support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo skrutky Bezpečnostné skrutky - poistné sady a ocenenie Premio-Tuning pre McGard logo premio tuning

Bezpečnostné skrutky - poistné sady a ocenenie Premio-Tuning pre McGard

10.May.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Americká firma McGard, zaoberajúca sa predovšetkým zabezpečovaním kolies (bezpečnostné skrutky a matice), rozšírila najnovšie svoje portfólio o nové produkty a navyše sa môže popýšiť aj jedným novým lichotivým ocenením. Poďme však pekne po poriadku a najprv si najmä pre tých, ktorým značka McGard nič nehovorí, dovolíme uviesť krátke predstavenie ich portfólia.

McGard: bezpečnosť je prvoradá

Nie je treba asi zvlášť pripomínať stále rastúci trend krádeží, ktorých sa veľmi ľahkými terčmi stávajú najmä autá zaparkované vonku na ulici. O to viac samozrejme krádež niektorej zo súčiastok auta zamrzí, ak si majiteľ dá na svojom štvorkolesovom miláčikovi záležať a venuje mu veľkú časť svojej pozornosti, lásky a v neposlednom rade i značný objem financií. A predovšetkým najmä pre tých, pre ktorých je auto viac, než len približovadlom z bodu A do bodu B ponúka spomínaná firma McGard široké spektrum možností, ako svoje auto chrániť pred neželanými „úpravami“.

Hlavným ťažiskom ponuky firmy sú rôzne bezpečnostné skrutky a matice na kolesá, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokou tvrdosťou a teda aj odolnosťou voči deformácii násadca. Navyše, každá skrutka je na svojom povrchu upravená trojitou vrstvou niklu a chrómu, čo zabezpečuje mimoriadne vysokú odolnosť voči korózii. Okrem toho, firma McGard ponúka aj ochranu podkladu pre tabuľku s EČV, zámok na airbag, či ochranný systém pre rezervné koleso.
Ak teda máte svojho štvorkolesového miláčika nadovšetko radi a nechcete byť raz ráno pri príchode k nemu nemilo prekvapený vyčíňaním zlodejov, určite je na mieste podobný druh zabezpečia zvážiť a prípadne si ho aj zaobstarať. Nadobúdacia cena týchto zabezpečovacích prvkov je pritom skutočne oproti prípadným škodám spôsobených zlodejmi, zanedbateľná!

Nové šesťhranné skrutky od McGard


Od krátkeho predstavenia, ktoré mohli tí, ktorí už firmu McGard poznajú s pokojným svedomím preskočiť, sa už ale teraz pozrime na novinky, ktoré si firma prichystala.

Tou prvou je nová sada klasických šesťhranných skrutiek, ktoré sa ale môžu pochváliť presne takým istým kvalitným spracovaním ako bezpečnostné skrutky a matice. Samozrejmosťou je teda okrem tvrdého a odolného materiálu aj protikorózna ochrana. V súčasnosti vyrába McGard univerzálny najpoužívanejší rozmer, avšak tieto skrutky vie vyrobiť aj priamo pre konkrétny typ vozidla, či na želanie zákazníka. Šesťhranné skrutky sa dodávajú štandardne v 50 ks baleniach, no dá sa samozrejme zakúpiť aj menšie množstvo, výrobok je dostupný taktiež nielen v chrómovom, ale aj v čiernom prevedení.

Fiat Ducato karavan


Ďalšou z noviniek je aj bezpečnostná sada skrutiek pre model Fiat Ducato a niektoré ďalšie karavany, ktorá je od predošlého mesiaca dostupná v e-shope pod číslami 27265SU a 27266SU.

Skrutky pre Fiat Ducato a karavany:

Matica: M14x1,5
M16x1,5 (platí pre 27266SU)
Dĺžka hriadeľa: 30 mm


bezpečnostné skrutky mcgard awards premio tuning

Ocenenie Premio Tuning Awards


Už v úvode dnešného článku sme vám naznačili, že firma McGard sa najnovšie môže pochváliť novým ocenením. Tým je cena Premio Tuning Award v kategórii Autopríslušenstvo, kde si firma vyslúžila prvú priečku medzi dodávateľmi zabezpečovacieho a tuningového príslušenstva.

Viac než 600 členov tímu Premio vyberajúcich z množstva výrobcov sa rozhodovalo nielen na základe kvality prevedenia výrobku, ale aj doplnkových služieb, popredajného servisu, či prístupu k zákazníkovi. Pre firmu McGard je teda takéto ocenenie veľmi lichotivé a ich zákazníci si môžu byť istí, že pri zabezpečovaní svojho vozidla sa obrátili na tých najlepších.

premio tuning logo

mcgard logo

V ponuke máme pre Vás tieto bezpečnostné skrutky a matice značky McGard:

mcgard mcgard mcgard


Váš názor na bezpečnostné skrutky a matice od spoločnosti McGard ?Viac informácií k výrobkom McGARD Vám radi poskytneme. McGARD produkty nájdete na našej podstránke:

McGARD


Viac informácií k týmto skrutkám a maticiam vám radi poskytneme. Zoznam článkov o bezpečnostných skrutiek a matíc, podložiek, čapov a adaptačných sád nájdete na našej podstránke:

PODLOŽKY, SKRUTKY, BEZPEČNOSTNÉ SADY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 20795x    hodnotenie: 8/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt