support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audio Nové autohifi doplnky Blaupunkt: autorádiá, zosilňovače a subwoofery logo audio

Nové autohifi doplnky Blaupunkt: autorádiá, zosilňovače a subwoofery

30.May.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemeckú spoločnosť Blaupunkt netreba určite žiadnemu tunerovi zvlášť predstavovať. Na trhu má táto firma už roky pevnú pozíciu a ponúka kvalitné autohifi diely a komponenty. Vďaka nim môže mať hudba vo vašom aute poriadne grády. My vám teraz predstavíme niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré sa postarajú o výnimočný hudobný zážitok.

Pôvodná audio sústava inštalovaná v autách od výroby, hudobných nadšencov obvykle príliš neteší. Vykreslenie zvuku nebýva vždy najlepšie a za prémiové sústavy si automobilky nechajú poriadne zaplatiť. Z hľadiska financií preto dodatočná montáž audio komponentov vychádza spravidla výhodnejšie. Audio sústavu si okrem toho môžete presne prispôsobiť a zostaviť podľa svojich potrieb, obľúbeného hudobného žánru, či iných parametrov. Ponuka spoločnosť Blaupunkt sa pravidelne rozrastá o novinky a teraz tu máme nové 2DIN autorádio, dvojicu zosilňovačov a kvalitný subwoofer.

Autorádio Blaupunkt SanDiego 530 World, DVD/MP3/WMA/Radio, USB, 2DIN


Autorádio Blaupunkt SanDiego 530 World pôsobí veľmi moderne vďaka 6,2-palcovému TFT dotykovému displeju. Ten sa vyznačuje rozlíšením 800x480 pixelov a výborným podaním farieb. Autorádio je vybavené FM, AM tunerom a podporuje celú radu multimédií - DVD, VCD, CD a USB. Nechýba samozrejme ani slot pre microSD karty. Poteší aj podpora Bluetooth 2.0 s EDR a podporou profilov HFP, PBAP, A2DP, AVRCP, ktorá vám zabezpečí hands-free telefonovanie a pohodlné pripojenie mobilného telefónu.

Toto autorádio si bude rozumieť aj s ostatnou audio technikou, ktorú máte v aute. Disponuje videovýstupom (RCA, kompozit.), 4-kanálovým výstupom (RCA, 2V) a výstupom pre subwoofer. Nechýba ani AV vstup. Rádio sa inštaluje do 2 DIN slotu, jeho hmotnosť je približne 2,2 kg. Pre samotnú montáž je potrebné poznať aj rozmery - hĺbka inštalácie je 165 mm, šírka rádia 178 mm a výška 100 mm. Predný panel je pevný, čiernej farby a s atraktívnym bielym podsvietením tlačidiel.

Zosilňovač Blaupunkt EMA 255 2x110W / 1x330W


Poriadna audio sústava v aute sa nezaobíde bez zosilňovača. V tomto smere ponúka Blaupunkt viacero dostupných možností. Jednou z dvoch noviniek v tomto smere je kvalitný premostiteľný zosilňovač s výstupným výkonom 2x110 W alebo 1x330 W. Oproti svojmu predchodcovi je až o 30% menší, takže lepšie šetrí priestor. Navyše aj dobre vyzerá, jeho povrch tvorí čierny brúsený hliník.

Zosilňovač Blaupunkt EMA 455 4 x 110W / 2 x 320W


Ďalší kompaktný zosilňovač Blaupunkt sa vyznačuje kvalitným spracovaním, trojstupňovým zvýraznením basov a vysokým výstupným výkonom. Hovoriť v tomto prípade môžeme o 4x 110W a 2x320 W. Disponuje výstupom pre štyri reproduktory. Taktiež môžete počítať s výborným vzhľadom vďaka použitiu brúseného hliníka.

Aktívny subwoofer Blaupunkt GTb 8200A


Jednou z noviniek od firmy Blaupunkt je aj aktívny subwoofer s integrovaným Class D zosilňovačom. Ide o aktívny Bassreflex subwoofer s rozmermi iba 250x272x260 mm a 8" SPC membránou. V tomto prípade môžeme hovoriť o skvelom pomere ceny a výkonu, najmä ak je súčasťou subwooferu aj vstavaný zosilňovač s výkonom 75 W RMS a 200 W maximom. Samozrejmosťou je kvalitná a pevná konštrukcia, ktorá spoľahlivo chráni všetky vnútornosti. Súčasťou balenia sú aj kovové chrániče pre subwoofer.

Hlavné výhody autohifi komponentov Blaupunkt:
- Kvalitné spracovanie
- Výborný pomer cena/kvalita
- Prispôsobené pre použitie v aute
- Pokročilé funkcie a spoľahlivosť
- Postarajú sa o výborný hudobný zážitok
- Dlhoročné skúsenosti spoločnosti v tomto segmente


blaupunkt audio auto hifi autoradio sandiego 530 world zosilnovac ema 255 455 subwoofer gtb 8200a

Tieto novinky značky BLAUPUNKT si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa Vám pozdávajú predstavené novinky zn. BLAUPUNKT ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom od firmy Blaupunkt, tak navštívte našu podstránku:

BLAUPUNKT


Viac informácií k audio výrobkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov všeobecne o audio, HIFI výrobkoch a reproduktoroch nájdete tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FI


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7191x    hodnotenie: 15/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt