support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

BM Audio Laboratories

BM Audio Laboratories - zvukové laboratóriá

30.Sep.2008
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

BM Audio Laboratories
Spoločnosť BM Audio Laboratories (pôvodne Mobile Acoustics and Vibrations) bola založená v roku 1973.
Laboratóriá hostili množstvo prieskumov rôzneho druhu od digitálneho signálu pracujúceho pre car audio, difrakciu a radiáciu zvuku vydávaného reproduktormi, po lineárnu dynamiku v elektro-akustických meracích technikách.

Množstvo dnešných výrobcov car audia vyhodí väčšinu peňazí na reklamu. Zameriavajú sa hlavne na výzor ich produktov, snažia sa, aby ich výrobok zaujal čo najväčší počet ľudí, ale do výskumov a vývoja investujú len minimum.

V laboratóriách firmy BM Audio, sa miesto toho sústredili na to, aby všetky svoje schopnosti a výdavky venovali ich R&D, pokroku v ich výrobkoch, aby si zákazníci mohli užívať kvalitnú hudbu.

Viac ako tri dekády, táto konzervatívna marketingová filozofia iba posilnila ich myslenie na serióznych inovátorov a premenila ich angažovanosť do výkonu ich produktov. Táto filozofia je u všetkých zamestnancov chápaná ako životná misia.

BM Audio Laboratories
Ich prieskumy sa týkajú všetkých aspektov zložiek car audia, ktoré siahajú už od samofinancovaného štúdiového centra (FTSC), cez vývoj testovania, numerických a analytických metód, k aplikovaniu týchto metód do širokej škály reproduktorov a zosilňovačov.

BM audio laboratóriá zamestnávajú vrstvu umeleckých technikov, ktorých zapájajú do prieskumov ako sekvencie s maximálnou dĺžkou, zaznamenávaným tónom a pulzným systémom pre charakterizáciu snímača v rámci mobilného akustického okolia, kým potvrdzovanie skutočnosti pokračuje experimentmi prevádzanými prostredníctvom počítačových simulácii, ktoré povoľujú lepšiu kontrolu nelineárností v typických auto reproduktoroch.
Sila BM Audio Labs pochádza z ich nekonečného technologického základu a množstva vedeckých metód, ktoré zahŕňajú použitie ako analogických tak digitálnych techník na kolísanie zrnenia v digitálnom audiu a digitálnom signáli všeobecne. Časť ich práce taktiež zahŕňa opisovanie vyvíjaných modelov a zápis mechanických problémov vo vibračných chodoch mobilného okolia na pochopenie štruktúry v termínoch energie a chodu energie cez celú štruktúru od zdroja ku chladiču.

BM Audio Laboratories
Tie zahŕňajú štatistické analýzy energie a a vlnovo založené metódy, spolu s vývojom hybridných koncepcií pre stredové frekvencie a iné aplikácie. Okrem všetkého sa BM audio zameriava na dizajnovanie a vývoj prvého dobrého reproduktoru, ktorého hlavných kritériom je nízka cena pre užívateľa. Dobrý dizajn reproduktoru je špecializovaný a zahŕňa množstvo akustických prieskumov, meraní, a počúvacích testov, ktoré by nemali byť tak nešťastnou voľbou, pretože vôbec nie sú slabým produktom. Tieto skvelé reproduktory patria medzi cenovú špičku, ale skutočne iba malá hŕstka výrobcov vie, ako byť najlepším!

A do takejto hŕstky patria aj BM audio a môžu byť na to hrdí, a s týmto privilégiom aj špecializáciou ašpirujú na vyriešenie výroby špičkového car audia, ktoré si svoju kvalitu zastáva skúsenosťou a je dostupná pre každého užívateľa.
Ich najväčšou misiou je dizajn a výroba vysoko výkonných reproduktorov a zosilňovačov, ktoré reprodukujú zdrojový materiál tak presne ako sa len dá, či ide o hudbu alebo soundtrack. Toto si nárokuje na nízko poruchové, neobyčajné komponenty kombinované s pokročilými krížiacimi technológiami, ktoré produkujú lineárnu frekvenciu.

BM audio vylepšuje akustický výkon prostredníctvom kvalít s rešpektom k interiérovému priestoru a optimalizovanie ich rozhrania na zdroji zvukových vibrácií, ktoré vždy zabezpečia čistotu a akustickú reprodukciu bez hluku. Toto zároveň s ich koncernom prináša vysoko výkonnú akustickú skúsenosť s usilovnou kvalitou pre náročných poslucháčov.

Dnes, BM Audio Labs je extenzívne vybavený ich vlastnou obrovskou výrobnou základňou s kvalifikovanými prieskumami na vynájdenie a výrobu vrcholových výrobkov car audia akéhokoľvek typu a škály:

• Kvalifikovaný akustický projektový manažment
• Formovaný dizajn expertíz
• Počítačový polosamočinný dizajn a inžinierstvo
• Vysoko rafinovaný výber materiálov
• Plne vybavená kompaundácia pre výtlačné pomôcky
• Moderné vstrekovo formované laboratóriá
• Testovanie materiálov a produktov a pomôcky pre analýzy audia
• Skúsení, akusticko-vední inžinieri a profesionálni montážny experti

BM Audio Laboratories


Každý vedec, inžinier rovnako ako produkčný pracovník v BM Audio Labs sa podieľa na každom kúsku výroby a pomáha napredovať. Neoddelené vášne k výrobe prehrávačov car audia, zosilňovačov a reproduktorov, ktoré sprevádzajú skutočnú zmenu životného štýlu, sú podávané vám ako koncovým používateľom. Ich nemilosrdný dohľad na detaily, angažovanosť do výskumov, a inovatívne snahy, jednoznačne dokazujú ich filozofiu a nikdy nezlyhala na nejakých bočných úmysloch, ktoré by znehodnocovali pôžitok z hudby a tým pripravovali poslucháčov o jedinečný zážitok. Prvoradou pre BM Audio Labs je vysoká kvalita ich výrobkov a druhoradé už nie je nič.

BM Audio Laboratories
BM Audio Laboratories
BM Audio Laboratories
BM Audio Laboratories
BM Audio Laboratories
BM Audio Laboratories

Fotogaléria BM Boschmann Advanced Systems:Takmer všetky výrobky značky BOSCHMANN Audio si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Poznáte výrobky značky BM - Boschmann Advanced audio systems? Aké podľa vás sú?:


Viac informácií k možným AUDIO systémom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o audio hi-fi nájdete tu:

AUDIO tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Andrej Chrenko
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11139x    hodnotenie: 55/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt