support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw Nové BMW X5 dostalo po kúre v Kelleners Sport ešte výraznejšie krivky logo bmw

Nové BMW X5 dostalo po kúre v Kelleners Sport ešte výraznejšie krivky

07.Aug.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Aktuálna tretia generácia úspešného SUV od bavorskej automobilky sa predáva približne od konca minulého roka. Nové BMW X5 neprehliadli samozrejme ani úpravcovia a F15-ku sme už niekoľkokrát mali možnosť vidieť s výraznejšími nárazníkmi, či výkonnostne upravenými motormi. Nemyslíme si, že by vás BMW X5 omrzelo už rýchlo po kúpe, no keby aj, ponúka sa hneď viacero riešení. Tým najnovším je počin od spoločnosti Kelleners Sport.

Už pri prvom pohľade na takto upravené BMW X5 si môžete všimnúť, že ladiči z juhozápadného Nemecka rozhodne nešetrili. Ich najnovší počin upúta výraznejšími líniami, agresívnejším vzhľadom a ďalšími doplnkami, ktoré ho vzďaľujú od sériovej podoby. Ak by vám to nestačilo, pripravenú sú aj technické zmeny, ktoré s vami určite pohnú. Samozrejme až po tom ako si do takto upraveného bavoráka sadnete a pošteklíte plynový pedál. Poďme však pekne po poriadku a pozrime sa najprv na to, ako sa rozhodli v Kelleners Sport vylepšiť vzhľad tohto SUV.

Pod vylepšeným hávom nového BMW X5 sa skrýva upravená technika


Nový bodykit od Kelleners Sport BMW X5 ešte viac rozširuje. Najviac je zásah úpravcov vidieť v prednej a zadnej časti. Vpredu pribudla výraznejšia lišta nárazníka, úpravami prešla aj maska s typickými ľadvinkami. Nárazník nadväzuje na rozširujúce sa lišty blatníkov a prahy. V podobnom duchu sa niesli úpravy aj v zadných partiách. Tie navyše skrášľujú aj nové oválne koncovky výfukov s rozmermi 106x71 mm. Dojem zo zovňajška dotvárajú výrazné 22-palcové disky s označením Frankfurt a čiernou matnou povrchovou úpravou.

Ak by vám v BMW X5 chýbal výkon, tak je pripravených viacero paketov, ktoré vám túto túžbu splnia. Pre model X5 s xDrive 30d je pripravený modul s označením KS Diesel Power 30, ktorý zvyšuje výkon vznetového šesťvalca až na 222 kW/302 koní. Po aplikácii tejto jednotky sa zároveň zlepšuje aj maximálny krútiaci moment a to až na 655 Nm. Riešenie otázky výkonu je však pripravené aj pre vyznávačov benzínových motorov.

Ak by ste do Kelleners Sport prišli s xDrive35i, ponúkli by vám modul KS Power 35, ktorý výkon tohto motora vyženie na hodnotu 263 kW/358 koní a maximum krútiaceho momentu na 468 Nm. Zvýšenie je však pripravené aj pre zážihový osemvalec. Verziu xDrive50i môže vylepšiť modul KS Power 50, ktorý sa postará o zvýšenie výkonu na 386 kW/527 koní a maximálny krútiaci moment 761 Nm.

Pre BMW X5 prichystali v Kelleners Sport aj športovú podvozkovú sadu, ktorá svetlú výšku tohto SUV znižuje o celých 30 mm. Z dodatočných úprav spomeňme ešte podložky pod disky, ktoré bolo potrebné aplikovať pre zachovanie stability a zároveň pre dosiahnutie lepšieho vizuálneho efektu. Dostupné sú aj úpravy pre interiér, na výber budete mať z troch druhov kože v rôznych farebných prevedeniach, zvoliť si zároveň môžete karbónové alebo drevené dekoratívne obklady. Športový charakter zase zvýraznia hliníkové pedále.

S najnovším BMW X5 teda dostanete v Kelleners Sport kompletnú starostlivosť, samotné úpravy si však môžete nechať rôzne nakombinovať.

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

bmw x5 tuning kelleners sport

logo kelleners sport

Váš názor na stylingový a výkonnostný paket pre SUV BMW X5 od Kelleners Sport ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy Kelleners Sport, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

KELLENERS SPORT


Viac informácií k možným úpravám áut značky BMW vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2852x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt