support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Bike Tuning - Aston Martin One-77 športovo-luxusný bicykel za 31.000,- EUR

24.Jun.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Určite poznáte Aston Martin One-77, ktorý je už vo svojej podstate úplne unikátnym modelom a aj medzi tými najbohatšími ich je ako šafránu. Autá s označením One-77 sa vďaka obmedzenej výrobe na 77 kusov vypredali veľmi rýchlo. Automobilka však nechce pôsobiť neeticky a značku One-77 chce dopriať aj ostatným, bude však v inej a nie štvorkolesovej podobe.

Aston Martin One-77 nie je práve pre tých, ktorých bude trápiť vysoká spotreba, či stúpajúce ceny benzínu. Model One-77 je maximálne luxusným modelom, ktorý predvedie úžasné jazdné výkony a na spotrebu sa v tomto prípade jednoducho nehľadí. V tejto britskej automobilke však myslia aj na tých, ktorým ekológia nie je ľahostajná a spotrebu riešia skrátka pre akýsi vyšší princíp. A štýlovo treba samozrejme vyzerať aj na bicykli. Práve preto sa automobilka rozhodla spojiť svoje sily s popredným výrobcom bicyklov Factor. Aston Martin One-77 s prívlastkom Cycle ocenia aj tí najvášnivejší cyklisti a hneď vám aj povieme prečo.

Aston Martin One-77 Cycle poteší športovcov a aj ekológov


Tento prémiový bicykel je vyrobený z najkvalitnejších kompozitných materiálov, vďaka čomu je celá jeho hmotnosť len 7,4 kg. Z karbónu sú pritom vyrobené takmer všetky diely, vrátanie vidly a riadenia. Detailistov určite poteší pokročilý cyklopočítač s dotykovým monochromatickým displejom, ktorý vám prehľadne zobrazí všetky dôležité údaje vrátane tepu srdca, či spálených kalórií. Meria dokonca aj krútiaci moment pravej a ľavej nohy. Tento počítač sa dá cez bluetooth zosynchronizovať s ostatnou elektronikou (mobil, počítač...) a tým pádom si môžete zvolené údaje ukladať či vyhodnocovať rôzne zaujímavé štatistiky. Milovníci čísel tak budú s týmto športovým náčiním iste spokojní a na základe údajov budú môcť zlepšovať aj svoje výkony.

Dvojkolesový Aston Martin One-77 Cycle je pripravený aj na ostrejšiu jazdu vďaka oceľovým hydraulickým kotúčovým brzdám o priemere 18 cm vpredu a 14 cm vzadu. Bicykel Aston Martin One-77 je tvarovaný veľmi ergonomicky, riadidlá a sedadlo je pritom čalúnené kvalitnou kožou s ozdobným obšitím, ktorá pôsobí naozaj luxusne. Tento luxusný bicykel bude dostupný v siedmich farebných odtieňoch, ktoré automobilka aplikuje aj na svoje autá.

Táto „hračka“ teda nebude len pre náruživých milovníkov cyklistiky ale aj veľmi štýlovou záležitosťou pre ekologicky zmýšľajúcich, pri tomto Astone vás spotreba paliva naozaj trápiť nebude, nespotrebuje totiž ani kvapku benzínu či nafty. Tento bicykel je skrátka úžasný, no úžasná je aj jeho cena ktorá atakuje hranicu 31.000,-EUR (!!!). Potešujúcou správou pre fanúšikov značky Aston Martin však je, že kým One-77 (ten s motorom) je už beznádejne vypredaný, tak bicykel sa ešte zohnať dá. Treba sa však určite poponáhľať, aj v tomto prípade bude totiž vyrobených len 77 kusov.

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

športový luxusný bicykel bike tuning aston martin one 77

Aston Martin One-77 Cycle:Váš názor na tento športovo-luxusný a v podstate výnimočný bicykel Aston Martin ONE-77 v limitovanej edícii ?


Viac informácií k tejto téme vám radi poskytneme.

Pokiaľ máte záujem o ďalšie články zo sekcie auto news, navštívte našu podstránku GLOBAL AUTO NEWS.

GLOBAL AUTO NEWSVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 32285x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt