support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Novinky spojené s akciou Autoslide 2007 !

Novinky spojené s akciou Autoslide 2007 !

05.Dec.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dátum podujatia: 07. január 2007
Miesto konania: Castrol aréna, Žarnovica, SK

Miss Autoslide 2007 bude dekorovať Eva Cifrová Miss Tuning 2006.


preview
Zaujímavou novinkou na tohtoročnom Autoslide a určite príjemným spestrením bude voľba Miss Autoslide 2007. Voľbu Miss Autoslide od začiatku týždňa nájdete na stránkach www.autoslide.sk a www.castrolarena.com. Prečo vlastne táto miska vznikla a prečo práve internetovým hlasovaním sa bude voliť? Pekné ženy a rýchle autá k sebe neoddeliteľne patria, navyše dievčatá, ktoré v miss figurujú uvidíte priamo na tomto podujatí. Nakoľko sa jedná o podujatie zimné na ktorom ženské krivky v zimných bundách a čiapkach určite nevyniknú, rozhodli sme sa ich verejnosti predstaviť už skôr prostredníctvom internetu.

Fotografie určite podstatne viac odhalia s ich ženskosti a tak umožnia objektívnejšie hlasovanie. Každý návštevník týchto stránok, má tak možnosť zvoliť si tú najsympatickejšiu za miss, pomocou priameho hlasovania a tá bude dekorovaná za Miss Autoslide 2007. Šerpu miss jej bude odovzdávať víťazka súťaže Miss tuning 2006 Eva Cifrová.

Majster Európy Roman Častoral v boji o víťazstvo na Autoslide 2007.


preview
Do tretice zavíta tento sympatický český jazdec a novopečený Majster Európy v rallycrosse v Divízii 2 do Castrol arény. Po prvých dvoch vystúpeniach určite v tomto treťom opäť bude nielenže bojovať o finále ale určite o priečky najvyššie. Tomu zodpovedá aj kvalita jeho tohtoročnej techniky v podobe vozidla Opel Astra OPC. Po minuloročnom 4.mieste v Európe a dobití titulu Majstra ZSE sa tak Romanovi tento rok podarilo naplniť jeho životný sen a vystúpil v rámci nášho kontinentu na stupeň najvyšší. V Castrol aréne to určite nebude mať jednoduché. Kandidátov na víťazstvo v divízii 4x2 je takmer na celé finále: K. Šedivý, A. Podhájecký, T. Hurt, J. Machovič, alebo Romanov kolega s reprezentácie a jeho veľký tohtoročný súper Tom Kotek, ktorý nakoniec skončil v celkovom poradí ME na výbornom 3. mieste. Táto divízia síce nemá tak širokú základňu jazdcov, ktorí môžu pomýšľať na celkové víťazstvo, ale na štart sa postavia 3 majstri republík, jeden majster Európy a jeden bronzový z toho istého šampionátu a to na štartovné pole 20 jazdcov je pretlak mien vcelku dobrý. Kto z koho, alebo kto sa nakoniec bude tešiť najviac ukáže až samotný priebeh podujatia v Castrol aréne, ale už teraz sa je na čo tešiť.

Historické vozidlá sa predvedú na Autoslide.


Milí priaznivci motoristického športu a Autoslide. Ďalšou novinkou a milým prekvapením pre Vás a všetkých návštevníkov bude účasť historikov na Autoslide 2007 v Castrol aréne. Snahou historikov, je naplniť svoje ambície, túžbu byť rýchlejší ako súper, predviesť divákom jazdecké vlastnosti starších áut, ukázať šikovnosť jazdcov. Spoločne sme premýšľali, ako ich zaradiť do zimného Autoslide a dať priestor na ich prezentáciu. Na Autoslide pôjdu dve exhibičné rozjazdy, všetci piati prihlásený jazdci pôjdu naraz. Prvá rozjazda je chápaná ako prezentácia historických áut. A ktoré autá sa Vám predvedú? O kvalite slovenského štartového poľa v tejto triede, viac či menej zainteresovaní popísali a nahovorili dosť, je nutné „historikov“ považovať za neoddeliteľnú súčasť skoro každej rally a možno po účasti na našom podujatí povieme ,,aj Autoslide“.

Matúš Pavlík – Škoda 1000 MB

Majster Slovenskej republiky pre rok 2005 V sezóne 2006 potvrdil svoje majstrovstvo v Rožňave a v Košiciach, kde priniesli posádke Pavlík – Pavlík výborné druhé miesto celkovo v MSR rally v triede historikov. Novú sezónu 2007 začína práve exhibíciou na Autoslide 2007, tak mu budeme držať palce, ale i ostatným.

Ladislav Rišpán – Renault 8 Gordini

S týmto automobilom jazdí štyri sezóny. Je majstrom SR v slalome pre rok 2005 aj 2006. V Rally 2006 sa umiestnil na treťom mieste. Na Autoslide sa Ladislav rozlúči so svojim autom, jazdiť v novej sezóne bude na silnejšom historikovi – v rozhovore, ktorý pripravujeme Vám rád povie na akom aute bude v budúcej sezóne jazdiť.

Milan Kundis – Škoda Octavia TS

Zakladateľ triedy historikov na Slovensku a niekoľkonásobný majster SR. V sezóne 2006 sa zúčastnil podujatia v Rožňave, kde pre poruchu na vozidle odstúpil z prvého miesta. V súčasnosti sa venuje stavbe dvoch vozov, na Autoslide však bude jazdiť na všetkým známej Octávii.

Pavol Kravárik – Škoda Octavia TS

Spolu s Milanom Kundisom vytvorili asi najúspešnejšiu dvojicu v histórii triedy slovenských historikov. Paľove jazdecké ambície, rozhodli o tom, že v roku 2002 sa po prvýkrát postavil na štart rally. Bolo to na Rally Prešov, ešte s autom Milana Kundisa so spolujazdcom Miroslavom Relovským. Od tej doby patrí k špičke medzi historikmi.

Mário Krajčí – Škoda 1000 MB

S Róbertom Pečmerom tvoria dvojicu, pre ktorú doslovne platí, že ich vek je ďaleko - ďaleko nižší ako rok výroby ich pretekárskeho náčinia. Ich dravá jazda, ktorá sa zlepšuje každým kilometrom je predzvesťou blížiaceho sa úspechu.

Predstavili sme Vám historikov, ktorých uvidíte v Castrol Aréne na akcii Autoslide dňa 7.1.2007. Máme sa na čo tešiť!

preview
preview
preview


Recenziu, ako upútavku na podujatie Autoslide 2007 si môžete prečítať tu:

Autoslide 2006 results


Myslíte si, že tieto motoristické novinky budú zaujímavým spestretním podujatia Autoslide 2007 v Žarnovici? Nech sa páči, hlasujte:Viac o tejto každoročnej akcii sa dozviete na stránkach organizátora, kde nájdete ďalšie informácie:

AUTOSLIDE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.autoslide.sk

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 22557x    hodnotenie: 150/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt