support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Mníchovský svalovec BMW 6 modifikovaný firmou Breyton Design logo

Mníchovský svalovec BMW 6 modifikovaný firmou Breyton Design

02.Feb.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Predzvesťou nadchádzajúcej sezóny je kabriolet BMW šestkového radu v exkluzívnej úprave firmy Breyton. Túto značku by mal poznať každý fanúšik BREYTON-u, pretože ich diela patria k tomu najlepšiemu, čo BMW scéna obsahuje. Za základ im poslúžil BMW 645 Ci, ktorého výkon „poskočil“ z 333 koní v sérii až na 412 po úprave. Krútiaci moment dosahuje hodnotu 550 Nm a kabrio vďaka nemu akceleruje z nuly na stovku za skvelých 4,8 sekundy.

Prestížny vzhľad umocňujú impozantné 21 palcové disky Breyton Spirit. Predné majú šírku 9, zadné 10,5 palca. Na objednávku vyrobené plášte Michelin PS2 sa vyznačujú mierami 255/30, respektíve 295/25 ZR 21. Vďaka sade nižších pružín má kabriolet svetlú výšku zmenšenú o 30 mm, kompletný podvozok je zatiaľ v štádiu príprav. Pri pohľade zozadu vidno koncovku kompletného nerezového výfukového systému. Veľmi decentný je bodykit zložený z predného podnárazníka a prahových nadstavcov, vlastné dielo dizajnérov firmy Breyton. Cena tohoto bavoráka v prestížnom balení nie je zatiaľ zverejnená.

Tu Vám prikladáme prvé obrázky tejto krásnej šestky:Všetky produkty od firmy Breyton si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Breyton Design – tieto slová stoja už vyše 20 rokov pre funkcionalitu, eleganciu a individualitu. Produktový vývoj pre autá značky BMW sa pod strechou firmy Breyton vyznačuje kompletným inžinierstvom a to pri všetkých výrobných stupňoch. Už od samého počiatku vývoja dbá Breyton na elementárne veci ako napr. „FEM" výpočty potrebné pre štrukturálne analýzy použitých materiálov, alebo posúdenie pevnosti pri výtvore nových produktov. Jednoduchými slovami: perfekcionizmus do posledného detailu. Takto označujú svetové médiá firmu Breyton. K dosiahnutiu tejto pozície založil pán Edmund Breyton (majiteľ firmy) po ukončení štúdia auto dizajnu vlastnú inžiniersku kanceláriu, kde sa spolu so svojim tímom venovali návrhárstvu rôznych auto-štúdii pre iné, už vtedy renomované svetové úpravárske spoločnosti a auto-koncerny. Vzhľadom na silne rastúci dopyt videl vtedy pán Breyton možnosti k etablovaní sa na trhu a preto založil v roku 1985 svoju vlastnú dizajnérsku líniu. Od roku 1992 sústredila firma Breyton svoje sily na značku BMW a má dnes v ponuke doplnky pre takmer každý model z tejto stajne. Breyton má firmu postavenú na ploche o rozlohe 6000 metrov štvorcových v malom mestečku Stockach severne od Bodamského jazera v južnej časti Nemecka neďaleko švajčiarskych hraníc. Z tohto centra expeduje svoje exkluzívne produkty do celého sveta. K najsilnejším trhom okrem nemeckého patria USA a Japonsko. Breyton sa môže dnes pýšiť ako jeden z top tunerov v BMW sektore.

Tu sme vám pripravili ešte pár obrázkov ostatných BMW úprav od tohto exkluzívneho úpravcu z Nemecka:Výrobky od firmy BREYTON si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u niektorých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na produkty od firmy BREYTON? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Chcete vedieť viac o tomto výrobcovi a jeho nádherných bavorákoch? Mrknite sem ak ste dobrý v Nemčine a Angličtine:

BREYTON


Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom od firmy Breyton vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9337x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt