support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw BMW 5 Gran Turismo so športovým podvozkom Weitec – vyšší level bezpečnosti logo pruziny

BMW 5 Gran Turismo so športovým podvozkom Weitec – vyšší level bezpečnosti

16.Oct.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Netrvalo dlho a ozvalo sa už zopár tuningových firiem, ktoré prejavili záujem priniesť niečo nové pre tohto nemeckého krásavca. Jedná sa pritom nielen o stylingové diely, ale vo veľkom množstve aj o mechanické, resp. performance komponenty. Jedným z najnovších vývojárov je podvozkový špecialista firma Weitec, ktorá na trh prináša špeciálne vyvinutý podvozkový kit pre nové BMW 5.

Tretí kvartál 2011 bol pre automobilku BMW dosť dôležitý, pretože sa na svetlo sveta chystal tvorca „nového“ segmentu Liftback vozidiel, BMW 5 Gran Turismo. Netradične riešená karoséria v sebe spája viacero karosárskych verzií, prehliadnuť sa nedá koncepcia limuzíny, coupé ani sedanu. Karoséria je dlhá takmer 5 metrov, takže sa naozaj nejedná o žiadneho drobca, no vďaka kompaktnej a dizajnovo príťažlivej streche sa dojem z mohutného auta vytráca. Vnútrajšok päťkového BMW by sme mohli prirovnať k pojazdnej kancelárií, pretože miesta na sedenie a nohy je tam viac než požehnane, pričom interiér je vybavený množstvom moderných technológií.

Vrcholom tohto modelu je montovaný agregát 550i V8 s objemom 4395cm3 a s technológiou TwinPower Turbo, ktorého výkonová krivka siaha až k hodnote 407 koní (300 kW) a 600 Nm, čo predstavuje slušnú porciu výkonu!

WEITEC HICON GT PRE BMW RADU 5 GRAN TURISMO


Jedná sa o kompletný podvozkový kit s označením Hicon GT, ktorý je špeciálne vyvinutý pre najnovšie BMW radu 5. Hicon GT predstavuje novinku v segmente výškovo nastaviteľných podvozkov a umožňuje majiteľovi zmeniť svetlú výšku svojho auta v rozmedzí -20 až -50 mm.

Podvozok od Weitec bol samostatne navrhnutý práve pre BMW 5 a teda je zachovaná maximálna kompatibilita podvozku so zvyškom komponentov v novom BMW 5. Podvozok je na mieru ušitý pre tých, ktorý pre svoje auto hľadajú kompromis medzi čistokrvným športovým pružením a výrazným komfortným vozením. Výsledkom jazdných vlastnosti nastaviteľného športového podvozka Hicon GT je teda čistý pôžitok zo športovej jazdy a pohodlné manévrovanie v preplnenej mestskej premávke. Už žiadne nakláňanie auta pri prudkom rozjazde alebo prudkom prejazde zákrutami – Hicon GT výrazne redukuje tieto nechcené pohyby. Navyše obsahuje špeciálnu ochranu proti prenikaniu špiny a nečistôt – dust protection.

tlmiče weitec hicon gt bmw 5 grand turismo gt

tlmiče weitec hicon gt

Športové podvozkové tlmiče, pružiny - podvozky WEITEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny MO cenník výrobkov od firmy WEITEC z Nemecka.

preview
download
[ 289 KB ]

Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že isté ceny v tomto cenníku už nemusia byť aktuálne. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Aktuálny katalóg výrobkov od firmy Weitec si stiahnite tu:

preview
download
[ 4,83 MB ]


weitec logo

Viac info o športových tlmičoch značky Weitec sa dozviete tu:Čo si myslíte o podvozkových kitoch od spoločnosti Weitec ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch značky Weitec, tak navštívte našu podstránku:

WEITEC


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Viac informácií k možným úpravám áut značky BMW vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21930x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt