kosy, hadice, čerpadlá atď. Portfólio firmy Yato obsahuje obrovský počet všemožných druhov náradia a pomôcok, vďaka ktorým bude vaša práca nielen v garáži zábavou!

S príchodom roku 2012 bolo portfólio firmy Yato obohatené o približne 220 ďalších druhov náradia pre všetky možné profesie a účely. Nový rok 2012 taktiež priniesol zmeny v cenách – niektoré produkty prešli drastickým zlacnením. Stačí si už len vybrať to svoje.

Pneumatické náradie Yato


Brúsky – pneumatického portfólia firmy Yato sú rôzne druhy brúsok, ktoré sú dostupné vo viacerých prevedeniach. Nájdeme tu brúsky priame, priečne, okrúhle, trojuholníkové aj obdĺžnikové, s parametrom od 113l/min až po 230l/min. Brúsky sú dodávané s bohatým príslušenstvom v úhľadnom a peknom kufríku.

Nastreľovače klincov (klincovačky) – v portfóliu firmy Yato nájdeme taktiež kvalitné klincovačky s rôznymi zásobníkmi na rozličné dĺžky klincov. Každá klincovačka má svoj špecifický najlepší uhol nástrelu, takže záleží iba na vašich prioritách. Dostupné sú aj množstevné zásobníky klincov, napr. 1000 kusov.

Nitovačky a zošívačky – popri nastreľovačoch klincov obsahuje portfólio Yato tiež pneumatické nitovačky a zošívačky, s ktorými už žiaden spoj nebude problém. Zakúpiť si je možné tiež zásobníky spôn v množstve 1000 kus a s rôznymi rozmermi.

Striekacie pištole – firma Yato svoju profesionalitu dokazuje nielen kvalitou a druhovým množstvom svojich produktov, ale taktiež spoluprácou s inými velikánmi v oblasti náradia. Preto sú striekacie pištole spoločnosti Yato vyvíjané v kooperácií firmou GAV Air Systems, ktorá je známa svojou talianskou kvalitou. Portfólio obsahuje rôzne prevedenia striekacích pištolí, ktoré sa líšia rozptylom trysiek, šírkou záberu, objemom nádržiek a silou (tlak). Dostupné sú samozrejme aj štartovacie kity. Stačí si len vybrať podľa vlastných potrieb.

Dofukovacie pištole pre pneumatiky – vyrábané sú s rôznymi maximálnymi tlakmi, pričom všetky sú dostupné s manometrom.

Pištole na prefukovanie a pieskovanie – každý jeden lakýrnik, ktorý chce svoju robotu robiť poriadne, musí mať medzi náradím kvalitné pištole slúžiace na pieskovanie lakovaných dielov a pištoľ na prefukovanie materiálu od prachu a iných ľahkých nečistôt. Tie sú vhodné v prípade nemožnosti použitia napríklad mokrého oplachu. Dostupné sú v prevedeniach s rôznymi objemami nádobiek, rôznymi maximálnymi tlakmi

Uťahovačky – Yato je taktiež výrobcom pneumatických uťahovačiek, aby každá skrutka bola dotiahnutá na svoje maximum a držala tak diel na svojom mieste. Yato vyrába jednopalcové, polpalcové a trištvrtepalcové uťahovačky s rôznymi silami uťahovania, s maximom 2800 Nm.

Sekáče a vŕtačky – nie je nič lepšie, ako mať v garáži kvalitnú vŕtačku a sekáč poháňané stlačeným vzduchom. Sila takéhoto náradia je potom niekoľkonásobne vyššia ako sila ináč poháňaného náradia a rovnako rastie aj efektivita práce s takýmto náradím.

Príslušenstvo – samozrejmosťou je dodatočné príslušenstvo (diely apod.) dostupné pre takmer každé náradie z ponuky Yato.

pneumatické

pneumatické

pneumatické

Prečo kúpiť pneumatické náradie "YATO" - výhody:
- Vysoká kvalita za dostupné ceny
- Viaceré druhy prevedenia
- Výrobky Yato vhodné pre profesionálov
- Bohaté skúsenosti vyplývajúce z 20-ročného pôsobenia firmy na svetovom trhu
- Široká paleta rôznych produktov, od celých setov až po jednotlivé diely


logo yato
Yato – značka nielen pre profíkov

Táto značka má naozaj veľmi široký záber a uspokojí potreby každého profesionálneho remeselníka, či náročnejšieho amatéra. V ponuke sa nachádza takmer všetko, čím sa dá vybaviť veľmi slušná dielňa, či garáž, nájdeme tu okrem iného: kladivá, sekery, šraubováky, rôzne typy kľúčov, vrtáky, brúsky, pneumatické náradie, sady do autodielní a ochranné doplnky. Zo všetkých značiek má práve Yato najširší záber a tieto produkty sa tešia veľkej popularite, okrem kvalitného prevedenia sa tieto produkty vyznačujú aj veľmi vydareným dizajnom a čo je najdôležitejšie, vysokou úžitkovou hodnotou. Samozrejme, na všetky produkty sa vzťahuje štandardná dvojročná záruka.

Kompletné ponúkané náradie si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Potrebujete elektrické alebo iné ručné náradie? Nech sa páči, kiknite sem:

thumbthumb


Váš názor na toto pneumatické náradie YATO ? Nech sa páči, hlasujte:


Viac informácií k tomuto ručnému náradiu Vám radi poskytneme:

Ručné náradie nájdete v zozname našich článkov tu:

PNEUMATICKÉ NÁRADIEOstatné náradie nájdete v zozname našich článkov tu:

NÁRADIEVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 20830x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt