support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw BMW M6 V8 bi-turbo - optický tuning, spojlery a športové krídlo z karbónu od Lumma Design logo bmw

BMW M6 V8 bi-turbo - optický tuning, spojlery a športové krídlo z karbónu od Lumma Design

07.Nov.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

BMW M6 so svojím poriadne napumpovaným osemvalcom pod kapotou uspokojí aj tých najnáročnejších. Prednosťou tohto atraktívneho kupé sú jemné športové línie, výkon cez 400 kW a úžasná vnútorná výbava, ktorá vás dokonale rozmazná. Z BMW M6 sa však dá vyťažiť ešte viac a vďaka kúre v Lumma Design tento model pretavil časť svojej elegancie na agresivitu. Báť sa ho však netreba, výsledok naozaj stojí za to!

Nemecká firma Lumma Design už roky ukazuje skutočné automobilové skvosty, pričom sa špecializuje obvykle na prémiový segment. Inak to nie je ani v tomto prípade, kedy si na mušku zobrala poriadne nadupané kupé zo športovej divízie M, ktorá neodmysliteľne patrí k bavorskej automobilke. Vďaka originálnemu M bodykitu a doplnkom s trojfarebným logom nemôžeme napumpovanej „šestke“ nič vyčítať. V Lumma Design sa však rozhodli odkryť drsnejšiu tvár tohto kupé ovenčeného nekompromisným výkonom.

LUMMA CLR 6 M BODYKIT - po úprave v Lumma Design je BMW M6 opticky širšie


BMW M6 si od Lumma Design vyslúžila aerodynamický paket. Ten viditeľne mení pôvodný bodykit a úpravy sú viditeľné prakticky v každej časti. Predný nárazník dostal výraznejšou spodnú časť z karbónu, úpravca tiež zväčšil otvory a prispôsobil tvar nárazníka vzhľadom k bočným rozširujúcim prahom. Súčasťou sady optického vylepšenia je aj karbónová kapota, vďaka ktorej sa podarilo ušetriť zopár kilogramov. Masívnejšie pôsobí mrštné BMW M6 najmú vďaka rozšíreniu blatníkov a výraznejším bočným prahom. Vrcholnou časťou tohto diela je „zadok“, ktorému dominuje športové nastaviteľné krídlo a výrazný karbónový difúzor. Zaručene však neprehliadnete ani dve výrazné koncovky upravenej výfukovej sústavy, ktoré si svoje miesto našli v strednej časti difúzora. Bodkou za úžasne vyzerajúcim zovňajškom sú čierne 21-palcové disky s výrazným chrómovým límcom.

Výkon BMW M6 rozhodne nechýba a preto sa v Lumma Design špecializovali iba na vzhľad tohto krásneho kupé. Po prehliadke špičkovo spracovaného exteriéru je obrovským lákadlom otvoriť dvere a nahliadnuť dovnútra. Keď tak urobíte, očarí vás kvalitné čalúnenie kombinujúce kožu a alcantaru. Punc exkluzivity dotvoria aj dekoračné prvky z karbónu. Ak by ste však túžili po inom obložení, v Lumma Design sú vám pripravení vyhovieť.

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

bmw m6 v8 bi-turbo kupé bodykit clr 6m športové nastaviteľné krídlo karbón lumma design tuning

lumma design logo

Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Opel, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bbola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou a dizajnom spojlerov už pred viac ako 17 rokmi a patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu.

To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model auta: TT
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E36
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E46
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E90
Značka: BMW / Model auta: 6 Cabrio
Značka: BMW / Model auta: X3
Značka: Mercedes / Model auta: Trieda C Combi
Značka: Opel / Model auta: Astra H

Katalóg Lumma na stiahnutie:

preview
download
[ 23,3 MB ]


Ako sa vám pozdáva optický tuning BMW M6 s karosárskymi dielmi a športovým nastaviteľným krídlom z karbónu od Lumma Design ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lumma Design, tak navštívte našu podstránku:

LUMMA DESIGN tuning


Ostatné úpravy áut značky BMW nájdete v zozname našich článkov tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5824x    hodnotenie: 8/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt