support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Medzinárodný veľtrh automobilového príslušenstva - Automechanika 2004

Medzinárodný veľtrh automobilového príslušenstva - Automechanika 2004

20.Sep.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dátum podujatia: 14. až 19. november 2004
Miesto konania: Messezentrum, Frankfurt am Main, Nemecko

Automobilové veľtrhy nie sú stále iba zamerané na automobily ako také. Pred zhruba 14 dňami vo Frankfurte nad Mohanom skončil medzinárodný veľtrh automobilového príslušenstva Automechanika s podnázvom „Svetové stretnutie automobilového priemyslu“. Samozrejme sme nemohli na takej akcii, lebo sme „tuneri“, dovozcom a predajcom autodoplnkov, chýbať. Veľtrh sa uskutočnil od 14. do 19. septembra 2004 a ako taký z hľadiska tematiky, si stále udržuje svoju vedúcu pozíciu na celom svete.

Slovo, ktoré by najlepšie vystihovalo atmosféru tohto veľtrhu, je „inovácia“. Posledné inovácie na poli náhradných dielov, výrobcov, ale taktiež tuningového príslušenstva. V porovnaní s minulým ročníkom pred dvoma rokmi, číslo vystavovateľov sa zvýšilo z 4.324 v roku 2002 na 4.505 tento rok. Návštevníkov prešlo bránami vyše 160.000.

54 percent z vystavovateľov boli dodávatelia a výrobcovia automobilových dielov. „V súčasnosti je Automechanika najväčším svetovým veľtrhom v oblasti automobilových dielov. V porovnaní výstav je Automechanika nedostihnuteľná a to ako v celkovej šírke, ako hĺbke a spektru. Veríme, že tento trend bude pokračovať aj v ďalších rokoch. Spoločnosti sa snažia založiť svoj úspech na svetovej ponuke, a preto Automechanika ponúka vždy toľko vystavovateľov z celého sveta, “ povedal predseda „Messe Frankfurt“ Michael von Zitzewitz.

Z celého počtu 4.505 vystavovateľov prišlo na trh ponúkať svoje výrobky celkom 1.039 vystavovateľov z Nemecka. Z hľadiska návštevnosti sa Nemci držia na 60 percentách, zostávajúcich 40 percent pochádza z iných zemí.

Vo Frankfurte sa prezentovala rada významných tuningových firiem, ktoré tu predstavovali svoje totálne čerstvé novinky, a to ako z programu spojlerov, tak aj hliníkových diskov, motorových dielov a komponentov. Vlastný obraz si urobte po prezretí našej fotogalérie.

Fotky z výstavy Automechanika sme vám pripravili v tejto galérii:Poznáte aj vy túto medzinárodnu automobilovú výstavu vo Frankfurte? Boli ste ju už niekedy navštíviť? Hlasujte:Viac o tejto výstave, konajúcej sa každý druhý rok, sa dozviete na stránkach organizátora:

AUTOMECHANIKA


Viacej informácii k tejto výstave vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 6271x    hodnotenie: 32/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt