support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audio Autorádiá Blaupunkt verzie 1DIN CD / MP3 a 2DIN DVD / AVI / DivX / Xvid / MPEG4 logo audio

Autorádiá Blaupunkt verzie 1DIN CD / MP3 a 2DIN DVD / AVI / DivX / Xvid / MPEG4

22.Jan.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mať v aute poriadne autorádio je pre mnohých priam nevyhnutnosť. Ak aktuálne hľadáš pre svoje auto nové autorádio, ktoré splní aj tie náročnejšie požiadavky, určite neprehliadni aktualizovanú ponuku 1DIN a 2DIN autorádií Blaupunkt.

Investícia do kvalitného rádia sa ti vráti v podobe maximálnej spoľahlivosti a čistoty zvuku. Ak si chceš v aute dopriať dobrý hudobný zážitok bez veľkých investícií, vhodné sú aj 1DIN autorádiá Blaupunkt so základnými funkciami, podporou súborov MP3/WMA a neraz aj slotom pre pamäťové karty SD či s USB slotom.

Nové 1DIN autorádiá Blaupunkt


Nové modely 1DIN autorádií Blaupunkt sa vyznačujú elegantným vzhľadom, jemným podsvietením a veľmi prehľadným ovládaním. Vďaka svojmu vzhľadu nebudú tieto autorádia nijako narúšať optický dojem z interiéru tvojho auta.

Poďme sa už ale teraz pozrieť na konkrétne novinky. Jednotlivé 1DIN autorádiá Blaupunkt nesú názvy svetových miest Autorádio Blaupunkt Manchester sa vyznačuje podporou CD a MP3/WMA, slotom pre SD karty s kapacitou do 16GB, USB portom a odnímateľným predným panelom. Príbuzným modelom s mierne upraveným dizajnom bez CD mechaniky. Bez CD mechaniky sú aj autorádiá Blaupunkt Porto, Brighton BT a Madrid BT, ktoré podporujú prehrávanie hudby z USB kľúča či SD karty, samozrejme nechýba podpora MP3, WMA a RDS tuner. Modely Brighton BT a Madrid BT sa navyše vyznačujú podporou technológie Bluetooth, čo umožní prehrávať hudbu z telefónu či tabletu, prípadne využitie ako hands-free pri telefonovaní.

Aktualizovanú ponuku 1DIN autorádií Blaupunkt uzatvárajú modely Cardiff BT a Palermo, ktoré sa oproti predchádzajúcim modelom vyznačujú aj prítomnosťou CD mechaniky.

2DIN autorádiá Blaupunkt aj pre tých najnáročnejších


Blaupunkt zaradil do svojej ponuky 3 nové modely multimediálnych 2DIN autorádií s farebným 6,2-palcovým displejom s rozlíšením 800x400 pixelov a širokým spektrom podporovaných formátov a doplnkových funkcií. Pri autorádiách Blaupunkt SanDiego, New York a SantaCruz môžeš počítať s podporou audio formátov MP3, WMA a Audio CD a tiež videoformátov DVD, VCD, AVI, DivX, Xvid a MPEG4. Nechýba tiež USB port a slot pre pamäťové karty SD.

Všetky tri 2DIN autorádiá sú vybavené vstavaným mikrofónom, ktorý ti uľahčí využívanie hands-free funkcie. Možné je tiež spárovať si kontakty s telefónom, vďaka čomu môžeš na displeji vidieť, kto ti práve volá. Zároveň, vďaka svojmu spracovaniu dodajú tieto 2DIN autorádiá modernejší vzhľad vnútrajšku tvojho auta.

Hlavné výhody produktov Blaupunkt:
- Kvalita overená rokmi
- Všetko pre audio sústavu do auta
- Autorádiá s decentným dizajnom
- Cenová dostupnosť
- Vhodné aj pre náročných
- Výborný pomer cena/kvalita


blaupunkt autoradia

Tieto novinky značky BLAUPUNKT si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ak chceš ešte viac informácií k jednotlivým produktom od firmy Blaupunkt, tak navštív našu podstránku:

BLAUPUNKT


Viac informácií k audio výrobkom ti radi poskytneme. Zoznam článkov všeobecne o audio, HIFI výrobkoch a reproduktoroch nájdeš tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FI


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1941x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt