support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw Decentná optická úprava, zvýšenie výkonu a štýlové disky pre BMW 6 od Kelleners Sport logo bmw

Decentná optická úprava, zvýšenie výkonu a štýlové disky pre BMW 6 od Kelleners Sport

06.Nov.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Pre luxusné kupé pripravili v spoločnosti Kelleners Sport kompletný tuningový program. Takto upravené BMW 6 spoznáte podľa aerodynamických doplnkov, vyššiemu výkonu a nových diskov. Paket je navyše dostupný aj pre majiteľov otvorenej verzie so sklápateľnou strechou.

BMW 6 je v súčasnosti ponúkané v troch variantoch. Ako kupé, kabrio a napokon vo verzii Gran Coupé, ktorá oplýva štvoricou dverí. Vo všetkých prípadoch môžeme hovoriť o maximálnej elegancii a exkluzivite, ktorú v sebe tento model rozhodne neskrýva. Precízne spracovanie je doplnené o špičkovú techniku, ktorá poteší aj náročnejších jazdcov. „Šestka“ však celkom pravidelne láka aj jednotlivých úpravcov. V Kelleners Sport sa rozhodli zverejniť informácie o kompletnom tuningovom programe pre všetky verzie tohto modelu. Povenovali sa takpovediac každej časti, chýbať nemôžu úpravy zovňajška, ale ani pohonných jednotiek. Poďme teda na to!

Kelleners Sport uvádza kompletný tuning pre BMW 6


Stylingovým úpravám zovňajška nemáme čo vytknúť. Prebehli s maximálnym citom pre detail a nové tvary nijako nenarúšajú pôvodné krivky tohto modelu. Aerodynamický kit pozostáva z predných a zadných doplnkov bodykitu, ktoré uľahčujú obtekanie vzduchu okolo karosérie. Predný aj zadný nárazník získal ostrejšie tvary. Zmeny si môžete všimnúť aj na bočných prahoch. Na veku batožinového priestoru si našiel miesto nový spojler. Niektoré diely, ako napríklad kryty vonkajších spätných zrkadiel, je možné objednať v karbónovom prevedení. Ostatné stylingové doplnky sú vyrobené zo spevneného polyuretánu PU-RIM.

Ako sme už spomínali v úvode článku, úpravcovia z Kelleners Sport si dali záležať na výkonnostných úpravách, ktoré pripravili pre motorizácie 640i a 640d. V oboch prípadoch ide o približne 20% zvýšenie výkonu, ktoré určite šofér určite pocíti. V prípade dieselového agregátu 640d môžeme hovoriť o náraste výkonu na hodnotu 269 kW/366 koní. Zlepšil sa aj maximálny krútiaci moment, ktorý dosahuje hodnotu 737 Nm. V prípade benzínovej jednotky 640i môžete počítať s maximálnym výkonom 275 kW/374 koní a maximom krútiaceho momentu 527 Nm. Výkonnostné zmeny sa podarilo docieliť predovšetkým optimalizáciou elektroniky, ale aj vylepšenými prvkami výfukovej sústavy. Pre benzínový variant sú dostupné aj výraznejšie chrómové koncovky výfuku s rozmerom 120x77 mm.

Osobitnú pozornosť si pýtajú aj disky. V Kelleners Sport pripravili pre BMW 6 tri nové kolekcie diskov Berlin, Hamburg a Munich. Trojica zliatinových diskov je k dispozícii s priemerom 19 a 20 palcov, tretí model Munich jen navyše dostupný aj s priemerom 21 palcov. Za zmienku stoja aj podvozkové úpravy, ktoré viedli k lepším jazdným vlastnostiam.

bmw 6 tuning kelleners sport

bmw 6 tuning kelleners sport

bmw 6 tuning kelleners sport

bmw 6 tuning kelleners sport

bmw 6 disk kelleners sport

bmw 6 disk kelleners sport

logo kelleners sport

Váš názor na decentnú úpravu pre BMW 6 so štýlovými diskami od Kelleners Sport ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy Kelleners Sport, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

KELLENERS SPORT


Viac informácií k možným úpravám áut značky BMW vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3304x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt