support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Autobatérie BANNER – rozzúrení býci s dlhotrvajúcou silou

Autobatérie BANNER – rozzúrení býci s dlhotrvajúcou silou

18.Dec.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Aj Vám sa už stalo, že ste museli zháňať štartovacie káble, a za pomoci iného auta naštartovať vášho štvorkolesového tátoša? Áno? Tak v tom prípade ste už tušili, že nebolo niečo v poriadku s autobatériou pod kapotou vášho autíčka. Prišla nečakaná zima, a vy ste si zabudli dobiť autobatériu, nestihli ste včas prísť do práce, ...je to niekedy na porazenie! My však máme pre vás zaručené a bezpečné riešenie !

Autobatérie sú základom spustenia energie každého motora – štartovanie. V našej ponuke si môžete objednať a zakúpiť tieto rakúske, značkové autobatérie BANNER, ktoré majú vysoký a dlhotrvajúci výkon s maximálnou kapacitou, s tým faktom, že už nemusíte dolievať žiaden elektrolyt (alebo destilovanú vodu), pretože sú úplne uzavreté.

Tieto bezúdržbové autobatérie BANNER majú nízke samovoľné vybíjanie, pretože vďaka technológii AGM (know how firmy BANNER) vydržia tieto batérie oveľa dlhšie, ako klasické staršie typy batérií.

logo banner power company


BANNER RUNNING BULL


Autobatérie BANNER Running Bull – používajú technológiu AGM (Absorbent Glass Mat, elektrolyt je absorbovaný v sklenom rúne, a je teda viazaný.). Autobatérie Banner vďaka tejto technológii sa vyznačujú vyššou spoľahlivosťou. To znamená, že sú bezúdržbové, bezpečné, ponúkajúc dlhú životnosť s podaním kvalitného výkonu batérie a tou je samozrejme zachovanie elektrickej energie nielen počas mrazivých dní.

Banner Running Bull – tieto autobatérie sú najlepším riešením pre motorové vozidlá (jednostopové aj dvojstopové), prípadne aj pre rôzne elektronické spotrebiče s vysokou spotrebou energie – hudobné systémy, TV, hi-fi, a pod. Tieto autobatérie sú vynikajúce na udržanie energie pre osvetlenia (TAXI), v obytných prívesoch, motorových člnoch, a iné. Autobatérie Banner sú použiteľné pre všetky osobné automobily (aj vrátane ázijských značiek), ďalej sú využiteľné v poľnohospodárskych strojoch, v špeciálne upravených vozidlách, vo vozidlách záchrannej služby, a pod.

autobatéria banner running bull


BANNER POWER BULL


Banner Power Bull – tieto autobatérie sa vyznačujú novou technológiou, ktorá je postavená na báze vápnika. Autá vyrobené od roku 1997 potrebujú moderný systém nabíjania, pretože ich nabíjacie napätie je vyššie ako u starších vyrobených áut. Tieto autobatérie Banner Power Bull dosahujú priam rekordnú životnosť a vyznačujú sa minimálnym samovoľným vybíjaním. Vďaka štvorkomorovej ochrane proti vytečeniu poskytuje najvyššiu prevádzkovú bezpečnosť a zaisťuje energický štart hocikedy a hocikde.

autobatéria banner power bull


BANNER UNI BULL


Banner Uni Bull – vďaka patentovanej ochrane ACCUSAFE proti úniku elektrolytu, je táto univerzálna batéria absolútne bezúdržbová. Najnovšie modely týchto Uni Bull autobatérií od spoločnosti BANNER sú výsledkom 60-ročného výskumu a vývoja vo výrobe kvalitných a bezpečných autobatérií na celosvetovom trhu. Sila a výkon tejto batérie stúpla až o 30% ako bežný štandard, a po prvý raz bola v nej použitá membrána zvaná GORE, ktorá ešte viac zabraňuje úniku elektrolytu.

autobatéria banner uni bull


BANNER STARTING BULL


Banner Starting Bull – sú vhodné najmä tým zákazníkom, pre ktorých je rozhodujúca cena. Odporúčame pre osobné vozidlá s nízkym počtom prídavných spotrebičov a elektrických zariadení.
Okrem technológie čistého vápnika pre absolútnu bezúdržbovosť ponúkajú tieto autobatérie ešte lepšiu ochranu proti úniku elektrolytu. Vyznačujú sa spoľahlivou štvorkomorovou ochranou proti úniku elektrolytu, centrálnym odvodom plynov a integrovanou ochranou proti spätnému zápalu. Významnou mierou k tomu prispievajú nové kryty pólov a priebežné etiketovanie na veku pri všetkých typoch. Jednoduché priradenie zabezpečujú typové označenia s číslami DIN a UK.

autobatéria banner starting bull


BANNER BIKE BULL


Banner Bike Bull - Batérie Bike Bull sú ideálne všade tam, kde je vyžadovaný maximálny výkon. Najmä motocyklistom ponúka táto batéria nabitá energiou všetko, čo treba na pôžitok z jazdy. Sortiment zahŕňa tri výkonové varianty batérií Bike Bull:
- Bike Bull
- Bike Bull AGM
- Bike Bull SLA
- Bike Bull - Ide o tradičné olovené batérie s kyselinovým elektrolytom. Tieto batérie je nutné pre vykonanie údržby, otvoriť a následne znova uzavrieť. Pozor - s balením elektrolytu!

Bike Bull (AGM) – bezúdržbové batérie vhodné pre motocykle, štvorkolky ATV, vodné skútre, záhradné malotraktory a snežné skútre. Vhodné najmä na použitie v teréne. Tieto batérie sú zabezpečené proti úniku elektrolytu s vyššie spomínanou technológiou AGM.

Bike Bull (SLA) – batérie vhodné ako batérie Bike Bull AGM, avšak tieto autobatérie sa vyznačujú technológiou SLA (Sealed Lead Acid), vo výrobnom procese sú tieto batérie naplnené a hermeticky uzavreté.

autobatéria banner bike bull


BANNER BUFFALO BULL


Banner Buffalo Bull - najvhodnejšie štartovacie batérie pre všetky úžitkové vozidlá (nákladné automobily, autobusy, poľnohospodárske a stavebné stroje, rolby). Slúži na štartovanie motora a napájanie palubnej siete (najmä batéria Buffalo Bull SHD).

Banner Buffalo Bull Super Heavy Duty (SHD) – pre náročné dlhodobé prevádzky v úžitkových vozidlách kladie na batérie najvyššie nároky. Batéria Buffalo Bull od spoločnosti Banner sa v posledných rokoch v týchto prípadoch výborne osvedčila. Buffalo Bull SHD (Super Heavy Duty) - vyhovuje náročnejším požiadavkám napr. na odolnosť voči cyklickému namáhaniu a vibráciám. Táto batéria má navyše najlepší štartovací výkon za studena, maximálne komfortnú údržbu a vysokú prevádzkovú bezpečnosť.

autobatéria banner buffalo bull


BANNER ENERGY BULL


Banner Energy Bull – tieto autobatérie od firmy Banner sú práve tými špeciálnymi batériami pre rôzne hobby, koníčky a voľný čas. Základom kvalitnej výdrže týchto batérií sú nabíjacie cykly s excelentným počtom a ľahké nabíjanie. Komfortná údržba a kvalita bezpečia pri prevádzke s týmito batériami je samozrejmosťou. Autobatérie Banner Energy Bull sú vhodné ako zdroj a prenos energie pre plachetnice, elektrické lode, karavany a stanovačky s priateľmi či menšie párty v prírode. Taktiež sú použiteľné aj v solárnych paneloch, alebo aj elektrických invalidných vozíkoch.

autobatéria banner energy bull


Výhody autobatérií Banner


- prevádzková bezpečnosť: vďaka špeciálnemu ukotveniu súpravy dosiek a krytia pólov
- ochrana proti spätnému zápalu: zatavená poistka v systéme krytu funguje ako spoľahlivá ochrana proti spätnému zápalu
- bezúdržbové (pri typoch AGM a SLA): technológia na báze kombinácie vápnik/vápnik zaručuje minimálnu spotrebu vody
- ekologické: batérie Power Bull sú dodávané naplnené a nabité, takže sa vylučuje kontakt s kyselinou
- technológia vápnika zabezpečuje energetický štart: ďalšia energia uvoľnená v dôsledku optimalizácie aktívneho reakčného povrchu a centrickou konštrukciou dosiek
- štartovanie pri extrémne nízkych teplotách: excelentné hodnoty pri studenom štarte a vysoká štartovacia energia

Autobatérie BANNER a iné produkty od rakúskej spoločnosti:BANNER BATTERIEN - THE POWER COMPANY


logo banner power company


O spoločnosti Banner
Ako jediný výrobca batérií z Rakúska je spoločnosť Banner považovaná za medzinárodne uznávaného a popredného producenta batérií, ktorý dodáva batérie pre originálnu výbavu mnohým významným automobilkám, ako je napríklad Audi, BMW, VW, Chrysler alebo MAN. Výrobky spoločnosti Banner dokazujú svoju kvalitu na najchladnejších častiach severnej Európy, či najjužnejších miestach afrického kontinentu.

Filozofia spoločnosti Banner
Technická dokonalosť a optimálne služby – to je filozofia spoločnosti Banner. K tomu patria aj spoľahlivé a včasné dodávky a vysoká miera zodpovednosti za životné prostredie. Inovatívne myslenie umožňuje vyrábať produkty najvyššej kvality, za ktoré hovorí ich prevádzková bezpečnosť a dlhá životnosť.

Certifikovaná kvalita autobatérií Banner
Spoločnosť Banner je certifikovaná podľa najaktuálnejšieho znenia noriem kvality ISO 9001:2000 a ISO/TS 16949:2002. V rámci týchto certifikačných konaní sa veľmi presne overujú všetky procesy v podniku relevantné z hľadiska kvality. Dôsledné zameranie na dosiahnutie maximálneho prínosu pre zákazníka je aj tu naším najvyšším cieľom.

Certifikáty výrobkov značky BANNER:BANNER - autobatérie - bezúdržbové akumulátory do auta, promo video :Aktuálny cenník výrobkov od firmy BANNER si stiahnite tu:

preview
download
[ 0,3 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čo si myslíte o autobatériách od rakúskej spoločnosti Banner? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií ku značke BANNER, tak navštívte našu podstránku:

BANNER Autobatérie


Zoznam článkov o autobatériách nájdete tu:

AUTOBATÉRIE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Slavomír Majerník
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 23052x    hodnotenie: 37/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt