support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Štýlové „profi“ prístroje a manometre značky Autostyle

Štýlové „profi“ prístroje a manometre značky Autostyle

06.Jan.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

preview
Zdar tuneri! Určite väčšina z vás si upravuje auto do športového štýlu. Výborným doplnkom pre športový vzhľad interiéru, sú napríklad budíky a manometre. Všimli ste si preteky amerických NASCAR, alebo európske závody DTM, či súťaž WRC, kde autá v interiéroch majú tieto prístroje? Nie, nie sú im na parádu, ale plnia svoj účel. Vám však nikto medze nekladie, a auto si môžete vyšperkovať týmito budíkmi, hoci aj len pre zábavu. Ako si to už usporiadate v aute, to je len skutočne na vás, a na vaše tunerské umenie. Budíky sú plne funkčné, vyzerajú luxusne a sú v rôznych farbách podsvietenia, dizajne, ciachovaniu atď. Sú výbornou pomôckou pre tých, ktorí majú radi športovú jazdu, a potrebujú mať k dispozícií čo najrýchlejší prehľad o otáčkach motora, tlaku, teploty oleja, teploty vody chladiča a pod. Variácie týchto budíkov sú rôzne. Počínajúc základnými malými budíkmi, po budíky s držiakmi. Ďalšie budíky sú vybavené aj s držiakmi, ktoré sú určené pre vybrané značky áut. Tieto držiaky sa montujú do palubnej dosky. To znamená, že budíky sú namontované na držiak, ktorý sa namontuje alebo vsunie do informačného otvoru palubnej dosky pre vodiča. Ako vidieť, možností a variácií je nespočetné množstvo. Je to na vás pre aké prevedenie sa rozhodnete.


Základné skupiny prídavných prístrojov by sme chceli pre vás takto kategorizovať:

Veľké a multifunkčné prídavné prístroje nad 52mm:
Podsvietené prístroje s priemerom 52mm:


Podsvietené 7-farebné prístroje s priemerom 52mm:Nové „BLACK 2“ palubné prístroje sú jedinečné svojim čiernym dizajnom a bielymi LED diódami, ktoré plynule presvecujú stupnicu prístroja. Budíky sa automaticky zapínajú a osvetlia pri naštartovaní motora, pri vypnutom motore je viditeľná iba čierna plocha. Intenzita svetla sa tiež automaticky reguluje pri zapnutí svetlometov.

Čierne „BLACK 2“ LED prístroje s priemerom 52mm:


Ďalej máme pre vás palubné prístroje a budíky „SWOOSH“ v digitálnom prevedení. Tieto prístroje sú jedinečné vďaka svojim naproste ojedinelým funkciám. Každý z prístrojov obsahuje 2 až 4 dôležité funkcie, ktoré iste ocení každý tuner. Malá hmotnosť a rozmery umožňujú montáž do prehľadného miesta na palubnej doske. Prístroje sú opatrené červeným displejom a väčšina má vo výbave aj „Shift Light“. Funkcie prístroja sa prepínajú pomocou prehľadne umiestených tlačidiel na čele panela, hneď vedľa displeja. V ponuke máme:
  • Digitálny palubný prístroj „STV“ (SMART TIMER VOLT) / Funckie: automatické stopky s nastavovacím režimom 1-180s, voltmeter s upozornením, akustický alarm
  • Digitálny palubný prístroj „ART“ (Air-Flow RPM TORQUE) / Funkcie: zobrazovanie pomeru vzduchu a paliva v motoru, otáčkomer s funkciou „Shift Light“ , merač krútiaceho momentu motora
  • Digitálny palubný prístroj „STVR“ (SMART TIMER VOLT RPM) / Funkcie: automatické stopky s nastavovacím režimom 1-180s, otáčkomer s funkciou „Shift Light“, voltmeter s upozornením
  • Digitálny palubný prístroj „VART“ (VTEC Air-Flow RPM TORQUE) / Funkcie: plne nastaviteľný „VTec controller“ pre autá značky HONDA, zobrazovanie pomeru vzduchu a paliva v motoru, otáčkomer s funkciou „Shift Light“, merač krútiaceho momentu motora
„SWOOSH“ digitálne multifunkčné prístroje:
Ostatné budíky, diely k prístrojom a montážné príslušenstvo:


„SHIFT-LIGHT“ kontrolky radenia:

preview
preview


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- veľké a multifunkčné prídavné prístroje nad 52mm: už od 119,-€ / ks
- podsvietené prístroje s priemerom 52mm: už od 19,-€ / sada (2 ks)
- podsvietené 7-farebné prístroje s priemerom 52mm: už od 48,-€ / ks
- čierne „BLACK 2“ LED prístroje s priemerom 52mm: už od 69,-€ / ks
- „Shift-Light“ kontrolky radenia: už od 76,-€ / ks


Všetky tieto budíky, kontrolky radenia ako aj ostatné príslušenstvo si môžete nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Tak ako existujú rôzne technické prevedenia prídavných prístrojov, tak rozmanitá je aj škála potrebných upevňovacích držiakov pre aplikáciu do auta. Rozdelili sme ich preto na tieto základné skupiny:

Špecifické držiaky v rôznych prevedeniach si pozrite tu:
Pre umiestnenie budíkov sa dajú využiť aj domčeky na Á-čkové stĺpiky v aute. Firma CARZONE má v ponuke tieto:


Carzone budíkyĎalšou alternatívou sú univerzálne domčeky a držiaky, viďte tu:


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- držiak prídavných prístrojov (rôzne typy a prevedenia): už od 18,-€ / ks


Špecifické a univerzálne držiaky pre budíky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Produkty značky Autostyle a Carzone Specials sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto manometre, prístroje a patričné držiaky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom motorového tuningu. Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky pokiaľ daný tovar nie je na sklade. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletný a aktuálny cenník výrobkov od firmy AUTOSTYLE si stiahnite tu:

preview
download
[ 1137 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Krátky popis celkového sortimentu v aktuálnom katalógu Autostyle 2005/2006 nájdete tu:

Katalóg Autostyle


Autostyle výrobky si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa Vám páčia tieto štýlové prídavné prístroje do interiéru auta? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom z katalógu Autostyle vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 16334x    hodnotenie: 51/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt