support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo motor Blow-off ventily US Racing od Autostyle pre benzínové motory s turbom - vyšší výkon logo ventily

Blow-off ventily US Racing od Autostyle pre benzínové motory s turbom - vyšší výkon

02.Jun.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Novinkou v ponuke spoločnosti US Racing sú vysokotlakové blow-off ventily pre vozidlá s benzínovými turbomotormi. Táto úprava vám zabezpečí lepšie odozvy agregátu, efektívnejšiu prevádzku turba a minimalizáciu „turbo diery“. Komplexné zlepšenie jazdných vlastností teda môžete teda pokojne nechať na blow-off ventil a investícia do kvality sa v tomto prípade oplatí najmä pre vyššiu výdrž a čo najlepší efekt.

Spoločnosť US Racing sa špecializuje na výrobu komponentov pre performance tuning, teda úpravy zamerané na zvýšenie výkonu. Tie by mali ale prebiehať komplexne a zlepšovanie jednotlivých komponentov musí byť systematické. Pre tých, čo majú motory prepĺňané turbodúchadlom bude určite veľmi zaujímavá možnosť nainštalovania blow off ventilu.

Blow-off ventil od US Racing pre benzínové motory s turbom bude správnou voľbou


Tieto ventily sú najnovšie dostupné pre celú radu turbom prepĺňaných zážihových agregátov, ktoré sú stále čoraz viac populárnejšie. Či už hovoríme napríklad o koncernových motoroch 1.4 TSI a 1.2 TSI, alebo agregátoch ostatných automobiliek, menšie turbo-benzínové motory si začínajú nachádzajú stále viac priaznivcov. Blow-off ventil od US Racing sa umiestňuje na saciu hadicu tesne pred škrtiacu klapku a váhu vzduchu. Tento ventil je ovládaný resp. spúšťaný nahromadenými plynmi.

Hlavným poslaním blow-off ventilov je postarať sa o efektívnejší odvod a zníženie nahromadeného tlaku. Svojou funkciou prispieva blow-off ventil k nižšej záťaži a opotrebovávaniu turba a zároveň k jeho väčšej efektivite. Inštalácia blow-off ventilu sa však pozitívnym spôsobom prejaví aj na jazdných vlastnostiach. Značným spôsobom napríklad redukuje tzv. turbo dieru. Ventily od US Racing sú vyrobené z kvalitnej zliatiny, čo zabezpečuje nielen presnú funkčnosť ale aj dlhú životnosť. V balení nájdete okrem samotného ventilu aj všetky montážne adaptéry a ďalšie príslušenstvo, ktoré budete potrebovať pre správnu inštaláciu. Ak premýšľate nad úpravami vášho prepĺňaného benzínového motora, určite nezabudnite na kvalitný blow-off ventil.

Hlavné výhody blow-off ventilu US Racing pre prepĺňané benzínové motory:
- Vyrobený z kvalitnej zliatiny
- Spoľahlivo odvedie nahromadený tlak
- Znižuje záťaž a opotrebovávanie turbodúchadla
- Redukuje efekt „turbo diery“
- Dlhá životnosť
- Veľmi kvalitné spracovanie
- V balení nájdete všetko potrebné pre inštaláciu


BLOW OFF VENTILY US RACING


blow off ventily

Kvalitné motorové ventily od US RACING si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na blow off ventily US.RACING ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov týkajúcich sa motorových úprav nájdete na našej podstránke:

MOTOR PERFORMANCE & TUNINGViac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov týkajúcich sa motorových ventilov nájdete na našej podstránke:

MOTOROVÉ VENTILYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13098x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt