support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo DTM verzia spojlerov pre BMW 3 E46 od firmy Lumma Tuning logo

DTM verzia spojlerov pre BMW 3 E46 od firmy Lumma Tuning

14.Jan.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu novinku, tentoraz opäť z nemeckej produkcie. Na nový rok 2005 pripravil známy úpravca LUMMA TUNING nový „bodykit“, teda sadu spojlerov pre všetky modely BMW 3 E46 Coupe / Cabrio.

Táto špeciálna verzia úpravy pod názvom „DTM“ je vyrobená v prísne limitovanom počte a to na 100 sád. Každá sada má teda svoje unikátne výrobné číslo, čím sa zabezpečuje jedinečnosť každej sady spojlerov. Všetky diely sa montujú na sériové diely a časti auta. Zadné rozšírenie blatníkov sa iba lepí na pôvodné. Všetky diely sú precízne rezané, dajú sa teda lakovať oddelene od auta (nie na aute), čo znamená, že netreba následne striekať celé auto. Väčšina častí tohto „body kitu“ si ale vyžadujú špeciálnu montáž a preto túto radšej odporúčame zveriť špecializovaným firmám, ktorých je ale na Slovensku zaiste dosť.

V súčasnej dobe sa už pripravuje aj verzia spojlerov pre 4-dverovú limuzínu, o ktorej Vás budeme ale informovať neskôr.

Tu Vám prikladáme prvé fotky tohto nového bodykitu pre BMW 3 E46 DTM od firmy LUMMA TUNING:


V našej ponuke máme nasledovné produkty pre vás::

Popis doplnkuMOC s DPH
preview
kompletný prestavbový kit: 112.900,- Sk / sada
preview
zadné krídlo STW Style: 12.590,- Sk / ks
preview
predĺženie zadnej strechy: 3.690,- Sk / ks
preview
sada elektr. športových zrkadiel „DTM“: 20.190,- Sk / sada


Produkty firmy LUMMA TUNING sú skutočne výnimočné svojim ojedinelým dizajnom, ktorý sa v strednej Európe málokedy vidí. Pevne preto veríme, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty sa pohybujú okolo 20-tich dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov).

Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Firma LUMMA TUNING bola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou a dizajnom spojlerov už pred viac ako 17 rokmi a patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Firma sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy LUMMA TUNING:

preview
preview
preview


V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na AUDI / BMW / OPEL / VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. LUMMA TUNING je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Ü berwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kra ftfahrzeug-Überwachungsverein).

Ďalšie recenzie na úpravy od firmy Lumma Tuning nájedete tu:

Lumma BMW X3 Lumma Opel Astra Lumma BMW E63


Kompletná ponuka od Lummy je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu LUMMA TUNING 2005. Tento katalóg na takmer 100 stranách môže byť váš len za 149,- Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Objednať si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguDoplnky od firmy Lumma Tuning si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na tento štýl úpravy od Lumma Tuningu pre BMW 3 E46 DTM? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

LUMMA TUNING


Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Lumma Tuning vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18270x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt