support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audio Nové 1DIN autorádiá Blaupunkt, anténa na sklo a zosilňovače vhodné aj pre vaše auto logo audio

Nové 1DIN autorádiá Blaupunkt, anténa na sklo a zosilňovače vhodné aj pre vaše auto

23.Dec.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecký výrobca audio príslušenstva do vozidiel Blaupunkt uvádza do svojej ponuky viacero atraktívnych noviniek. Určené sú tentoraz pre každého, kto do svojho auta hľadá kvalitné 1DIN autorádio, anténu, či zosilňovač. Tak ako pri všetkých Blaupunkt produktoch, aj v tomto prípade sa môžete spoľahnúť na kvalitné spracovanie v kombinácii s príjemnou cenou.

Pre majiteľov osobných motorových vozidiel pribudli do ponuky až štyri nové autorádiá. Ide o modely Blaupunkt Adelaide 130, Amsterdam 130, Brisbane 230 BT a Barcelona 230 BT. Všetky tieto autorádiá sa vyznačujú decentným dizajnom a prevažujúcim čiernym sfarbením. Eleganciu dodáva panelu displej s bielo vysvietenými písmenami a symbolmi.

Základným modelom autorádia je Blaupunkt Adelaide 130, ktorý sa môže pochváliť podporou formátov MP3 a WMA, USB portom a slotom pre SD a MMC pamäťové karty. V prednej časti nechýba ani Aux vstup. Rádio si vďaka vstupu pre ovládanie na volante rozumie aj s týmto spôsobom ovládania. Disponuje 2-kanálovým predzosilňovačom a ponúka maximálny výkon 4x50 W. Pre tých, ktorí by hľadali cenovo dostupné autorádio s CD mechanikou, je určený model Blaupunkt Amsterdam 130 s prakticky rovnakými parametrami ako predchádzajúce autorádio.

Dvojica autorádií Brisbane 230 BT a Barcelona 230 BT je určená pre náročnejších motoristov, ktorí by radi využívali Bluetooth funkcie. Vďaka tomu si môžete pohodlne k autorádiu pripojiť mobilný telefón a využívať hands-free, nechýba tiež A2DP funkcia a možnosť spárovať s rádiom aj telefónny zoznam. Tieto rádiá sú vybavené aj vstavaným mikrofónom. Okrem toho je možné pripojiť aj externý mikrofón prostredníctvom portu na zadnej strane autorádia. Inak môžete počítať tiež s podporou MP3 a WMA formátov, prípravou pre Android MP3 prehrávače a iPod či iPhone. Nechýba USB vstup, Aux vstup a slot pre SD a MMC karty. Maximálny výkon je 4x50 wattov. Vo všetkých štyroch prípadoch je predný panel autorádia odnímateľný, vložiť ho môžete do praktického puzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Jedna novinka je pripravená aj pre nákladné vozidlá s 24V prípojkou. Toto rádio má pevný panel s decentným dizajnom a na zeleno podsvieteným displejom. Vo výbave nechýba Bluetooth 2.1 s EDR, HFP a A2DP profilom, vstavaný mikrofón a prípojka na externý mikrofón, USB port, Aux-in a SD slot. Maximálny výkon rádia je 2x45 wattov. Samozrejmosťou je podpora formátov MP3 a WMA.

Zlepšite si kvalitu signálu dodatočnou anténou Blaupunkt


Pre zlepšenie AM/FM signálu môžete siahnuť aj po novej anténe, ktorá sa pripevňuje o sklo. Vyznačuje sa jemným modrým osvetlením, ktoré je možné úplne vypnúť. Anténa má zabudovaný zosilňovač.

Blaupunkt uvádza aj dva nové DSP zosilňovače


V ponuke pribudli aj dva zosilňovače Blaupunkt GTA 270 DSP a GTA 470 DSP určené pre každého, kto chce mať v aute lepší zvuk. Integrovaný 25/56 bit DSP vám umožní individualizovať zvukový výkon sústavy v aute presne podľa vášho vkusu. Výhodou týchto dvoch noviniek je aj inovovaný dizajn a až o 21% zmenšený objem, z ktorého vyplýva nižšia priestorová náročnosť.

Hlavné výhody produktov Blaupunkt:
- Kvalita overená rokmi
- Všetko pre audio sústavu do auta
- Autorádiá s decentným dizajnom
- Cenová dostupnosť
- Vhodné aj pre náročných
- Výborný pomer cena/kvalita


blaupunkt audio auto hifi autoradio adelaide amsterdam 130 brisbane Barcelona 230 bt antena zosilnovac gta 270 470 dsp

Tieto novinky značky BLAUPUNKT si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa Vám pozdávajú predstavené novinky zn. BLAUPUNKT ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom od firmy Blaupunkt, tak navštívte našu podstránku:

BLAUPUNKT


Viac informácií k audio výrobkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov všeobecne o audio, HIFI výrobkoch a reproduktoroch nájdete tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FI


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3256x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt