support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Luxusné plynové vzpery od firmy Bonrath

Luxusné plynové vzpery od firmy Bonrath

14.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás opäť novinku, tento krát od firmy Bonrath z Nemecka. Ide o celú radu špeciálnych produktov pre luxusné otváranie kapoty a kufra, poprípade zadnej Hi-Fi dosky.

1. „Power Lift“ - vzpery prednej kapoty

Originál Bonrath produkt, preverený 10 ročnou históriou výroby. Unavený z neustáleho „manuálneho“ dvíhania ťažkej prednej kapoty? Bonrath má riešenie = Power Lift. Tieto ultrasilné plynové vzpery sa montujú na prednú kapotu podobným štýlom ako sú uložené originálne vzpery, ktoré každý zaiste pozná na 5. dverí (kufor) svojho auta. Po odomknutí (odistení) kapoty stačí zľahka nadvihnúť kapotu a zbytok zariadi Power Lift. Okrem uľahčenia otvárania to pôsobí aj veľmi efektne. Na tento produkt je výrobcom poskytnutá záruka po celú dobu životnosti auta. Sada obsahuje montážny návod a ostatné potrebné príslušenstvo. Odhadovaný čas montáže je 20-30min.

2. „Power Lift“ - vzpery zadnej kapoty

Poznáte problém, keď potrebujete niečo uložiť do kufra vášho auta, ale dvere nie a nie držať otvorené? Špeciálne tuningové autá, ktoré sú vybavené veľkým zadným spojlerom alebo audio platom, tento problém mávajú veľmi často. Tento výrobok má o viac než 20% pevnejší zdvih ako ostatné originál vzpery. Power Lift sa vyrába v chrómovom prevedení. Sada obsahuje montážny návod a ostatné potrebné príslušenstvo.

3. „Sound Lift“ - vzpery pre zadné Hi-Fi dosky

Špeciálne tuningové vzpery určené k automatickému naklápaniu zadnej odkladacej dosky s reproduktormi (v uhle 30 až 55°). Vhodné pre kvalitnejšiu prezentáciu audio systému v aute. Sada obsahuje montážny návod a ostatné potrebné príslušenstvo.

Obrázky, ktoré vám priblížia pohľad na tieto plynové vzpery, sme pripravili v tejto galérii:


4. „Cup Stabi“ - stabilizátory predného spojleru

Okrem plynových vzpier má Bonrath v ponuke aj špeciálne tuningové vzpery sú určené k stabilizácii predného spojleru, na ktorý je počas jazdy prenášaná veľká aerodynamická sila. Zabezpečia tak optimálnu oporu spodných predných prídavných spojlerov alebo „Cup“ difúzorov. Tieto mini vzpery sa dajú matkami manuálne nastaviť vo výške a sú tým pádom plne univerzálne a prispôsobiteľné každému tvaru spojlera. V ponuke sú v leštenom ALU prevedení.

Ilustračné obrázky podperných stabilizačných vzpier spojlerov nájdete tu:


V ponuke máme pre vás nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- stabilizátory predného spojleru: už od 1.169,-Sk / sada (2 ks)
- vzpery pre zadné Hi-Fi dosky: už od 2.575,-Sk / sada (2 ks)
- vzpery prednej kapoty alebo zadných 5. dverí: už od 2.575,-Sk / sada (2 ks)


Produkty značky Bonrath sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto vzpery budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom takéhoto tuningu. Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ je daný tovar vyrobený. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie aplikácie, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletný cenník produktov firmy BONRATH si stiahnite tu:

preview
download
[ 318 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Plynové vzpery a stabilizátory Bonrath si môžete u nás objednať rovno tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Bonrath vzpery si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na takéto efektné doplnky od Bonrathu? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácii k výrobcovi a ovládate cudzie jazyky tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

BONRATH


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným výrokom od firmy Bonrath vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12546x    hodnotenie: 15/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt