support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo samolepky Autonálepky – odolné, kvalitné a dlhotrvajúce štýlové samolepky od firmy Avisa logo samolepky

Autonálepky – odolné, kvalitné a dlhotrvajúce štýlové samolepky od firmy Avisa

17.Jun.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nálepky na auto môžeme stále považovať za celkom jednoduchý a rýchly spôsob ako spestriť svoje auto a odlíšiť sa. Ak sú použité vkusne a s mierou, hovoriť môžeme aj o jednoduchom stylingu, ktorý môže vášmu autu dodať športový štýl a vyzdvihnúť napríklad niektoré jeho krivky. Nálepkou na aute však môžete vyjadriť svoje postoje a názory, na výber je z veľkého množstva rôznych motívov. Reč bude o ponuke odolných samolepiek na auto od spoločnosti Avisa, ktorá sa výrobu týchto stylingových doplnkov priamo špecializuje. Aby bol výsledný efekt čo najlepší, oplatí sa investovať do kvalitnej nálepky, ktorá vydrží.

Samolepky Avisa na karosériu: sú odolnejšie a nevyblednú


Samolepky na auto sú medzi motoristami pomerne populárne a slúžia ako individualizačný prvok, ktorý má zároveň pritiahnuť pozornosť. Aplikáciou samolepiek viete však celkom slušne dotvoriť zovňajšok vášho auta, či už v nadväznosti na iné úpravy alebo samostatne. Spoločnosť Avisa sa na výrobu samolepiek špecializuje už takmer 25 rokov a aj preto nájdete v ich ponuke množstvo rôznych druhov, veľkostí a motívov. Ponuka sa teraz navyše rozrastá o ďalšie nové samolepky, 3D znaky, nálepky na okná a nalepovacie pásy. Výber je skutočne pestrý a poteší aj tých, ktorí si chcú nálepku vyrezať sami. Firma totiž ponúka aj samolepiace obkladové materiály rôznych veľkostí v štýle karbón, drevo a chróm.

Prečo sa oplatí pre svoje auto vybrať kvalitné samolepky? Je to z jednoduchého dôvodu. Kvalitné samolepky sú odolnejšie voči poveternostným vplyvom a rovnako ich vzhľad nezhorší návšteva umývacej linky. Samolepky Avisa na auto sú dostupné v rôznych motívoch – kreslené postavy, symboly, tattoo, vlajky štátov, znaky automobilov, športové pruhy, či rôzne vtipné nápisy. Nálepky si môžete umiestniť na rôzne časti auta, špeciálne sú vyrábané nálepky na sklo, bočné línie auta alebo pruhy na karosériu. Nálepkou môžete zároveň zakryť drobné škrabance či odreniny. Tieto samolepky na auto sú zároveň vyrábané v rôznych prevedeniach. Dostupné sú nálepky plnofarebné, chrómové, plastické a 3D.

Samolepky Avisa sú určené predovšetkým na karosériu motorových vozidiel, prípadne častí interiéru. Z toho vyplýva aj špeciálny spôsob výroby, ktorým sú zabezpečené výnimočné a dlhotrvajúce vlastnosti. Nálepky majú dlhú životnosť, nevyblednú a budú stále vyzerať ako nové.

Hlavné výhody AVISA odolných samolepiek na auto:
- samolepky prispôsobené na prilepenie o karosériu
- dlhá životnosť
- jednoduchý spôsob ako zakryť odreniny laku
- dostupné pre rôzne časti karosérie a okná
- skvelý spôsob ako sa odlíšiť a vyjadriť svoj štýl
- množstvo rôznych motívov
- dostupné sú: 3D nálepky, chrómové nálepky, obloženie interiéru, pásy na karosériu...


auto samolepky nálepky avisa

Vsetky typy autosamolepiek, logá, znaky a pod. si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa vám pozdávajú tieto nové autosamolepky (nálepky na auto) od firmy Avisa ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy AVISA, tak navštívte našu podstránku:

AVISA


Viac informácií k autosamolepkám Vám radi poskytneme. Pokiaľ by ste mali záujem o ďalšie auto samolepky, navštívte našu podstránku:

AUTO SAMOLEPKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 22710x    hodnotenie: 42/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt