support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Dravé upravené trojkové BMW od Carzone logo

Dravé upravené trojkové BMW od Carzone

17.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďaľší z nových bodykitov v našej ponuke pochádza opäť z Belgicka. Tamojšia firma Carzone Specials si vzala na paškál známu é-tridsaťšestku (E36) zo stajne BMW.

Značka BMW je známa predovšetkým výrobou luxusných a športových automobilov. Samotný model E36 bolo predstavený v roku 1990. Svojim imidžom prednej masky vybočil z výroby od ostatných modelov tým, že klasické 4 okrúhle svetlá sa doplnilo krytom, a tým sa tak začala éra svetlometov pod krycím sklom. Prvou verziou v sériovej výrobe bol štvordverový sedan, postupne pribúdali kupé, kabriolet, kombi a nakoniec kompakt. Čo sa týka podvozku, vpredu je to McPherson s priečnymi ramenami a stabilizátor. V zadnej časti podvozku sú samostatné vlečné ramená a odpružené separátne vinutými pružinami a zvisle uloženými tlmičmi. O BMW je známe, že podvozok je rýchlejší ako motor, a u E36ky platí to isté :-)

Teraz sa však vráťme do reálu a pozrime sa na zúbok kitu /ESTRADA/ od firmy CARZONE, pre BMW E36 radu 3 z rokov deväťdesiatych. V ponuke je teda, ako vidno na obrázkoch v galérii pod textom, že na aute sa zmenil predný nárazník so spojlerom, bočné prahy, zadné prítlačné krídlo, zadný nárazník so spojlerom, cez ktoré sa tlačia von dva pri sebe uložené výfukové koncovky. O spätných zrkadlách sa zmieňovať nemusíme. Celkový dojem z takéhoto upraveného „bmwčka“ je prinajmenej výborný a vzhľad na športovej úrovni. Dokonalé lícovanie, presnosť a dizajn vyrobených častí to sú zárukou kvality firmy CARZONE.

Všetky obrázky upraveného bavorák od Carzone nájdete tu:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Predný nárazník „Estrada“: 11.034,-Sk / ks
- Zadný nárazník „Estrada“: 11.034,-Sk / ks
- Bočné prahové nadstavce: 6.621,-Sk / sada (2 ks)
- Kompletný zadný športový nerezový výfuk: 15.261,-Sk / ks
- Predná „žraločia“ kovová maska: 3.914,-Sk / ks

Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Ford / Model: Fiesta MK5
Značka: Fiat / Model: Stilo


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páči carzoňácka E36-tka? Môže byť? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11832x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt