support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw BMW X4 (F26) v decentno-športovej úprave CLR Racing od Lumma Design logo bmw

BMW X4 (F26) v decentno-športovej úprave CLR Racing od Lumma Design

18.Oct.2016
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


BMW X4 s generačným označením F26 bolo ako menší súrodenec obľúbeného modelu X6 uvedené na trh ešte v roku 2014. Odvtedy mu pozornosť venujú aj tuningové spoločnosti prevažne z Nemecka. Hoci v prípade Lumma Design sme zvyknutí skôr na extravagantné kreácie, toto BMW X4 sa predstavuje pomerne nenápadne.

BMW X4 v podaní Lumma Design: hra na detaily


Tvorcovia v Lumma Design sa v prípade optického tuningu neboja zachádzať ani do extrémov a ich výtvory sú pravidelne hviezdami na autosalónoch či rôznych tuning podujatiach. V prípade tohto BMW X4 však zvolili odlišný prístup. Na prvý pohľad sa príliš neodlišuje od sériového prevedenia, pravdaže, až kým sa nepozriete na kolesá či detaily na karosérii.

Hlavnou ozdobou tohto luxusného crossoveru sú práve 22-palcové disky Lumma CLR Racing v čiernom dymovom prevedení, ktoré vhodne dopĺňajú celkový vzhľad modelu X4 a pekne nechávajú vyniknúť komponentom brzdovej sústavy. Dodajme, že na disky sú obuté pneumatiky s rozmermi 295/25. Ďalšie zmeny exteriéru sú naozaj už len minimálne. Hovoriť môžeme o chrómových detailoch a emblémoch na karosérii. Pri pohľade zozadu si určite všimnete aj nové koncovky športovej výfukovej sústavy s priemerom 90 mm. Tie sú určené pre model X4 30d.

Ak by ste túžili po zmenách vnútrajška, v Lumma Design vám k tomuto modelu ponúknu set hliníkových pedálov a štýlové koberčeky s koženým obšitím. Na zozname doplnkovej výbavy je aj podložka do batožinového priestoru. Jedným z ďalších prvkov voliteľnej výbavy je aj modul zvyšujúci výkon, ktorý je dostupný pre viacero motorizácií.

Ak by vás decentné úpravy zovňajška sklamali, nezúfajte, sme presvedčení, že výraznejší optický tuning pre BMW X4 predstaví Lumma Design už čoskoro.

bmw x4 f26 clr racing lumma design styling

bmw x4 f26 clr racing lumma design styling

bmw x4 f26 clr racing lumma design styling

bmw x4 f26 clr racing lumma design styling

Pokiaľ si chceš takto športovo upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Opel, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 26. Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)lumma design logo

LUMMA DESIGN


Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou už veľmi dávno, a patrí tak medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu.

To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Katalóg Lumma na stiahnutie:

preview
download
[ 23,3 MB ]


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lumma Design, tak navštív našu podstránku:

LUMMA DESIGN tuning


Ostatné úpravy áut značky BMW nájdeš v zozname našich článkov tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1861x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt