support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw BMW M6 tuning od CLP Automotive MR 600 GT – krikľavé prekvapenie logo bmw

BMW M6 tuning od CLP Automotive MR 600 GT – krikľavé prekvapenie

24.Jan.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Upraviť BMW sa dá rôznymi spôsobmi a je len na fantázii úpravcu, pre aký štýl či dizajn sa rozhodne. Existuje nemecká firma, ktorá má vo svojom portfóliu upravené automobily značiek Audi, BMW a Mercedes-Benz, teda tú slávnu nemeckú trojicu. Firma sa volá CLP Automotive a ich zatiaľ posledným, teda najnovším počinom je BMW radu 6, ktorému pridali trochu na výraze „drsňáka“. BMW 6 netreba nikomu zvlášť predstavovať, špeciálne ak sa k číslu 6 pridá písmenko M.

BMW M6 je kultová záležitosť, ktorá rozprúdi krv a adrenalín už pri bežnom rozhovore o nej. Päť litrový V10 hliníkový blok, kované, olejom chladené piesty, 507 koní (378 kW), 520 Nm. Toto je M Power. K týmto, vyššie menovaným záležitostiam ešte treba prirátať vkusný a výrazne športový dizajn ako karosérie, tak aj interiéru. Výsledkom je neuveriteľne dobre vyzerajúci športiak s poriadnym nákladom pod prednou kapootu.

CLP AUTOMOTIVE BMW MR 600 GT


Firma CLP Automotive má už nejaký ten tuningový, resp. stylingový projekt za sebou a tak niet divu, že sa púšťa do stále exkluzívnejších záležitostí Najnovšou je BMW 645i, pri ktorej úpravca jemne popustil uzdu fantázie. Svoj projekt označil ako MR 600 GT.

Ak si pre svoje šestkové BMW hľadáte ten správny bodykit, teraz zbystrite pozornosť. Firma CLP Automotive prináša pre majiteľov BMW radu 6 kompletný aerodynamický kit pozostávajúci z predného nárazníka, rozšírených blatníkov, prahových nástavcov, zadného nárazníka a samozrejme prítlačnej lišty na veku kufra. Kit okrem individualizácie vzhľadu zaručí aj lepšie a rozumnejšie prúdenie vzduchu okolo auta, taktiež k motorovým a brzdovým komponentom. Vďaka rozšíreným prahom auto získalo na agresivite a jeho individualitu podčiarkuje zvyšok bodykitu, ktorý je, položme si ruku na srdce, nie bežný.

bmw m6 tuning clp automotive

Nový, mohutný bodykit = väčšia celková hmotnosť auta a to pre tunera znamená len jedno – zvyšovanie výkonu. MR 600 GT je obohatená o preprogramovanú riadiacu jednotku a celonerezový športový výfuk ukončený dvoma pármi okrúhlych koncoviek. Výsledkom je 379 konských síl (279 kW) a 490 Nm.

Aby bol zážitok z jazdy ešte viac dokonalý, inžinieri z firmy CLP Automotive osadili na toto auto nastaviteľný podvozok KW Variante 3, ktorý hostí čierne trojdielne disky s lešteným límcom z nerezovej ocele od firmy Germany Diamond Orlov. Disky majú rozmery 9,5x22 vpredu a 11,5x22 vzadu a skombinované sú pritom so slick pneumatikami 255/30-22 na prednej náprave a 285/25-22 na náprave zadnej.

bmw m6 tuning clp automotive

bmw m6 tuning clp automotive

bmw m6 tuning clp automotive

bmw m6 tuning clp automotive

bmw m6 tuning clp automotive

Fotogaléria BMW M6 - MR 600 GT CLP Automotive :


Čo si myslíte o úprave auta BMW MR600 GT od firmy CLP Automotive ?Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy CLP, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

CLP Automotive


Viac informácií k možným úpravám áut značky BMW vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 16146x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt