support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nový katalóg Autostyle 2010 za skvelú cenu

Nový katalóg Autostyle 2010 za skvelú cenu

31.Mar.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma Autostyle má pomerne široké portfólio nielen svojich produktov a tak by nebolo od veci, zosumarizovať ich niekam na jedno miesto, aby prípadný záujemca mal prehľad v tom, čo tento holandský špecialista ponúka. Veď nikomu sa predsa nechce prezerať stovky stránok na webe, kým si nájde to, čo hľadá.

A práve z tohto dôvodu je na svete nový katalóg firmy Autostyle pre rok 2010. Má tučných pestrofarebných 832 strán, obsahuje všetky produkty firmy Autostyle a taktiež aj jednu novinku.

Autostyle pridal do svojho katalógu aj produkty, resp. doplnky firiem Chargespeed, Dietrich-Autostyle, MHW Styling, Bonrath, K&N, McGard, neodesign, Samco, Tenzo R, Sparco, EBC, TYC, H&R, CFC, Carcept, ClimAir, Plastico, Carzone, Ibherdesign, Ed Hardy atď.

Ďalej tam nájdete rôznu svetelnú techniku, od predných lámp v štýle „angel eyes“ cez podsvietenie podvozka až po diódové zadné lampy. Interiér taktiež nesmieme pri tuningu zabudnúť. V najnovšom katalógu Autostyle preto nájdete aj doplnky do interiéru, ako napríklad športové škrupinové sedadlá, športové volanty, radiace páky, pedále a mnoho, mnoho ďalšieho.

Čo by to bolo za tunerský katalóg, keby sa tam nenašli diely, ktoré zlepšia jazdné vlastnosti vášho miláčika, však? V tomto katalógu si môžte nalistovať tlmiče, športové pružiny, dorazy, či hotové podvozkové kity, rôzne rozpery, stabilizátory, brzdové kotúče a platničky a ostatné dielce a komponenty patriace k podvozku.

Samozrejme, výfukové systémy, koncovky výfukov a kopec hliníkových diskov. To všetko, ale i veľa iného nájdete v tomto jedenástom vydaní katalógu firmy Autostyle. Tak ak chcete pre vaše auto vybrať čosi ozaj štýlové, vyberte to pohodlne z katalógu Autostyle.

Kompletná ponuka je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg AUTOSTYLE 2010 si môžete kúpiť u nás len za 8,-€. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Takže ostáva už len listovať, pozerať, a vyberať :-).

Upozornenie: katalóg je písaný v anglickom jazyku.

katalog autostyle 2010

Viac ako 830 stranový katalóg AUTOSTYLE 2010:

preview
katalog
Objednávka katalóguNový katalóg Autostyle 2010 si môžete nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký je váš názor na vzhľad a kvalitu doplnkov značky AUTOSTYLE? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom značky Autostyle, tak navštívte našu podstránku:

Autostyle tuning


Viac informácií k novému katalógu AUTOSTYLE ako aj jeho celkovému obsahu vám radi poskytneme.


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13889x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt