support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bentley Bentley GT Supersports od Anderson Germany – masaker v hodvábnom obleku logo bentley

Bentley GT Supersports od Anderson Germany – masaker v hodvábnom obleku

28.Nov.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vlastniť exkluzívne auto si vyžaduje pomerne veľké úsilie. Človek musí disponovať nielen veľkými finančnými prostriedkami, ale musí taktiež nájsť niekoho, kto mu takýto klenot vytvorí. Na svete je veľké množstvo tuningových firiem, ktoré sa zaoberajú úpravou luxusných vozidiel a dokážu z nich vytvoriť ozaj exkluzívne kúsky. Jednou takou firmou je aj nemecká Anderson Germany, ktorá má vo svojom portfóliu už nejeden luxusný kúsok. Najnovšie do ich zbierky pribudlo nové Bentley GT Supersports.

Bentley GT Supersports okrem toho, že sa jedná o jeden z najnovších modelov tejto britskej automobilky je aj zároveň najsilnejším sériovo vyrábaným Bentley. Navyše, vyzerá úchvatne. Pod svojou prednou kapotou hrdo nosí dva krát preplňovaný šesťlitrový dvanásťvalec do W s produkciou ohromných 630 konských síl (463 kW) a až 800 Nm. Tento nemalý výkon je prenášaný na všetky štyri kolesá. A viete čo je ešte na tomto aute také zaujímavé? Okrem benzínu vie spaľovať aj bioetanol E85. Bentley dostalo zelenú!

Anderson Germany je nemecká tuningová firma brúsiaca si zuby výsostne na luxusné superšporty a iné exkluzívne kúsky. V ich portfóliu nájdeme klenoty ako napríklad Audi R8, Ferrari F430, CL65 AMG, Dodge Challenger atď. Ich najnovším projektom je už spomínané Bentley GT Supersports, z ktorého tuner vytvoril vcelku agresívny kúsok.

ANDERSON GERMANY - Bentley GT Supersports EDITION


bentley gt supersports edition anderson germany tuning

Prvou vecou, ktorú si obdivovateľ na tomto aute všimne je luxusná matná šedá lakovačka, skombinovaná s čiernymi mohutnými diskami. K luxusnej farbe karosérie je nutné prirátať kompletný bodykit, ktorý ani tak nezvýrazňuje decentné krivky karosérie, ale skôr z nej robí naozaj športovo vyzerajúceho jedinca. V prednej časti sa usadil nárazník s výraznými otvormi, karbónovým spojlerom a dvojicou bočných odvetrávacích otvorov. Vyplnené sú tmavým ťahokovom. Na bok auta sa nasťahovali výrazné prahové nástavce, ktorým sekunduje veľmi dobre vyzerajúci zadný nárazník s pomerne mohutným difúzorom. Celé to ešte uzatvára spojler umiestnený na kufri, navyše s karbónovým lemom. Mimochodom, tento kompletný bodykit v limitovanej edícií 300 kusov pasuje taktiež na modely GT, GT Cabriolet a GT Speed.

Zopár ľuďom na svete sa výkon napríklad 630 koní zdá primálo. Medzi nich patria aj inžinieri firmy Anderson Germany, ktorí inštaláciou dodatočných komponentov zdvihli výkon tohto Bentley o veľmi príjemných 65 koní. Optimalizovaná bola riadiaca jednotka, nainštalovaný bol športový vzduchový filter a nový výfukový systém so športovými katalyzátormi (ľahší o 17 kg). Aby bol tento set up dokonalý, tuner posadil toto auto na desaťlúčové 22 palcové disky v čiernej lesklej farbe, obuté do pneu 285/30-22.

Interiér je rovnako luxusný ako exteriér. Nájdeme v ňom materiály ako karbón, Alcantara a čierna koža – to všetko prešité vo farbe exteriéru.

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

bentley gt supersports edition anderson germany tuning

anderson germany logo

Váš názor na upravený Bentley GT Supersports od Anderson Germany ? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Anderson Germany, tak navštívte našu podstránku::

ANDERSON GERMANY


Viac informácií k možným úpravám áut značky Bentley vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BENTLEY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Vladimír Kobolka

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6081x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt