support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

AZ Pneu Tuning Cup - Fashion Cars 2007 !

AZ Pneu Tuning Cup - Fashion Cars 2007 !

01.Jun.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tuning Cup Fashion Cars
Tretie kolo súťaže AZ Pneu Tuning Cup prebehlo na Fashion Cars vo Vysokom Mýte. Táto menšia, ale fakt oddychová akcia, prilákala takmer 80 súťažiacich. Fashion Cars má narozdiel od klasického letiska výhodu zázemia s reštauráciou, WC a sprchami s teplou vodou, čo je oproti ostatným zrazom výrazné plus. Keď k tomu pridáte taktiež výbornú organizáciu a bohatý sprievodný program, máme tu jednu z najlepších akcií tohtoročnej sezóny.

Ale vráťme sa späť k AZ Pneu Tuning Cup. Na Fashion Cars sa objavilo aj niekoľko noviniek a svieži vetrík tentokrát zavial hlavne v Seat Scene.

Tento rok sa po prvýkrát predstavil Roman Vojtek alias Berty zo svojím Seatom Ibiza. Kto si v minulej sezóne myslel, že na tomto aute už nie je čo robiť, ten sa mýlil. Výsledok je ohromujúci a máme tu ďalšieho adepta na výrazný úspech v celkovom hodnotení AZ Pneu Tuning Cupu pre tohtoročnú sezónu. Zaslúžené prvé miesto v Seat Scene a taktiež Best of Best automobil zrazu. Celkom slušne mu ale sekundovala Eva Rudošová so Seatom Cordoba. Eva alias Mallory svoj automobil postupne prerába v krásny showcar a ide jej to skvele.

Tuning Cup Fashion Cars
Najviac účastníkov sa tentokrát zišlo v Škoda Modern Scene. Napriek tomu táto kategória nepoznala tohto roku iného víťaza ako Milana Vybíhala so Škodou Felicia. Na päty mu ale šlape Dan Julínek ( Škoda Octavia ). V kategórii starších škodoviek si prvé miesto odviezol František Brabenec pred Břteislavom Axmannem ( obidvaja Škoda Favorit ). Automobilov Škoda neustále pribúda a na budúci rok sa budeme musieť zamyslieť nad ich ďalším rozdelením. V Opel Scene na medajlových pozíciách nájdeme taktiež dvoch úplných nováčikov. Víťazstvo zobral Jaroslav Majer ( Opel Vectra ) a tesne za ním skončil František Salmon ( Opel Astra ). Kompletne prestavaný Peugeot 306 priviezol ukázať Pavel Dudák. Na automobile sa pracovalo do poslednej chvíľky a nestihlo sa úplne všetko, čo sa prejavilo na umiestnení, ale napriek tomu tu máme ďalšieho žhavého adepta vo French Scene. Neobsadenou tentokrát zostala Oldies Scene, čo je pre majiteľov týchto automobilov určite veľká výzva.

Predvádzaciu show tentokrát spríjemňovali dve krásne hostesky od AZ pneu, generálneho partnera sezóny 2007. Každý mal možnosť vyfotiť sa s nimi aj s krásnym Porsche 911 Carrera S, ktoré ste mohli obdivovať v stánku spoločnosti.

Na domovských stránkach súťaže máme jednu novinku. Každý zo súťažiacich má na webe www.tuningcup.cz svoj vlastný profil, z ktorého sa dozviete mnoho zaujímavých informácii o súťažiacich automobiloch ale aj ich majteľov, tak si ju nezabudnite prehliadnuť! Ďaľšie kolo Tuning Cupu prebehne 9. Júna na Tuning Show Blatná, kde vás celý tým Tuning Cupu srdečne pozýva.

Fotogaléria zo zrazu AZ Pneu Tuning Cup Fashion Cars (Vysoké Mýto, Česká republika):Boli ste pozrieť na AZ Pneu Tuning Cup vo Vysokom Mýte? Ak áno, ako bolo?


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.tuningcup.cz

Autor textov: Aleš Darebník
Preklad: Matúš Babinec
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 20425x    hodnotenie: 74/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt