support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Športové výfuky XHAUST v modelových radách TYPE-X od Autostyle

Športové výfuky XHAUST v modelových radách TYPE-X od Autostyle

11.Nov.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Aj laik vie, že súčasťou každého motorového vozidla (s výnimkou elektrických :) ) je výfukový systém, ktorý je na konci auta zakončený „trubicou“. Tá trubica sa nazýva výfuk. Dnešnú novinku od holandskej firmy AutoStyle, môžeme kľudne nazvať „komínom“. Jedná sa o celonerezové športové výfuky XHAUST.

ŠPORTOVÉ VÝFUKY XHAUST

XHAUST uzrel svetlo sveta! Týmto chce firma AutoStyle upozorniť všetkých entuziastov motorizmu a tuningu na ich nový produkt. Reč je o leštených celonerezových športových výfukoch rady XHAUST.

Každý tuner vyžaduje od svojho auta okrem krásneho dizajnu aj čo najväčší výkon. Preto na svoje autá inštalujú rôzne vylepšenia, ako napríklad športové filtre, NOS („Nitro“) a mnoho ďalšieho. K tomu však samozrejme patrí aj „sýty“ športový zvuk. Bolo by tunerským hriechom zabudnúť na takmer najdôležitejšiu vec z oblasti vizuálneho, ale aj výkonového tuningu – výfuk.

Čo by ste si pomysleli pri pohľade na pekne vytunenú káru, ktorej na konci spod masivného nárazníka vytŕča prinajlepšom dekoratívna koncovka výfuku. Určite pri takomto pohľade zabolí každého tunera srdce :-). Ale dosť bolo omieľania. Poďme si radšej priblížiť výfuky XHAUST:

XHAUST sú nové športové výfuky, ktoré zaručujú nárast výkonu (nie však enormný), no hlavne zaručujú plnokrvný športový zvuk! O to sa stará vyberateľný stredový rezonátor, ktorým sa dá regulovať hlasitosť zvuku. Tieto výfuky sú vyrobené v „JapStyle“, t. j. japonskom štýle a sú plne univerzálne pre akýkoľvek typ auta (s výkonom do 150 koní). Na výber máte 8 výfukov z rady XHAUST od ostro zrezaných koncov, cez šikmo rezané až po mohutné „tuby“. Tí, čo videli film „Rýchlo a Zbesilo 2“, určite vedia, o čom hovoríme :-). Vybrať si pri tom môžete aj výfuk s tzv. „eye - catch style“, čo je vlastne viacfarebné ukončenie výfuku. Veľkou výhodou týchto výfukov je jednoduchá montáž a hlavne prijateľná cena, ktorá sa pohybuje od 98,-€ za kus.

V našej ponuke máme nasledovné výfuky pre vás:

NáhľadPopis doplnku
preview
priemer tlmiča: 145mm, priemer koncovky: 110mm, dĺžka koncovky: 65mm
preview
priemer tlmiča: 135mm, priemer koncovky: 100mm, dĺžka koncovky: 65mm
preview
priemer tlmiča: 135mm, priemer koncovky: 100mm, dĺžka koncovky: 40mm
preview
priemer tlmiča: 145mm, priemer koncovky: 110mm, dĺžka koncovky: 100mm
preview
priemer tlmiča: 145mm, priemer koncovky: 110mm, dĺžka koncovky: 100mm
preview
priemer tlmiča: 135mm, priemer koncovky: 100mm, dĺžka koncovky: 60mm
preview
priemer tlmiča: 120mm, priemer koncovky: 90mm, dĺžka koncovky: 55mm
preview
priemer tlmiča: 95mm, priemer koncovky: 75mm, dĺžka koncovky: 75mm
preview
nerezová koncovka výfuku JapStyle imitácia titanu, priemer koncovky: 102mm


Dúfame, že sa táto novinka bude páčiť všetkým priaznivcom motorového sveta a každý si vyberie ten typ výfuku, ktorý bude najviac lahodiť jeho očiam, no predovšetkým ušiam. Veď predsa, čo znamená „nadupané auto“ bez poriadneho zvuku ?

Dodacie lehoty na tieto výfuky sa pohybujú okolo 7 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú u nás sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Všetky tieto športové výfuky si môžete kúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo hovoríte na tieto výfuky japonského štýlu? Nech sa pači, hlasujte:Ostatné články o výfukoch nájdete na našej podstránke:

ŠPORTOVÉ VÝFUKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 42536x    hodnotenie: 91/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt